4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ritter Sport oplatky s rýžovými vločkami a smetanovou náplní 100g balení po 10 ks514,43 Kč/1kg
514,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter Sport Olympia čokoláda plněná dextrózovým medovým krémem 100g604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli Box oplatkové rohlíčky s lískooříškovým krémem 200g
564,10 Kč/1kg
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport White Celé lískové oříšky s celými lískovými oříšky a křupkami 100g
820,80 Kč/1kg
82,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Romy plněná mléčná čokoláda s kokosovým krémem originál 200g
639,05 Kč/1kg
127,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 419,00 Kč/1kg
241,90 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
1 345,23 Kč/1kg
293,26 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé Choco Crossies Original plné křupek 1 balení 2 x 75g
1 763,33 Kč/1kg
264,50 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5979537009 Ritter SPORT Fruity Duo Schokolade 218,0 g
1 275,46 Kč/1kg
278,05 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter Sport Sweetn Salty Duo s karamelem a máslovou sušenkou 218g
643,76 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marabou Roll Mjölk Choklad pralinky z mléčné čokolády 74g
5 294,32 Kč/1kg
391,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ritter Sport Rum s mléčnou čokoládou a lískooříškovou náplní 200g
12 jednotlivě balených mléčných čokolád s krémovou náplní z lískových oříšků, sultánkami, kousky oplatek, rýžovými křupinkami a rumem.
Ritter Alfred GmbH & Co KGAlfred-Ritter-Straße 25
71111 Waldenbuch (D)
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a ochutnejte tuto jedinečnou chuť! Ideální jako dárek nebo pro chvilku relaxace. Kupte si ji hned teď!
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, rostlinný tuk (palmojádrový*, palmový*), sultánky, kakaové máslo¹, PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota¹, sušené odstředěné MLÉKO, LÍSKOVÁ pasta (2,5 %), rýžová mouka, LAKTÓZA, rum, MÁSELNÝ tuk, sušené sladké MLÉKO, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, sušené odstředěné MLÉKO, palmový olej*, sůl, sušené SACHY. *certifikováno jako udržitelné. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, vajec a sezamu. Obsahuje alkohol! ¹Certifikováno Rainforest Alliance | |
| Informace pro alergiky | |
| Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, vejce a výrobky z vajec, arašídy a výrobky z nich, sóju a výrobky ze sóji, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), ořechy a výrobky z nich, pšenici a výrobky z ní (obiloviny obsahující lepek), lískové ořechy a výrobky z nich, sezamová semínka a výrobky ze sezamu. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 544,00 kilokalorií (kcal) / 2 269,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 32,00 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 22,00 g |
| Carbohydrates: | 56,00 g |
| z toho cukr: | 48,00 g |
| Bílkoviny: | 4,40 g |
| Sůl: | 0,18 g |
| Popis: | Ritter Sport Rum Knusperstück (200 g) Plněná mléčná čokoláda s lískooříškovým krémem (37 %) se sultánkami (8 %), kousky oplatek (6 %), rýžovými lupínky (3 %) a rumem (1,3 %). |
| Hmotnost: | 200g |
| Trvanlivost a skladování: | Chraňte před teplem a vlhkostí. |
| Země původu: | Německo |
| Složení: Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo, Německo: | Složení: cukr, rostlinný tuk (hydrogenovaný), kakaové máslo, sultánky, kakaová hmota, PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘECHY (mleté) (4,8 %), sušené plnotučné mléko, MLÉČNÝ CUKR, rýžová mouka, odtučněné sušené mléko, rum, ořechová pasta (1 %), MÁSELNÝ OLEJ, odtučněné sušené mléko, emulgátor: Lecitiny (SÓJA), sůl, přírodní aroma. Může obsahovat stopy arašídů a jiných ořechů. |
| Alergeny: | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z něj, arašídy a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, sóju a výrobky z ní, ořechy a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | Alfred Ritter GmbH & Co KG 71111 Waldenbuch |
Nutritional values:
výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné Výživové údaje: průměrné | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 2260 kJ /540 kcal |
| Tuk: | 34,0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 16,55 g |
| Sacharidy: 55,5 %, z toho: 55,5 % sacharidů: | 53 g |
| z toho cukr: 53,5 %: | 39,43 g |
| Bílkoviny: | 4,0 g |
| Sůl: | 0,0363 g |
| Vláknina: 3,63 g: | 1,33 g |
Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
Ritter Sport Rum spojuje jemnou mléčnou čokoládu s aromatickou náplní z rumu a rozinek a vytváří tak výjimečný zážitek. Harmonická kombinace jemně trpké rumové příchuti, šťavnatých rozinek a rozplývající se čokolády zaručuje plný chuťový zážitek pro milovníky klasických čokoládových specialit.
Karibik místo čtverce - to je jedinečné motto našeho rumu Ritter Sport. Jeho sultánky jsou několik hodin namočené v pravém jamajském rumu. A pak je zjemněn lískooříškovým krémem, oplatkou a kousky ořechů. Přimhouříme nad tím oko: pokud máte v sobě tolik rumu, máte dovoleno vystoupit z řady.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, palmový tuk (plně hydrogenovaný), kakaové máslo, sultánky, kakaová hmota, PŠENIČNÁ mouka, sušené plnotučné MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY (mleté) (3 %), MLÉČNÝ cukr, rýžová mouka, sušené odstředěné MLÉKO, MÁSELNÝ tuk, rum, sušený odstředěný MLÉČNÝ jogurt, emulgátor: lecitiny (SOYA), palmový olej, sůl, vanilkový extrakt Bourbon.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 552,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 302,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 23,00 Sacharidy: 55,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 4,60 Sůl: 0,15g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichArašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch (D)
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s lískooříškovým krémem (44 %) se sultánkami (8 %) naloženými v rumu (1,2 %), kousky oplatek (6 %) a rýžovými lupínky (3 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 12
- Číslo produktu
- 675F
- Kód EAN
- 4000417067203
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, palmový tuk (plně hydrogenovaný), kakaové máslo, sultánky, kakaová hmota, PŠENIČNÁ mouka, sušené plnotučné MLÉKO, LÍSKOVÉ OŘECHY (mleté) (3 %), MLÉČNÝ cukr, rýžová mouka, sušené odstředěné MLÉKO, MÁSELNÝ tuk, rum, sušený odstředěný MLÉČNÝ jogurt, emulgátor: lecitiny (SOYA), palmový olej, sůl, vanilkový extrakt Bourbon.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 552,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 302,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 23,00 Sacharidy: 55,00 Sacharidy, z toho cukr: 47,00 Bílkoviny: 4,60 Sůl: 0,15g
- Alergeny
- LepekVejce a výrobky z nichArašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch (D)
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s lískooříškovým krémem (44 %) se sultánkami (8 %) naloženými v rumu (1,2 %), kousky oplatek (6 %) a rýžovými lupínky (3 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 12
- Číslo produktu
- 675F
- Kód EAN
- 4000417067203
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Romy plněná mléčná čokoláda s kokosovým krémem originál 200g
639,05 Kč/1kg
127,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Gadeschi Amarettini
264,70 Kč/1kg
52,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Choco Crossies Original plné křupek 1 balení 2 x 75g
1 763,33 Kč/1kg
264,50 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 753,50 Kč/1kg
275,30 Kč
Prodejce: somnia24

Asbach Zarte Pralinen hořká čokoláda s brandy náplní 250g
1 254,76 Kč/1kg
313,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pelikan 724039, Měkké, 12 kusů
173,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Italský kynutý koláč Bauli Limoncello s citronovou náplní 400g
508,30 Kč/1kg
203,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,50 Kč/1kg
398,48 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 461,29 Kč/1m
1 388,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
248,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bomann WA 1365 CB, 6 vafle/vaflí, Srdce (tvar), Černá, Nerezová ocel, 18 cm, 1000 W, 230 V
878,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate s jemnou vanilkovou příchutí 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
1 398,00 Kč/1kg
69,90 Kč
Prodejce: Lindt

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

2000 ml pánský pisoár / noční láhev - láhev na moč s dlouhou hadičkou, nepropustným víčkem, odnímatelný pisoár pro seniory a pacienty upoutané na lůžko
473,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DURABLE Ochranné pouzdro 54x86 mm, transparentní, 213619
14,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Nobby StarSnack pro psy
516,43 Kč
Prodejce: Katomix

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající
Tyto malé kousky milujeme. Vždycky jsme je měli, a proto nám přišlo škoda, že už nejsou k dostání v obchodech. Ale naštěstí je tu Kaufland online. Děkujeme.
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní!
Perfektní
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg

Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg