5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY559 659,97 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Mousse Noisette příchuť 1kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Frischli Tiramisu krém zaručuje maximální bezpečnost výrobku 1000g
266,49 Kč/1kg
266,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez vaření
755,54 Kč/1kg
755,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šlehačka v prášku Ruf, 80 g
183,33 Kč/1kg
22,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca meruňka a maracuja
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfein vanilka
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
400,40 Kč/1kg
400,40 Kč
Prodejce: somnia24

Ruf Tortencreme Pulver
190,00 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Schwartau Jahodová omáčka lahodná dezertní omáčka 125ml
79,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vanilková Tiramisu veganská zmrzlina v prášku bez cukru a laktózy 333 g
1 838,42 Kč/1kg
606,68 Kč
Prodejce: Crownseller

Dr. Oetker 709517003 Dr. Oetker Paradiescreme Erdbeer 1,0 kg
535,17 Kč/1kg
535,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pomerančový krém s mascarpone v prášku 52g
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dr. Oetker Tiramisu krém – prášek na krém 70 g
Italská dezertní specialita v podobě lahodného krému: snadná příprava s jistým výsledkem. Krémový prášek do mléka nebo do mléka a šlehačky.;
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 1433617 Bielefeld| Název | Dr.Oetker Tiramisu Crème - Smetanový prášek pro krém tiramisu |
| Hmotnost | 70g |
| Návod k použití | Smetanový prášek na 250 ml (1/4 litru) mléka nebo na 200 ml mléka a 100 g šlehačky (vystačí asi na 4 porce) 1.: Do mísy vypláchnuté horkou vodou nalijte 250 ml (1/4 litru) studeného mléka nebo 200 ml studeného mléka a 100 g studené šlehačky. 2.přidejte smetanový prášek a krátce promíchejte ručním mixérem (šlehačem) na nejnižším stupni. Poté šlehejte 3 minuty při nejvyšší rychlosti. 3.krém na tiramisu nalijte do dezertních sklenic nebo misky a vložte do chladničky alespoň na 1 hodinu. Před podáváním poprašte kakaem (neslazeným), pokud je to žádoucí. Syrové mléko předem převařte a vychlaďte. |
| Složení | Cukr, 11 % drcených persipanových makronek (cukr, PŠENIČNÁ mouka, meruňková jádra, MEDOVÝ BÍLEK, palmojádrový olej, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, aroma) modifikovaný škrob, 5,7 % sušeného sýra z mascarpone a mléčných složek (90 % sušeného MASCARPONE CAESE, Sušené odstředěné mléko, MLÉKO BÍLÉ, stabilizátor E339), glukózový sirup, želatina, palmový tuk, emulgátor E472b, MLÉKO BÍLÉ, aroma, kávový extrakt, želírující látka karagenan, sůl, barvivo karoten. |
| Potravinářské přídatné látky | S barvivem |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, vejce a výrobky z nich |
| Odpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 571kj/136kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 3,9g |
| Tuk | 2,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 18g |
| z toho cukr | 4,0g |
| Bílkoviny | 0,25g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, 11 % drcených perzifanových makronek (cukr, PŠENIČNÁ mouka, meruňková jádra, BÍLÁ KUŘECÍ VEJCE, MLÉČNÝ CUKR, MLÉČNÝ BÍLEK, aroma), modifikovaný škrob, 5,7 % SÝROVÉHO PRÁŠKU z MASARYKOVÝCH a MLÉČNÝCH SUROVIN (90 % sušených MASARYKOVÝCH SÝRŮ, Odtučněný MLÉČNÝ PRÁŠEK, MLÉČNÁ BÍLINA, stabilizátor E 339), glukózový sirup, želatina, rostlinné oleje (palmojádrový, palmový), emulgátor E 472b, MLÉČNÁ BÍLINA, kávový extrakt, želírující látka karagenan, aroma, sůl, barvivo karoten. Může obsahovat:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 571 kj Energie kcal 136 kcal Tuky 3,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 15GRM Bílkoviny 3,2GRM Sůl 0,2GRM
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 70 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Oetker Creme Tiramisu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34358-2
- Kód EAN
- 4000521472009
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, 11 % drcených perzifanových makronek (cukr, PŠENIČNÁ mouka, meruňková jádra, BÍLÁ KUŘECÍ VEJCE, MLÉČNÝ CUKR, MLÉČNÝ BÍLEK, aroma), modifikovaný škrob, 5,7 % SÝROVÉHO PRÁŠKU z MASARYKOVÝCH a MLÉČNÝCH SUROVIN (90 % sušených MASARYKOVÝCH SÝRŮ, Odtučněný MLÉČNÝ PRÁŠEK, MLÉČNÁ BÍLINA, stabilizátor E 339), glukózový sirup, želatina, rostlinné oleje (palmojádrový, palmový), emulgátor E 472b, MLÉČNÁ BÍLINA, kávový extrakt, želírující látka karagenan, aroma, sůl, barvivo karoten. Může obsahovat:
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 571 kj Energie kcal 136 kcal Tuky 3,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,1GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 15GRM Bílkoviny 3,2GRM Sůl 0,2GRM
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 70 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Oetker Creme Tiramisu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34358-2
- Kód EAN
- 4000521472009
K tomu se hodí také

Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Oetker Čokoládová pěna 0,092 kg
711,63 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
333,00 Kč/1kg
69,42 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,60 Kč
Prodejce: Katomix

Dr. Oetker Mousse a la vanilkový krém v prášku jemná příchuť 60g
1 236,50 Kč/1kg
74,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Sladké mléčné nudle vanilka 116g
422,24 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Quarkfrein citron
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,22 Kč/1l
830,63 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Frischli krémový pudink krupicový 85g
139,44 Kč/1kg
12,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Dr.Oetker Mousse au Chocolat jemně hořká s vysokým obsahem kakaa 86g
761,28 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Pickerd třpytky posyp růžové dekorace cukr růžový šumivý 34g
1 766,18 Kč/1kg
60,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Bonat - 7 Jahre gereift - 500 g
2 997,98 Kč/1kg
1 498,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trizand 25254 Masážní obruč Hula Hoop se závažím, bílá
452,00 Kč
Prodejce: Eoshop

HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,95 Kč/1kg
183,95 Kč
Prodejce: Katomix

Bosch 576837, TAS5, TAS43, TAS47, Oranžová, 1 kusů
145,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

SIGEL GT022 Sigel® Velká dárková taška - vánoční motiv Třpytivý stromek, 260x330x120 mm
776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

EMSA 515615, Černá, Nerezová ocel, 6 h, 12 h, Čína, 80 mm, 80 mm
1 204,35 Kč
-356,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
847,99 Kč
Prodejce: TR8

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 008,25 Kč/1kg
601,65 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr.Oetker krém z červeného vína bez vaření



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Nudossi lískooříšková nugátová pomazánka 36 % lískových oříšků bez palmového oleje (300 g)
340,29 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 134,30 Kč/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg