4,6



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g516,65 Kč/1kg
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 1000g
263,90 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 3000g
341,31 Kč/1kg
1 490,71 Kč
-466,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lékořicové bonbony Haribo 100 g v různých příchutích
316,50 Kč/1kg
31,65 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Lékořicová sušenka, 175 g
359,66 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Haribo 825030 Lakritzprodukte Schnecken Minis - 100 Minibeutel
441,90 Kč/1kg
574,47 Kč
Prodejce: somnia24

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Eco-score:
- C
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 358 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 55 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 2,2 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 1,4 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 4,3 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 10,26 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 79 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 4,1 g
- Typ balení:
- Taška
Haribo Colour Rado Classic HariboSměsi 100g
Haribo Color-Rado má pro každého něco: ať už lékořicové cukrovinky s příchutí kakaa nebo malin, zlaté medvídky s příchutí jablka nebo citronu, ovocné žvýkačky na pěnovém cukru nebo křupavé žvýkací dražé.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Color-Rado je nejoblíbenější a nejpestřejší směs v barevné řadě HARIBO: kromě lahodných ovocných žvýkaček, pikantní lékořice a klasických cukrovinek si v barevné směsi našly své místo i oblíbené růžové maliny. V HARIBO Color-Rado si každý najde něco! V praktickém 100g sáčku je Color-Rado ideální pro svačinu na cestách.
HARIBO COLOR-RADO je směs nejoblíbenějších produktů HARIBO a klasika mezi stávajícími směsmi produktů! V roce 2010 byla tato lahodná odrůda úspěšně doplněna o VAMPIRE a KARAMELL-KONFEKT.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; hnědý cukrový sirup; PŠENIČNÁ mouka; dextróza; želatina; škrob; MLÉČNÝ CUKR; palmový tuk; extrakt z lékořice (3 % na základě obsahu lékořice); strouhaný kokos; okyselující látka: Kyselina citronová; sušené odstředěné mléko; ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy: jablko, malina, jahoda, citron, pomeranč, ananas; aroma; nízkotučný kakaový prášek; jedlá sůl; ovocné a rostlinné koncentráty: Karamelový sirup; extrakt z černého bezu; želírující látka: agar-agar; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; protispékavá látka: mastek; sirup z invertního cukru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 518,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 2,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,40 Sacharidy: 79,00 Sacharidy, z toho cukr: 55,00 Bílkoviny: 4,30 Sůl: 0,26
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- CUKRÁŘSKÁ SMĚS S LÉKOŘICÍ
- Výrobce
- Open Food
- Model
- Color Rado
- Obsah balení
- Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 100g
- Počet kusů
- 1000
- Číslo produktu
- 10004923
- Kód EAN
- 4001686721049
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; hnědý cukrový sirup; PŠENIČNÁ mouka; dextróza; želatina; škrob; MLÉČNÝ CUKR; palmový tuk; extrakt z lékořice (3 % na základě obsahu lékořice); strouhaný kokos; okyselující látka: Kyselina citronová; sušené odstředěné mléko; ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy: jablko, malina, jahoda, citron, pomeranč, ananas; aroma; nízkotučný kakaový prášek; jedlá sůl; ovocné a rostlinné koncentráty: Karamelový sirup; extrakt z černého bezu; želírující látka: agar-agar; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; protispékavá látka: mastek; sirup z invertního cukru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 358,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 518,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 2,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,40 Sacharidy: 79,00 Sacharidy, z toho cukr: 55,00 Bílkoviny: 4,30 Sůl: 0,26
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- CUKRÁŘSKÁ SMĚS S LÉKOŘICÍ
- Výrobce
- Open Food
- Model
- Color Rado
- Obsah balení
- Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 100g
- Počet kusů
- 1000
- Číslo produktu
- 10004923
- Kód EAN
- 4001686721049
K tomu se hodí také

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 1000g
263,90 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

BRÜDER MANNESMANN GREEN LINE M48410 Startovací balíček ručních kleští, v kufříku
729,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686405093, Palmový olej, 200 g, C, e120, e428, 377 kcal, 77 g
583,85 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
282,50 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051509 HARIBO Primavera Erdbeeren 100,0 g
310,30 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo OR02373, Vínové gumové bonbony, 100 g, Dary, Citrón, Pomeranč, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 3000g
341,31 Kč/1kg
1 490,71 Kč
-466,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Colour Rado Classic mezi směsmi Haribo 175g
1 299,67 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado lékořicová směs v párty krabici 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
274,87 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Dobrý produkt, rychlé dodání, dobrá cena
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Haribo-Color-redo
Výrobek chutná skvěle.
Ohodnoceno dne 30. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocné želé
Chutná jako vždy.děkuji
Ohodnoceno dne 12. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Podvody
Místo 1000 g bylo dodáno pouze 750 g, tj. podvod.
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. února 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg