Hmotnost:

1500 g

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g

319,80 Kč

213,20 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
2 405,50 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Mléčná čokoláda Wawel 90 G
Mléčná čokoláda Wawel 90 G
4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémem
Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémem
2 879,80 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 81
287,98 Kč
Prodejce: Trade2u
Obrázek produktu pro ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO
ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO
10 055,00 Kč/1kg
402,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
456,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
1 141,79 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut Gold, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut Gold, 400 g
906,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
362,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
497,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
1 243,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
637,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
255,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
517,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
517,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Alpia Cappuccino mléčná čokoláda plněná krémem 100g
Alpia Cappuccino mléčná čokoláda plněná krémem 100g
548,10 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Weinrichs Backdeko hořké čokoládové kapky couverture 1500g
Weinrichs Backdeko hořké čokoládové kapky couverture 1500g
511,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
766,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
552,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
552,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Mléčná čokoláda pro čokoládovou fontánu 1KG Fondue
Mléčná čokoláda pro čokoládovou fontánu 1KG Fondue
682,62 Kč/1kg
682,62 Kč
Prodejce: ORBITREXEU
Obrázek produktu pro Callebaut W2 čokoládová poleva Callets, bílá čokoláda, 28 % kakaa – 2500 g
Callebaut W2 čokoládová poleva Callets, bílá čokoláda, 28 % kakaa – 2500 g
529,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 324,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Wawi couverture hořká čokoláda 200g
Wawi couverture hořká čokoláda 200g
915,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
183,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
1 044,48 Kč/1kg
522,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Wawi vhodná na vaření a pečení 200g
Hořká čokoláda Wawi vhodná na vaření a pečení 200g
755,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Univerzální mléčná čokoláda - připravená pro jakékoli použití!

Mléčná čokoláda č. 823 je všestranný pomocník mezi mléčnými čokoládami a mléčná varianta Callebaut s kultovním statusem.
Výsledek receptury č. 823 vyniká tmavě hnědou, teplou barvou a vynikající chutí praženého kakaa i lehkými karamelovými tóny. Model 823 je ceněn pro svou výraznou chuť a vynikající zpracovatelské vlastnosti.
Lze ji dokonale kombinovat s ovocnými, kořeněnými, mléčnými nebo likérovými příchutěmi. Za svou chuť vděčí správné směsi kakaových bobů: tajné směsi nejlepších kakaových bobů ze západní Afriky.
Kakao 823 má průměrnou viskozitu, což z něj činí univerzální přípravek pro nalévání a tvarování, potahování a ochucování pěn, ganache, krémů, omáček atd.


Doporučené použití: "Nejlepší belgická mléčná čokoláda. Vyvážená mléčná, kakaová a karamelová chuť
PoužitíPříklad použitíIdeální pro:
Sladkosti a cukrovinkyKaramel
Čokoládové cukrovinky s ořechy
Čokoládové pomazánky
Krémové a máslové náplně
Ganache
Mendiants
Lanýže
Enrobing
Tvarování středně velkých dutých korpusů (15-30 cm)
Tvarování pralinek
Tvarování malých dutých korpusů (5-15 cm)
Potahování (panning)
Nanášení ozdob pomocí zdobicího sáčku
Stříkání (airbrush)
Aromatizace
Cukrářství a dezerty

Krémy a krémové příchutě
Pudinky a ovocné krémy
Ganaches
Glazury
Čokoládový dort
Čokoládová pěna

Příchutě

Pečení

Potahování/Fondant

Zmrzlina a sorbety

Americká zmrzlina
Italská zmrzlina
Měkká zmrzlina

Příchutě


Doporučená kombinace od společnosti Callebaut:

Skořice | Vanilka | Hřebíček | Bobkový list | Kardamom | Mango | Meruňka | Citron| Koňak (Armagnac) | Grappa | Leffe blond | Makadamiový oříšek | Lanýžový olej | Levandule


Původ kakaových bobů

Rozhodujícím faktorem pro kvalitní čokoládu je kakaový bob a jeho zpracování. Pro tuto čokoládu se používají především západoafrické kakaové boby, hlavně Forastero.


Složení

Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma.

obsah kakaa min. 33,6 %


Výživové údaje

Velikost porce 100 g:
Energetická hodnota (kJ) 2360 kJ
Energie (kcal) 564,04 kcal
Tuk 35,9 g
z toho:
- Nasycené mastné kyseliny 21,6 gramů
- Cukr 51,6 gramů
Vláknina 1,4 gramu
Bílkoviny 6,7 gramů
Sůl 0,21 gramu


  • Mléčná čokoláda couverture, Callets: Select 823NV
  • jedna z nejikoničtějších receptur z manufaktury Callebaut
  • zvláštností č. 823 je jedinečná kulatá, mimořádně vyvážená a zároveň sametová čokoládová chuť
  • je snadno kombinovatelná s nejrůznějšími příchutěmi a přísadami


Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro přípravu horké čokolády, pečení nebo k přímé konzumaci.

Pokud hledáte ikonickou mléčnou čokoládu, kterou preferují šéfkuchaři po celém světě, "Recipe N° 823" je tou správnou volbou. Představte si sytou, teplou barvu, jemnou kakaovou chuť a sladké, karamelové tóny.

Tato oblíbená čokoláda má plnou chuť a skvělé vlastnosti pro zpracování. Kombinujte ji s širokou škálou výrazných, kořeněných, ovocných, mléčných nebo likérových příchutí. Její všestranná tekutost ji činí efektivní v jakékoli aplikaci.

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakaová sušina: minimálně 33,6 %.

Podmínky skladování: Skladujte produkt v čistém, suchém a bez zápachu prostředí, s relativní vlhkostí nepřesahující 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.



Kapsle na mléčnou čokoládu Callebaut 823 jsou baleny ve 400 gramovém sáčku. Mléčná čokoláda 823 je všestranná s výrazným obsahem kakaa. Má kulatou a vyváženou chuť zrozenou z dokonalého spojení kakaa, mléka a karamelu. Je velmi univerzální díky své tekutosti 3. Ikonická mléčná čokoláda Callebaut®. Vyniká svou teplou a hlubokou barvou, výrazným aroma praženého kakaa a svůdnými tóny karamelu. 823 je široce oceňován díky své velkorysé chuti a proslulé zpracovatelnosti. Hodí se k široké škále silných ovocných, kořeněných, mléčných nebo alkoholických vůní. Charakter této čokolády je podpisem naší směsi bobů vyrobených ve Wieze, dobře střeženého tajemství: kombinace nejkvalitnějších kakaových bobů, především ze západní Afriky. Díky standardní tekutosti se 823 stane vaší všestrannou čokoládou pro formování, potahování a ochucení pěn, ganache, krémů, omáček atd.

Složení:
cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor E322 sojóvý lecitin, přírodní vanilkové aroma. Tato 33.6% mléčná čokoláda má obsah tuku 36.2% a 20.8% mléka



Čokoládová poleva Barry Callebaut z plnotučného mléka je vynikající volbou pro všechny milovníky čokolády. Zaujme svou dokonalou roztavitelností a plnou chutí, která obohatí každý recept. Ideální pro přípravu čokoládových dezertů, pečiva nebo polevy pralinek – tato čokoládová poleva zajistí jedinečný chuťový zážitek v každém použití.

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Deklarovaná nutriční hodnota
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Barry Callebaut
Prodejní název
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Výrobce
Barry Callebaut
Číslo produktu
Call823MilkCho400g
Kód EAN
5410522556209

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Deklarovaná nutriční hodnota
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Hmotnost
1500 g
Potravinářský podnik
Barry Callebaut
Prodejní název
Mléčná čokoláda s jemnou texturou a karamelovými tóny – ideální pro horkou čokoládu, pečení nebo jako samostatná pochoutka. Pokud hledáte skutečný klasický produkt, kterému důvěřují profesionálové po celém světě, „Recipe N° 823“ je perfektní volba. Tato čokoláda se vyznačuje sytou, teplou barvou, vyváženou kakaovou chutí a jemnými, sladkými karamelovými tóny. Tato oblíbená čokoláda zaujme svou plnou chutí a je vynikající pro zpracování. Skvěle se hodí k široké škále výrazných koření, stejně jako k ovocným, krémovým nebo likérovým příchutím. Díky své univerzální tekutosti je ideální pro téměř každé použití. Složení: Cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitiny (SOJA), přírodní vanilkové aroma. Kakao: minimálně 33,6 %. Skladování: Produkt skladujte v čistém, suchém a bez zápachu prostředí při relativní vlhkosti maximálně 70 %. Doporučená teplota skladování: 12–20 °C.
Výrobce
Barry Callebaut
Číslo produktu
Call823MilkCho400g
Kód EAN
5410522556209
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,57 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut Gold, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut Gold, 400 g
906,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
362,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g
587,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
235,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
Clatronic SKB 3248, 170 W, 227 mm, 227 mm, 412 mm, 2,1 kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 15
1 107,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
456,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 24
1 141,79 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
637,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 18
255,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
569,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
569,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
FunCakes F54430, Dezertní sirup, 375 g, Plastová nádoba, Glukóza, 331 kcal, 1406 kJ
346,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
156,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg
439,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
224,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
517,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
517,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 45
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop
Obrázek produktu pro Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 48
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
497,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
1 243,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Čokoládová fontána Bestron ACF300M
Čokoládová fontána Bestron ACF300M
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 20
1 068,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
552,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
552,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo třešňově červené 10ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo třešňově červené 10ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
10 615,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
Camry Premium Chocolate fountain CR 4457, Hnědá, Bílá, 500 ml, AC, 190 W, 230 V
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
869,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
Gourmetmaxx 07329, Červená, Bílá, Plast, Nerezová ocel, 500 W, 240 V, 50 Hz, 1,05 m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 60
1 095,01 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 40
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro SONGMICS Sametový věšák, sada 50 kusů, věšák, protiskluzový, malá tyč na kravaty, háček otočný o 360°, tloušťka 0,6 cm, šetří místo, délka 43,5 cm
SONGMICS Sametový věšák, sada 50 kusů, věšák, protiskluzový, malá tyč na kravaty, háček otočný o 360°, tloušťka 0,6 cm, šetří místo, délka 43,5 cm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
752,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 55
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
516,99 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
516,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
545,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
Jedlý tenký papír A4 - 0,3mm 100ks
4 750,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
950,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Hodnocení zákazníků

Na základě 11 hodnocení
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Čokoláda Callebaut
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 1. června 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
lahodné
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 10. března 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno skvělé!
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 7. května 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Chutné, ale ne dost za cenu
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg