5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loctite 515 Anaerobní těsnicí prostředek 300 ml8 106,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Plnič trhlin bílý fischer 300ml 98675448,80 Kč/1l
134,64 Kč
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
Sikacryl transparentní akrylový tmel 300ml263,33 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: SupportGroup

Sikaflex® 527AT hybridní těsnicí hmota Těsnicí hmota 300ml kartuše, černá
3 783,50 Kč/1l
1 135,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sanitární tmel, Rubson, 200 ml Gachette, bílý, proti plísním
4 589,06 Kč/1kg
1 468,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

Flexpro PU790 BOSTIK Bílé lepidlo a tmel - 30627497
1 999,28 Kč/1kg
859,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sikasil C světle šedý - 300ml
1 123,33 Kč/1l
337,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 522 – šedý tmel pro karavany 300ml
785,33 Kč/1l
288,00 Kč
-52,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,60 Kč
Prodejce: SABTRADE

BOSTIK silikonový tmel, 300 ml, bílý N
2 544,74 Kč/1kg
890,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sikaflex 291i White 300 ml Lodní tmel
547,22 Kč/1kg
273,61 Kč
Prodejce: SABTRADE

Loctite 2239182, Namíchané, Černá, 5 g, 24 h, 5 °C, 40 °C
4 784,25 Kč/1kg
698,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Sikaflex 291i Wood 300ml
4 196,50 Kč/1l
1 258,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
4 344,37 Kč/1l
1 303,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sopro KeramikSilicon 310ml Balibraun 59
781,06 Kč/1l
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Dichtacryl weiss 310ml
468,26 Kč/1l
145,16 Kč
Prodejce: bauschnell

Dekalin tmel Dekasyl M S-1, obsah 0,29 l - barva: bílá
5 203,41 Kč/1l
1 508,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Sikagard 6220 S - 500ml
644,85 Kč/1kg
212,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 291i 300ml Kartusche grau
4 305,00 Kč/1l
1 291,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sikaflex®-521 UV Sikaflex-521 UV je jednosložkový polyuretanový hybridní tmel, který vytvrzuje vzdušnou vlhkostí a vytváří elastomer.
Sikaflex-521 UV je založen na technologii polymerů zakončených silanem (STP) společnosti Sika. Oblasti použití Sikaflex-521 UV má široké spektrum přilnavosti a je vhodný pro elastické, odolné a vysoce přilnavé těsnění. Vhodnými podklady jsou dřevo, kovy, základní nátěry a barvy (2K systémy), keramické materiály a plasty. V případě transparentních podkladů a podkladů ohrožených vznikem trhlin pod napětím je nutná konzultace podle konkrétní vlastnosti.
Vlastnosti / výhody výrobku - odolný proti stárnutí a povětrnostním vlivům - lze aplikovat na mnoho podkladů bez předúpravy - elastický - lze přetírat barvou - brousitelný - s nízkým zápachem - nekorozivní - vysoká elektrická odolnost - bez izokyanátů a rozpouštědel - bez silikonu - bez PVC Tento výrobek je vhodný pouze pro zkušené uživatele. Pro zajištění přilnavosti a kompatibility s materiálem je třeba provést předběžné zkoušky s originálními materiály za příslušných podmínek.
Prezentace: SIKA Sikaflex 521 UV hybridní tmel - bílý - 300 ml, určený k realizaci tmelů a jednoduchých koláží, které lze použít na dřevo, kovy, základní nátěry a barvy, keramiku a plasty. Tento výrobek má velmi dobrou odolnost proti stárnutí a povětrnostním vlivům. Výhody: Vynikající odolnost proti stárnutí a povětrnostním vlivům Dobrá přilnavost k mnoha podkladům bez nutnosti speciální povrchové úpravy Flexibilní Lze brousit a natírat Nízký zápach Nekorozivní Vysoká elektrická odolnost Bez rozpouštědel a izokyanátů Bez silikonu a PVC Vlastnosti: Hustota: cca 1,4 kg/l Barva: bílá Teplota zpracování: + 5 °C až + 40 °C Doba tvorby pokožky: 30 min Balení: 300 ml Odkaz: 54864 Balení: Včetně originálního obalu. Doporučení: APLIKACE Odřízněte trysku v závislosti na velikosti požadované spáry. Pro dosažení uspokojivějšího výsledku je třeba tmel nanášet vhodnou ruční nebo pneumatickou pistolí nebo pomocí čerpadla. Výrobky Sika používejte opatrně. Před použitím si přečtěte brožuru o výrobku od výrobce na webových stránkách sika.fr.
Sikaflex-521 UV bílá 300ml kartuše Jednotka: 12 kusů
- Délka
- 0.05 m
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 0.3 l
- Vhodné pro výrobce
- Sika
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 7611237142116
- Číslo produktu
- 4000349610
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
- Délka
- 0.05 m
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 0.3 l
- Vhodné pro výrobce
- Sika
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 7611237142116
- Číslo produktu
- 4000349610
- Výrobce
- Sika Deutschland GmbH
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Věty o nebezpečnosti
H222 Extrémně hořlavý aerosol.EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Sikaflex 521 UV – světlešedý tmel odolný vůči UV - 300ml
993,33 Kč/1l
298,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex-521 UV černá 300ml kazeta
380,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 522 – bílý tmel pro karavany 300ml
782,17 Kč/1l
234,65 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 252 - bílé konstrukční polyuretanové lepidlo 300ml
1 533,33 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 221 černý - 300ml
623,83 Kč/1l
187,15 Kč
Prodejce: SABTRADE

SIKA Sikaflex plnicí lepidlo 522 pro karavany - bílé - 100ml
9 906,80 Kč/1l
990,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Kočárek pro psy Bicycle Gear - Kočárek pro psy max. 40 kg - Skládací přívěs pro psy s pláštěnkou - Snadná montáž - Modrý
2 979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Tefal Easy Fry Classic EY2018, Horkovzdušná fritéza, 4,2 l, 1,2 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
3 518,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sikaflex 522 – šedý tmel pro karavany 300ml
785,33 Kč/1l
288,00 Kč
-52,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,60 Kč
Prodejce: SABTRADE

Sikaflex 554 černý - 300ml
1 526,33 Kč/1l
457,90 Kč
Prodejce: SABTRADE

Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,38 Kč/1kg
3 559,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex 522 – černý tmel pro karavany 300ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Caparol 438 Capacryl Haftprimer White 2,5 l
616,66 Kč/1l
1 541,66 Kč
Prodejce: ARO

Wiltec přívěs na kolo pro psy 220x700x78cm červeno-černý s bezpečnostní otočnou spojkou, nákladní přívěs na kolo se síťkou proti hmyzu a pláštěnkou proti dešti
2 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

200W Flexibilní solární panel Monokrystalický solární panel pro obytný automobil loď balkon kempování 0% DPH
3 625,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

MAR-POL Naftové nezávislé topení 8kW, 230V/12V M80950
3 690,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

EEK A Kuchyňský sporák Sporák na dřevo Prity 1P34 - 10 kw
13 280,00 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 000,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: VKGLOBAL

Nemrznoucí směs do chladiče ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrů | chladicí kapalina G12+ | chladicí kapalina do auta | chladicí kapalina do auta G12 | připravená k použití | dlouhotrvající ochrana
105,47 Kč/1l
634,70 Kč
-107,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Svářecí stroj Wiltec MIG IGBT invertor pro svařování MIG/MMA vhodný pro tavné dráty a elektrody, elektrodový svařovací stroj
3 466,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

KRUMAD Kolečko na trakař Plná guma s osou 200 kg 4,80/4,00-8 39 cm Kovové náhradní kolečko na trakař Příslušenství k trakařům
535,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBRAN_EUROPE

500W (1000W špičkový) 518Wh Přenosný generátor energie Solární úložná elektrárna Solární generátor Solární generátor Solární generátor, Power Generator Powerbank Power Generator Generátor baterií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
6 588,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, odolná proti povětrnostním vlivům, skládací plachta, 1 × 1,5 m krycí plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
321,44 Kč/1m²
482,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Zimní teplé rukavice se zipem, voděodolné větruodolné neklouzavé zimní rukavice Cyklistické rukavice pro muže ženy, černé, L
475,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Plynový gril El Fuego San Angelo 3 hořáky AY0581 s bočním hořákem BBQ grilování
Použité
3 038,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sikaflex
Objem 0,9 l
Rychlé dodání. Zatím nezpracováno...
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Objem 0,3 l
Zboží 1a, rychlé odeslání
Ohodnoceno dne 20. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Objem 0,9 l
Výrobek podle popisu
Ohodnoceno dne 12. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
allles super
Objem 0,9 l
super
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,9 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,9 l
Ohodnoceno dne 6. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,9 l
Ohodnoceno dne 15. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
1 999,46 Kč
Prodejce: bauschnell
133,30 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
1 607,76 Kč
Prodejce: bauschnell
53,59 Kč/1l

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 660,15 Kč
Prodejce: bauschnell
546,41 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg