5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390405,15 Kč/1kg
405,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g1 102,02 Kč/1kg
440,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
PLANET špaldová mouka typ 7001kg243,13 Kč/1kg
247,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 550 demeter 1kg
72,79 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná žitná mouka 1 kg
80,96 Kč/1kg
80,96 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 Demeter 1kg
88,88 Kč/1kg
88,88 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 demeter 1kg
63,43 Kč/1kg
63,43 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 550 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 550 1kg
51,88 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 630 demeter 1kg
120,19 Kč/1kg
120,19 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 630 1kg
104,67 Kč/1kg
104,67 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 demeter 2,5 kg
58,20 Kč/1kg
145,51 Kč
Prodejce: taleoo

W - Pšeničná mouka typ 1050 1kg
60,75 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 405 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka na pizzu – typ 0, certifikovaná Demeter, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
63,05 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: taleoo

Žitná mouka typ 1370 demeter 1kg
72,95 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Špaldová mouka typ 1050 1kg
72,77 Kč/1kg
72,77 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pšenice je klasické chlebové zrno a má vynikající pekařské vlastnosti. Ve společnosti Spielberger Mühle se zrno mele v několika fázích, aby vznikla tato obzvláště světlá mouka. Pšeničnou mouku typu 405 používejte na obzvláště jemné pečivo, jako jsou vafle, jemné koláče, dorty a sušenky. Je vhodná také k zahušťování omáček.
Recept: Vafle
Ingredience: 150 g másla, 150 g cukru, 1 lžička vanilkového cukru, 4 vejce, 250 g mouky, 1/4 litru mléka Příprava: Máslo a cukr vyšleháme do pěny, přidáme vanilkový cukr a žloutky. Vmícháme mouku a mléko. Nakonec vmícháme tuhý sníh z bílků a těsto pečeme po částech ve vaflovači.
Pokyny pro skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka z biodynamického zemědělství.
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Pšeničná mouka typ 405 Demeter 1kg
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Číslo produktu
- KO-9N22-X2DX
- Kód EAN
- 4022381001847
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka z biodynamického zemědělství.
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- SPIELBERGER MÜHLE
- Prodejní název
- Pšeničná mouka typ 405 Demeter 1kg
- Výrobce
- Spielberger Mühle
- Číslo produktu
- KO-9N22-X2DX
- Kód EAN
- 4022381001847
K tomu se hodí také

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 550 demeter 1kg
72,79 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnná žitná mouka 1 kg
80,96 Kč/1kg
80,96 Kč
Prodejce: taleoo

Aurora instantní pšeničná mouka s dvojitou texturou typ 405 balení 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldová mouka typ 1050 1kg
153,82 Kč/1kg
153,82 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 1050 Demeter 1kg
88,88 Kč/1kg
88,88 Kč
Prodejce: taleoo

Mouka - ovesná 350g
228,31 Kč/1kg
79,91 Kč
Prodejce: taleoo

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Žitná mouka - celozrnná 1 kg
55,87 Kč/1kg
55,87 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka - typ 1050 1kg
81,76 Kč/1kg
89,94 Kč
Prodejce: taleoo

Žitná mouka typ 1150 1kg
88,88 Kč/1kg
88,88 Kč
Prodejce: taleoo

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Špaldová mouka typ 630 demeter 1kg
120,19 Kč/1kg
120,19 Kč
Prodejce: taleoo

Aurora - Pšeničná mouka typ 1050 - 1kg
64,02 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Žitná mouka Aurora T1150 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PLANET celozrnná žitná mouka typ 20001kg
329,84 Kč/1kg
329,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Proso celozrnná mouka - bezlepková 1kg
195,54 Kč/1kg
195,54 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanková mouka VK demeter 500g
154,18 Kč/1kg
77,09 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepková manioková mouka 450 g
237,18 Kč/1kg
146,98 Kč
-40,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,73 Kč
Prodejce: taleoo

Kokosová mouka 600g
194,67 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Hroznová mouka 140g
966,50 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: taleoo

Farmer Brand tapioková mouka jako pojivo a alternativa pšenice 400g
219,52 Kč/1kg
87,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

MNG Glutaman sodný Ajinomoto zvýrazňovač chuti E 621 200g
265,57 Kč/1kg
55,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - mandlová 200g
2 022,11 Kč/1kg
412,51 Kč
Prodejce: taleoo

Guarová guma 125g
828,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 550 1kg
77,95 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Bramborová mouka - bezlepková 250g
207,52 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg