5,0



Na základě 6 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Příchuť:
Neutrální- Banán
- Borůvka
- Neutrální
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu976,36 Kč/1kg
1 952,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
GymBeam | True Whey Caramel2 191,80 Kč/1kg
2 191,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
smap® + peptide 300 g – Neutrální proteinový prášek3 163,20 Kč/1l
1 090,18 Kč
-141,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
948,96 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny Vanilia1 450,71 Kč/1l
1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

nutri+ 3K Protein Powder - Veganský proteinový prášek bez laktózy - Čokoládově hnědý
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteinový prášek bez sladidel - Neutrální 500 g
2 848,66 Kč/1l
1 424,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Nutri+ Vegan 6K Protein 1000 g bílá čokoláda
2 350,15 Kč/1kg
2 350,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mammut Nutrition - Syrovátkový protein - 1000 g sáček na zip, 1 x 1000 g sáček na zip, příchuť: cookies
1 883,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO

Scitec Essentials Zinc 100 tablet a 25mg
6 564,18 Kč/1kg
263,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Jahodový sypký doplněk stravy, 1200g
252 755,01 Kč/1kg
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g tiramisu / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 976,22 Kč/1l
1 794,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Weider prémiová syrovátka, čokoládový nugát, prášek, 2300g 9906
1 778,17 Kč/1kg
4 306,53 Kč
-216,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 089,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ActivLab Vanilková Proteínová Směs 2000g
230 077,63 Kč/1kg
1 793,20 Kč
-1 289,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

SanaExpert Figur Aktiv kapsle, sytící kapsle s konjakovým glukomannanem, chromem, vitaminem B12, niacinem, Germany, vysoká dávka, 120 kapslí (1)
1 459,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kakaové Boxy Deluxe, 2000g
250,00 Kč/1l
540,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

OLIMP Anabolic Amino 9000 Mega Tabs (aminokyseliny + protein) 300 tablet
1 350 569,94 Kč/1l
1 413,84 Kč
-63,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 350,57 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
nutri+ 6K Protein je vícesložkový rostlinný protein vyrobený z vysoce kvalitního sójového, hrachového, rýžového, slunečnicového, mandlového a pšeničného izolátu, který obsahuje více než 75 % bílkovin.
Je 100% veganský, a tedy bez živočišných složek (bez laktózy a mléčných bílkovin). Vysoce kvalitní zdroje bílkovin dodají vašemu tělu zdravé bílkoviny.
Bílkovinypřispívají k růstu a udržení svalové hmoty a k udržení normálního stavu kostí.
Náš protein se vyznačuje především nízkým obsahem cukru a tuku. Neobsahuje aspartam a konzervační látky. Díky ideální kombinaci různých zdrojů bílkovin obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a BCAA, což vede k optimálnímu profilu aminokyselin a vysoké biologické hodnotě.
Šejk je ideální po tréninku nebo jako svačina mezi jídly. Na rozdíl od běžných proteinových prášků se vyznačuje velmi dobrou snášenlivostí.
Díky obsahu pšenice je naše neutrální varianta proteinového prášku 6K (bez sladidel a dochucovadel) ideální také na vaření a pečení a do koktejlů/dezertů.
nejpřísnější standardy kvality (IFS Food a GMP)
vyvinuto v Německu y na výživu
velmi vysoký obsah bílkovin
nízký obsah tuku, nízký obsah cukru a bez přidaného cukru
vhodné pro nízkosacharidovou a vysokoproteinovou dietu
bez laktózy a mléčných bílkovin - ideální pro intolerance
bez aspartamu a konzervačních látek
vysoká biologická hodnota - poskytuje všechny esenciální aminokyseliny
přirozeně s obsahem BCAA (leucin, isoleucin, valin) a také lysinu a argininu
100% veganský (bez laktózy, mléčných bílkovin a dalších živočišných produktů)
více než 17 příchutí
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Výrobce
- Nutri-Plus
- Hmotnost
- 1000 g
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát, pšeničný protein, rýžový protein, hrachový proteinový izolát, slunečnicový protein, mandlový protein
- Doporučená spotřeba
- do šejkru nalijte 300 ml tekutiny. přidejte 30 g prášku (asi 3 vrchovaté polévkové lžíce) a dobře protřepejte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
- Potravinářský podnik
- Nutrition-Plus Germany e.K.
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichLepekMandle a výrobky z nich
- Prodejní název
- Instantní proteinový prášek pro výrobu ochuceného nápoje. Se sladidly.
- Kód EAN
- 4260351430208
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Výrobce
- Nutri-Plus
- Hmotnost
- 1000 g
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát, pšeničný protein, rýžový protein, hrachový proteinový izolát, slunečnicový protein, mandlový protein
- Doporučená spotřeba
- do šejkru nalijte 300 ml tekutiny. přidejte 30 g prášku (asi 3 vrchovaté polévkové lžíce) a dobře protřepejte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
- Potravinářský podnik
- Nutrition-Plus Germany e.K.
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichLepekMandle a výrobky z nich
- Prodejní název
- Instantní proteinový prášek pro výrobu ochuceného nápoje. Se sladidly.
- Kód EAN
- 4260351430208
K tomu se hodí také

nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 346,80 Kč/1kg
1 731,40 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 673,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek s vysokým obsahem bílkovin Banánové mléko
2 149,88 Kč/1kg
2 149,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

nutri+ 3K Protein Powder - Veganský proteinový prášek bez laktózy - Čokoládově hnědý
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ veganes 3K Proteinpulver, 1000 g Dávka
2 095,80 Kč/1l
2 095,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Proteinový prášek 3K 1000 g – banán
2 007,34 Kč/1l
2 007,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

vidaXL LED koupelnová zrcadlová skříňka černá 40x12x45 cm Akryl
825,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: thetopmark

Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Scitec Nutrition BCAA 6400 375 tablet / BCAA aminokyseliny / Tabletov BCAA v pomru 2:1:1
1 383,04 Kč/1kg
822,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

LIXADA 5 balení Pull Up Assist Door Anchor Set Odolnostní smyčka Dveřní kotvy Powerlifting Stretching Waistbands s dveřními kotvami a rukojeťmi
1 660,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - veganský proteinový prášek - Slaný karamel
2 029,91 Kč/1l
2 029,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteinový prášek bez sladidel - Neutrální 500 g
2 848,66 Kč/1l
1 424,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ Proteinový prášek 6K 1000 g - veganský proteinový prášek - Borůvkový muffin
2 029,91 Kč/1kg
2 029,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mammut Nutrition - Syrovátkový protein - 1000 g sáček na zip, 1 x 1000 g sáček na zip, příchuť: cookies
1 883,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nutri+ veganský proteinový prášek 6K, 1000 g plechovka
2 149,88 Kč/1kg
2 149,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nutri+ Vegan 6K Protein 1000 g bílá čokoláda
2 350,15 Kč/1kg
2 350,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 729,75 Kč/1kg
745,95 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. května 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Můj oblíbený proteinový prášek
Ze všech veganských proteinových prášků, které jsem zatím testovala, je mým nejoblíbenějším ten od nutri. Před karamelovým jsem už měla oříškovou variantu, která chutnala stejně dobře. Prášek dobře chutná s mlékem nebo vodou a dobře se rozpouští v proteinovém šejkru, aniž by tvořil hrudky. Složení ingrediencí nemohu posoudit, protože nejsem odborník, ale zdá se, že jsou v pořádku. Poměr cena/výkon je v porovnání s jinými značkami přiměřený. Ode mě dostává doporučení.
Ohodnoceno dne 10. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající.
Titulek mluví za vše.
Ohodnoceno dne 13. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!
Výše uvedená vítězství
Ohodnoceno dne 5. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gute Eiweiß Quelle
.
Ohodnoceno dne 29. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l