4,4



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice5 221 239,75 Kč/1kg
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ480,00 Kč/1l
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ457,78 Kč/1l
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Vícekvětový med 900ml 1200g388,89 Kč/1l
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 600,52 Kč/1kg
2 800,26 Kč
Prodejce: taleoo

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
7 445,52 Kč/1kg
1 861,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
4 163,96 Kč/1kg
2 311,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo

Manukový med - MGO 100+ 1kg
2 466,51 Kč/1kg
2 673,70 Kč
Prodejce: taleoo

Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
246,67 Kč/1l
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Manukový med - MGO 720+
5 901,26 Kč/1kg
2 950,63 Kč
Prodejce: taleoo

Manuka Mz Mgo 250+ 250G, 52004
1 303 189,94 Kč/1l
1 303,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hoyer 9421903616036, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, Sklenice
7 762,28 Kč/1kg
1 940,57 Kč
Prodejce: taleoo

Hoyer 4002029030538, 250 g, Sklenice
528,72 Kč/1kg
132,18 Kč
Prodejce: taleoo

Manukový med - MGO 120+ 250g
1 916,84 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: taleoo

RAW Manuka Honey UMF24+ (1122+ MGO) 225g
21 773,33 Kč/1l
4 899,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Popis produktu a údaje o produktu
100% přírodní manukový med z Nového Zélandu
Manukový med se získává z květů rostliny Leptospermum scoparium, která se vyskytujepouze na Novém Zélandu. Každé jaro se na rostlině objeví bílé květy, které opylují včely medonosné. Květy Leptospermum scoparium mají výraznou vůni a jsou plné nektaru, který dodává medu jeho jedinečnou krémovou strukturu.
Jak používat:Manukový med s označením MGO™ je vhodný ke každodennímu používání, a to i po dlouhou dobu. Lze jej konzumovat nebo aplikovat přímo na pokožku. Má vynikající chuť a lze jej používat jako běžný med.
Hmotnost: 500 g
Země původu: Země původu: Nový Zéland
Jak poznáte, že nekupujete falešný med?
1. To se mi nezdá
..... V Anglii ho prodává dokonce i Lidl. Za směšně nízkou částku. Ale ty etikety na medu jen potvrzují, že Manuka med je bohužel také falešná potravina, protože je to přírodní produkt s omezenou produkcí. V roce 2013 bylo statisticky prokázáno, že roční sklizeň manukového medu na Novém Zélandu je 1 700 tun, ale celosvětová spotřeba se odhaduje na 10 000 tun manukového medu.
2. HMF v medu?
Někteří "včelaři" jsou v pokušení manukový med také zahřívat, protože zahříváním se zvyšuje množství MGO, látky zodpovědné za jeho mimořádné účinky. Tím by pochopitelně získali více peněz za jeho prodej, ale zároveň by zničili další kvalitní látky. Zda byl med přehřátý, se zjišťuje testováním na přítomnost nežádoucí látky HMF (hydroxymethylfurfural).
Dokážete rozpoznat správný manukový med? Další tipy najdete v článku zde.
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Manukový med - koncentrace methylglyoxalu (MGO) 550+
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty: na 100 g výhřevnost / energetická hodnota: 335 kcal / 1400 kJ tuky: 0,1 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g sacharidy
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Manuka Health, 66 Weona Court, 3800 Te Awamutu, Neuseeland
- Prodejní název
- Manukový med
- Výrobce
- Manuka Health
- Země původu
- Nový Zéland
- Kód EAN
- 9421023620104
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Manukový med - koncentrace methylglyoxalu (MGO) 550+
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty: na 100 g výhřevnost / energetická hodnota: 335 kcal / 1400 kJ tuky: 0,1 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g sacharidy
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Manuka Health, 66 Weona Court, 3800 Te Awamutu, Neuseeland
- Prodejní název
- Manukový med
- Výrobce
- Manuka Health
- Země původu
- Nový Zéland
- Kód EAN
- 9421023620104
K tomu se hodí také

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 221 239,75 Kč/1kg
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 600,52 Kč/1kg
2 800,26 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
4 163,96 Kč/1kg
2 311,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
7 445,52 Kč/1kg
1 861,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Výrobník sójového nápoje, odšťavňovač 1400 ml s 16 noži, výrobník ořechového nápoje, mini výrobník sójového nápoje
968,53 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
1 959,80 Kč/1kg
979,90 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
2 497,80 Kč/1kg
624,45 Kč
Prodejce: apohealth

Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
3 134,74 Kč/1kg
989,71 Kč
-102,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%6% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
6%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Jsem velmi spokojen s rychlým dodáním a velmi dobrou kvalitou výrobku.
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Skvělé, rychlé doručení. Přesně tak, jak si to člověk přeje.
Ohodnoceno dne 22. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jako vždy nejlepší
Med je jako vždy super dobrý, manukový med je jako lék.
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super
Jsem velmi spokojen!
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání
Vše je v pořádku, rád znovu!
Ohodnoceno dne 11. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Manuka 550
Velmi spokojen. 1 čajová lžička denně...dobré pro imunitní systém. imunitní systém.
Ohodnoceno dne 14. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Candying
Dobrý, ale: Proč je 550+ kandovaný, i když jen mírně?
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg

Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg

Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-102,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
3 134,74 Kč/1kg

Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg

BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg

Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l

Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
624,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 497,80 Kč/1kg

Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l

Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l

Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l

Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l

Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l

Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l

Open Food 4028700035807, B



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l

Open Food 4028700035913, A



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg

Darbo Lindenhonig



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg

Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l