Konjac - rýže 270g

71,43 Kč

357,15 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Tortellini s masem 250 g
Tortellini s masem 250 g
1 946,52 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Těstoviny (rýže) bez lepku250 g - BARTOLINI
Těstoviny (rýže) bez lepku250 g - BARTOLINI
1 458,24 Kč/1kg
364,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G
Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G
607,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
43,67 Kč
Prodejce: Katomix
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAK VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ385 g - DIETNÍ POTRAVINA
865,56 Kč/1kg
333,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
451,58 Kč/1kg
225,79 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bandnudeln geschnitten 500g
Bandnudeln geschnitten 500g
107,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
53,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fusilli - vícezrnné 250g
Fusilli - vícezrnné 250g
339,84 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eierspätzle - Hartweizen 500g
Eierspätzle - Hartweizen 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Makaron Vermicelli Decante 100 g
Makaron Vermicelli Decante 100 g
304,44 Kč/1kg
76,11 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro OstroVit Dietní rýže Konjac, 400 g
OstroVit Dietní rýže Konjac, 400 g
178,70 Kč/1kg
71,48 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Bulgur 450g
Bulgur 450g
231,16 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kluski ryżowe Topoki Daesang do Tteokbokki 500 g
Kluski ryżowe Topoki Daesang do Tteokbokki 500 g
319 058,83 Kč/1kg
167,24 Kč
-4,52 Kč
162,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tortellini - Ricotta 250g
Tortellini - Ricotta 250g
311,80 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro USUI Konjaková rýže 20+8
USUI Konjaková rýže 20+8
152,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 160,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Špaldové špagety demeter 500g
Špaldové špagety demeter 500g
138,18 Kč/1kg
69,09 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vitanukonjaková rýže je konjaková rýže bez cukru, tuku a lepku vyrobená z rostlinné vlákniny glukomannanu. 100 gkonjakové rýže Vitanu obsahuje 7 kcal!

Pokyny pro manipulaci a skladování
Tento výrobek skladujte při pokojové teplotě na suchém místě. Tento výrobek vydrží po otevření a uskladnění ve vodě až 2 dny.

Seznam přísad
Voda, konjaková mouka* (3,5 %) (glukomannan (3,2 %)). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty a výsledky analýz pro 100 g: Energie: 30 kJ / 7 kcal Tuky: 0,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 0,0 g z toho cukry: 0,0 g Vláknina: 3,5 g Bílkoviny: 0,0 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Importeur: Nutri-Dynamics B.V., Barnsteenstraat 18, 1812SE Alkmaar, Niederlande Hergestellt in China ÖKO-Kontrollstelle CN-BIO-141 (Nicht-EU-Landwirtschaft)
Prodejní název
Konjac - rýže 270g
Výrobce
Vitanu
Číslo produktu
126992
Kód EAN
8718309619817

Seznam přísad
Voda, konjaková mouka* (3,5 %) (glukomannan (3,2 %)). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty a výsledky analýz pro 100 g: Energie: 30 kJ / 7 kcal Tuky: 0,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 0,0 g z toho cukry: 0,0 g Vláknina: 3,5 g Bílkoviny: 0,0 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
Importeur: Nutri-Dynamics B.V., Barnsteenstraat 18, 1812SE Alkmaar, Niederlande Hergestellt in China ÖKO-Kontrollstelle CN-BIO-141 (Nicht-EU-Landwirtschaft)
Prodejní název
Konjac - rýže 270g
Výrobce
Vitanu
Číslo produktu
126992
Kód EAN
8718309619817
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidů)
USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidů)
168,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
45,50 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,35 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
43,67 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAK VE FORMĚ RÝŽE) BEZLEPKOVÝ385 g - DIETNÍ POTRAVINA
865,56 Kč/1kg
333,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
451,58 Kč/1kg
225,79 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Diamond - Skleněné nudle - 100g
Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - silný 200g
Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
842,36 Kč/1kg
314,20 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Shirataki - Špagety z konjaku 294g
Shirataki - Špagety z konjaku 294g
174,69 Kč/1kg
102,72 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů
SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů
762,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
Obrázek produktu pro Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
6 440,80 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2421
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie
MAKARON (KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
PASTA (KONJAC FETTUCCINE) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
13 410,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro House Of Asia Algi morskie liście 6 szt
House Of Asia Algi morskie liście 6 szt
9 075,00 Kč/1kg
90,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
Diet-Food sušenky s kakaem, keto dieta, sušenky s kakaem a erytritolem, 1 x80g
643,38 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,47 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Konjac - Špagety 270g
Konjac - Špagety 270g
357,15 Kč/1kg
71,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro ARMAF Club De Nuit Intense Man, Pánské, 200 ml, Jablko, Bergamot, Černý rybíz, Citrón, Ananas, Bříza, Jasmín, Růže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
ARMAF Club De Nuit Intense Man, Pánské, 200 ml, Jablko, Bergamot, Černý rybíz, Citrón, Ananas, Bříza, Jasmín, Růže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
5 863,65 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 271
1 172,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro French Avenue Azzure Aoud EDP 100 ml M
French Avenue Azzure Aoud EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 121
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Sušenkové krekry Original 100g/pg
Sušenkové krekry Original 100g/pg
2 090,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
209,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Organická pomazánka z divokého česneku
Organická pomazánka z divokého česneku
576,00 Kč/1kg
74,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LaSelva LS_0248, Artyčok, 970 g, 118 kcal, 495 kJ, 5,3 g, 1,6 g
LaSelva LS_0248, Artyčok, 970 g, 118 kcal, 495 kJ, 5,3 g, 1,6 g
695,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
695,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Těstoviny (KONJAC)385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINY
Těstoviny (KONJAC)385 g (300 g) - DIETNÍ POTRAVINY
856,10 Kč/1kg
329,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro NABBI Plastový květináč DTUS250S 25 cm - bílá
NABBI Plastový květináč DTUS250S 25 cm - bílá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
301,00 Kč
Prodejce: PENTA

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
424,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro FREGOLA perlová krupice400 g - LAIDEA
FREGOLA perlová krupice400 g - LAIDEA
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
790,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Tagliatelle Nero Seppia mit Tintenfischtinte 500g
Casa Rinaldi Tagliatelle Nero Seppia mit Tintenfischtinte 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
148,45 Kč
-8,29 Kč
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
280,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg