5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wick IceTea Peach bez cukru (72 g)1 460,69 Kč/1kg
105,17 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g1 325,90 Kč/1kg
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Barkleys Spearmint pastilky s příchutí máty 50g balení po 6 kusech979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lahve Haribo Cola
14 655,78 Kč/1kg
2 711,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
419,60 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sladkosti s ovocnou příchutí Indignadol
238,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dextro Energy minis Pfirsich
3 726,25 Kč/1kg
208,67 Kč
Prodejce: somnia24

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,64 Kč/1kg
23,66 Kč
Prodejce: Katomix

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ricola Original Kräuterzucker mit Zucker
1 796,93 Kč/1kg
134,77 Kč
Prodejce: apohealth

Hellma Hagelslag
1 835,04 Kč/1kg
1 510,76 Kč
-226,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 284,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sladkosti s ovocnou příchutí Melasuda
2 202,00 Kč/1kg
104,40 Kč
-16,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,08 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Cukrovinky s ovocnou příchutí Pollagol Super
1 736,84 Kč/1kg
66,00 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,25 Kč/1kg
16,34 Kč
Prodejce: Katomix

Waldbeer-Bonbons, 200 g
300,05 Kč/1kg
60,01 Kč
Prodejce: Katomix

Fishermans Friend Spearmint o.Z.
1 835,60 Kč/1kg
45,89 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Super kojenecká láhev 552g - Cukrový komprimát a prášek na lízání - Výrobce: tri d'Aix GmbH, Poststraße 43, 52477 Alsdorf 1er Pack -
| Ingredience | |
|---|---|
| Dextróza, okyselující látka: E330, E296; maltodextrin, aroma, protispékavá látka: E470b; barviva: E133, E100. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | hodnoty: 1660 kJ / 391 kcal |
| Tuk: | 1.0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Carbohydrates: | 94.7 g |
| of which sugar: | 73.4 g |
| Protein: | 0 g |
| Salt: | 0.108 g |
| Poznámka pro děti | |
| Nevhodné pro děti do 4 let. Obsahuje hračky nebo malé části, které lze spolknout nebo vdechnout. Doporučuje se dohled dospělé osoby. | |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Dextróza, okyselující látka: kyselina citronová, kyselina jablečná; maltodextrin, aroma, protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1660 kj Energie kcal 391 kcal Tuky 1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 94,7GRM Sacharidy, z toho cukr 73,4GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0,108GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- tri d'Aix GmbHPoststraße 43, 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Cukrový koncentrát a prášek k lízání
- Výrobce
- Tri d'Aix
- Číslo produktu
- 828484
- Kód EAN
- 4895060501118
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Dextróza, okyselující látka: kyselina citronová, kyselina jablečná; maltodextrin, aroma, protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1660 kj Energie kcal 391 kcal Tuky 1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 94,7GRM Sacharidy, z toho cukr 73,4GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0,108GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- tri d'Aix GmbHPoststraße 43, 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Cukrový koncentrát a prášek k lízání
- Výrobce
- Tri d'Aix
- Číslo produktu
- 828484
- Kód EAN
- 4895060501118
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(337)Počet hodnocení: 337




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(792)Počet hodnocení: 792




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2Nejprodávanější




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17Nejprodávanější





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13




2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01358B, TM2140A
349,27 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Vanilkový extrakt bez alkoholu / Čistý vanilkový extrakt / 1,7 fl oz / 50 ml / Halal
2 530,60 Kč/1l
126,53 Kč
Prodejce: PHRoyal

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Küfa malinové ovocné bonbony s malinovou příchutí 700 kusů 2000g
195,41 Kč/1kg
390,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rocket Balls šerbetové kuličky s příchutí melounu 200 plechovek
275,00 Kč/1kg
396,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 725,20 Kč/1kg
129,39 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food, 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,16 Kč/1kg
156,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Küfa angrešt ovocné barevné ovocné bonbony 5 druhů 200g
436,20 Kč/1kg
87,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodinky Candy barevné náramkové hodinky z dextrózového cukru 15g
350,50 Kč/1kg
7,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Rainbow Chews * (40 x 40 g)
1 592,48 Kč/1kg
2 388,72 Kč
Prodejce: Store-Germany

Napoleon - Candy Napoleon Tropical Sweet Bag 1 kg | 1000 Gramm einbacken
425,91 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sladké sáčky Daim se stojánkem
2 496,75 Kč/1kg
499,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chladné sladké srdce ovocné bonbóny pytel 1000g házení materiálu
352,07 Kč/1kg
352,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sladké příběhy Rocks Candies 500g
769,06 Kč/1kg
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chupa Chups Lollipops plechovka 100 kusů různých příchutí 1200g
357,82 Kč/1kg
429,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

VIVIL® 2366 VIVIL® Zitronenmelisse ohne Zucker Bonbons 120,0 g
3 012,25 Kč/1kg
361,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
370,84 Kč/1kg
593,35 Kč
Prodejce: somnia24

Mátové bonbony s kakaovou náplní 150g
253,67 Kč/1kg
38,05 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Miluji je
Jakmile začnu, mohu přestat, až když jsou prázdné.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
127,68 Kč
Prodejce: apohealth
862,70 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg