5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
JR Farm Lněné semínko 30 g8 699,67 Kč/1kg
260,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jr Farm Grit pro malé papoušky a kanáry 30g199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Deli Nature Birdelicious Amazonia 2,5 kg - krmivo pro střední papoušky Deli Nature339,86 Kč/1kg
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Versele Laga Canary Classic 0,5 kg - Krmivo pro kanáry243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JRFarm Směs pro papoušky 1 kg
122,99 Kč/1kg
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR Farm 08402, Semínka, 1 kg, Lesknice kanárská, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vápník, Měď, Železo, Mangan, Sodík, Zinek
483,73 Kč/1kg
483,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JR FARM - Klíčky pro papoušky vlnkované a jiné malé papoušky 1kg
329,99 Kč/1kg
329,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

NutriBird Gold Patee Papoušci a malí papoušci - 10 kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Jr Farm Nierozłączken speciální krmivo 1kg - Vyvážená strava pro ptáky kokrháče
147,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR FARM Birds Papouščí lahůdka 1 kg
153,99 Kč/1kg
153,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Vitapol zvp-2100, Semínka, 500 g, Parrot
79,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hagen Hari Alternative Formula - jemně stravitelná strava pro všechny papoušky 1,8 kg
493,33 Kč/1kg
739,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR Farm mouční červi 25 g
73,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Gold – kaše pro andulky a malé papoušky – 1 kg
184,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Hagen Hari Tropican Cockatiel Lifetime Granule - Vyvážené krmivo pro nymfy a malé papoušky 820g
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Vitapol Vitaline - Krmivo pro hrdličky a ostatní malé papoušky 2,2 kg
282,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR Farm proso perlové
1 261,38 Kč/1kg
403,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vitakraft 4008239214270, Semínka, 3 kg, Alexander malý, 138 mm, 210 mm, 322 mm
275,10 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vitapol zvp-2501, Semínka, 500 g, Lesknice kanárská, Vitamín A, Vitamín B, Vitamín C
38,72 Kč/1kg
87,00 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,44 Kč
Prodejce: DomoDomo

Versele-Laga 5410340217818, 600 g, Parrot, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
359,50 Kč/1kg
215,70 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Semínka
- Hlasitost:
- 1 kg
- Doporučeno pro ptačí druh:
- Alexander malý
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
- Obsahuje minerály:
- Vápník, Měď, Železo, Mangan, Sodík, Zinek
Jr Farm Individual - speciální krmivo pro papoušky vlnkované 1kg
Vyvážené krmivo pro papoušky vlnkované, poskytující kompletní výživu, vyvinuté y. Složení z vysoce kvalitních semen pravidelně testovaných nezávislými laboratořemi. Splňuje tak všechny speciální potřeby papoušků vlnkovaných.
Složení:kanár, proso la plata, proso stříbrné, proso manna, mrkev 5%, proso japonské, travní semínka, semínka fenyklu, proso senegalské, oves, černý bez 2%, amarant, heřmánkové vločky 1%, ústřicové skořápky 0,6%
Dávkování: denní potřeba krmiva pro ptáky se může lišit v závislosti na
v závislosti na věku a druhu ptáků. Na začátku by se měly podávat velké porce,
po určité době určete ideální denní dávku.
Krmivo a pitnou vodu je třeba denně měnit za čerstvé.
Balení: 1 kg
JRFarmaPtáci Individuální Budgerigar 1 kgKompletní krmivo pro andulkyJR BIRDS PREMIUM je druhově vhodné kompletní krmivo pro budníčky,
speciálně přizpůsobené zvláštním potřebám budníčků
potřeby andulek. JR Birds Premium bylo vyvinuto ve spolupráci s y a vyrobeno ze
vysoce kvalitních semen, která jsou pravidelně testována nezávislou laboratoří
Kvalitní semena pravidelně analyzovaná nezávislou laboratoří. Obohaceno o tepelně upravené ústřicové skořápky
Ústřicové skořápky pro vyvážený poměr vápníku a fosforu a nezbytných
základních vitamínů a stopových prvků ve všech složkách, aby nedocházelo k žádnému
nemohlo dojít k jejich nedostatku v důsledku selekce. Beta-karoten
přírodní mrkve reguluje přísun vitaminu A a fruktózy s dlouhým řetězcem
Fruktóza podporuje trávení tím, že stimuluje bakterie v tlustém střevě
stimuluje bakterie v tlustém střevě.
Krmná doporučení:
denně podáváme asi 5 % tělesné hmotnosti.
Složení:
semeno kanárské trávy, proso La Plata, proso stříbrné, proso Manna, mrkev 5 %, proso japonské, semeno travních rostlin, fenykl, proso senegalské, oves, bezinky 2 %, amarant, lastury ústřic 1,6 %, květy heřmánku 1 %;
Přídatné látky:
Vitamin A (jako retinyl acetát) 9000 m.j., Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 600 m.j., Vitamín E (jako alrac- alfa-tokoferylacetát) 30 mg, stopové prvky (jód 0,32 mg).
Analytické složky:
Bílkoviny 12,7 %, obsah tuku 5,8 %, hrubá vláknina 5,9 %, hrubý popel 3,9 %, vlhkost 10,3 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,4 %Složení: bílkoviny 12,7 %, obsah tuku 5,8 %, hrubá vláknina 5,9 %, hrubý popel 3,9 %, vlhkost 10,3 %, vápník 0,7 %, fosfor 0,4 %
Obsah:
1 kg
Druhově vhodné, kompletní udržovací krmivo speciálně přizpůsobené speciálním potřebám andulek. Vyvinuto s y a vyrobeno z vysoce kvalitních semen pravidelně testovaných nezávislou laboratoří. Kompletní krmivo pro andulky Složení: semena lesknice kanárské, la plata proso, proso, proso, mrkev 5%, japonské proso, trávová semena, semena fenyklu, senegalské proso, oves, bezové bobule 2%, laskavec, okvětní lístky heřmánku 1%, ulity ústřic 0.6% Aditiva/kg: vitamín A 7612 IU,vitamín D3 517 IU,vitamín E 35 mg,vitamín C 71 mg, monohydrát síranu železnatého 18.5 mg, pentahydrát síranu měďnatého 3.5 mg, oxid manganatý (II) 14.2 mg, oxid zinečnatý 21.3 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 0.34 mg, seleničitan sodný 0.07 mg, technologické přísady: butylovaný hydroxytoluen 2.8 mg Analytické složky: hr.protein 12.7%, hr.tuk 6.5%, hr.vláknina 7.7%, hr.popel 5.6%, vápník 2560 mg/kg. fosfor 1300 mg/kg Krmné doporučení: Denně krmte přibližně 5 % tělesné hmotnosti. Obohaceno o tepelně zpracované skořápky ústřice pro vyvážený poměr vápníku a fosforu a životně důležité vitamíny a stopové prvky ve všech složkách, takže nemůže docházet k nedostatku v důsledku výběru. S cennými semeny a prosem bohatým na bílkoviny, které díky přirozenému obsahu železa dokáže stimulovat krvetvorbu. Obsažený hořčík má relaxační účinek na svalstvo a křemík může posílit drápy a peří. Betakaroten obsažený v mrkvi zajišťuje přísun důležitého vitaminu A. Vláknina obsažená v mrkvi stejně jako semena fenyklu a květy heřmánku mají podpůrný a uklidňující účinek na trávicí trakt. Rafinovaný bezinky s obsahem vitamínu C.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- Vitamíny a minerály
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4024344084010
- Číslo produktu
- 08401
- Výrobce
- JR Farm
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1 l
- Obsah vlhkosti
- 10
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- Vitamíny a minerály
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4024344084010
- Číslo produktu
- 08401
- Výrobce
- JR Farm
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
K tomu se hodí také

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

On Boty Cloud 5, 5998154
4 574,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada cestovních kufrů s pevnou skořepinou sada kufrů sada vozíků 3 ks. ABS šedá
2 692,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

VL Prestige Premium pro andulky 800g
210,00 Kč/1kg
168,00 Kč
Prodejce: STREFA

Vitapol zvp-0212, Semínka, 1 kg, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, millet u017cu00f3u0142te, white millet0142e, red millet, canary seed, sorghum biau0142e, sesame..., Krabice
290,06 Kč
-155,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Prestige Budgie pro andulky 4kg
70,50 Kč/1kg
281,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JR Farm Individuální pěnkavy 1 kg
123,19 Kč/1kg
492,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Psí vesta psí zimní teplá bunda na zip psí kabáty,Barva:fialová,Velikost:XL
598,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Psí bunda Zimní vesty Bundy Psí kabát Psí svetr Pet Lyžařský kostým Bez rukávů Bavlněná polstrovaná vesta s hrudním popruhem Postroj
453,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Vitapol zvp-2100, Semínka, 500 g, Parrot
79,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Jr Farm Individual - Speciální krmivo pro andulky 4kg, vyvážené prémiové krmivo
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JRFarm Směs pro papoušky 1 kg
122,99 Kč/1kg
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3 142,97 Kč
Prodejce: Crownseller

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
7 300,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant