5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BOPON - DUO elixír pro orchideje, vyživuje a regeneruje 35 ml - dávkovač - 1 kus23,90 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Další informace o reklamě
SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml1 022,32 Kč/1l
255,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
BioTrissol Plus hnojivo pro orchideje pro zdravý růst 250ml0,66 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
COMPO 14064 COMPO Hnojivo pro kaktusy a sukulenty, 250 ml dávkovací láhev579,71 Kč/1kg
202,90 Kč
Prodejce: M_plus_L

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

COMPO 23270 COMPO Orchidejová regenerační kúra, 30 ml
5 318,00 Kč/1kg
239,31 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
647,41 Kč/1kg
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Mairol® 49170 Mairol® Rhododendronwohl Baum- und Strauchdünger 1,0 l
920,80 Kč/1l
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,27 Kč/1kg
707,40 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
499,04 Kč/1l
499,04 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo pro citrusové rostliny, 500 ml
735,68 Kč/1l
367,84 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® 7341 SUBSTRAL® Tomaten Düngerstäbchen 10 Stück
4 669,70 Kč/1kg
466,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Mairol® 49054 Mairol® Orchideentraum Orchideendünger 0,5 l
751,76 Kč/1l
375,88 Kč
Prodejce: somnia24

Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe

Tekuté hnojivo pro zelené rostliny 0,5 l COMPO
586,04 Kč/1l
293,02 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Naturenovocná a zeleninová výživa - 1 litr
717,50 Kč/1l
717,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

SUBSTRAL® 75110 SUBSTRAL® Langzeit Obst- & Gemüsedünger 750,0 g
416,00 Kč/1kg
312,00 Kč
Prodejce: VISO

COMPO 2224712004 COMPOHnojivo pro rajčata, 1 litr
518,31 Kč/1l
518,31 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 14020 COMPO Péče o listy orchidejí, 250 ml rozprašovač s pumpičkou
1 068,54 Kč/1kg
299,19 Kč
Prodejce: Dragtek-com

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,83 Kč/1kg
2 266,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Informace o produktu Praktické hnojivo pro všechny orchideje. Iron-Plus zabraňuje žlutému zbarvení způsobenému nedostatkem železa. Stopové živiny chelátované. Nízký obsah chloridů;
Evergreen Garden Care Deutschland GmbH Wilhelm-Theodor-Römheld-Straße 30, 55130 Mainz, NěmeckoHnojivo pro orchideje Substral ve formě tyčinek s Vita+ Plus obsahuje všechny základní živiny a cenné stopové prvky, které vaše orchideje potřebují po dobu dvou měsíců.
Substral Vita + Plus speciálně podporuje tvorbu květů - pro nádherné a dlouhotrvající kvetení. Osvědčené železo Plus zabraňuje nedostatku železa, a tím i zbarvení listů.
Použití:Hnojte orchideje pouze v době aktivního růstu rostlin (období kvetení nebo vývoje nových výhonků, listů nebo kořenů)
Pro květináče o velikosti 11 až 13 cm: 1 tyčinka
Pro větší květináče: 1 tyčinka na litr substrátu
Pro orchideje zvláště citlivé na sůl, jako jsou Miltonia, Cattleya a střevíčník pantoflíček, použijte poloviční množství
Tyčinky rozřízněte napůl a opatrně je rovnoměrně vtlačte do substrátu mezi rostlinu a okraj květináče
Aplikujte každé dva měsíce
Od října do února snižte dávku na polovinu
Po zalití odstraňte z květináče přebytečnou vodu
Období aplikace: celoročně
Složení:Hnojivo NPK
obsahuje formaldehydovou močovinu
10,6-10,9-10,2
s bórem, mědí, železem, manganem, molybdenem a zinkem. Nízký obsah chlóru.
Informace o výrobku
Praktické hnojivo pro všechny orchideje. Iron-Plus zabraňuje žlutému zbarvení způsobenému nedostatkem železa. Stopové živiny chelátované. Nízký obsah chloridů
Podporuje nádheru květů
Účinné po dobu 2 měsíců
S železem plus
Vysoce kvalitní kombinace živin
Tyčinky pro hnojení orchidejí Substral, 10 kusů
- Účinné po dobu 2 měsíců - Podporuje nádheru kvetení - Vysoce kvalitní kombinace živin
hnojivo Substral® Orchid Fertiliser Sticks s Vita+ Plus obsahuje všechny důležité živiny a cenné stopové prvky, které poskytují vašim orchidejím optimální péči po dobu dvou měsíců.
substral® Vita + Plus speciálně podporuje tvorbu květů - pro nádherné a dlouhotrvající kvetení. Osvědčené železo Plus zabraňuje nedostatku železa, a tím i zbarvení listů.
Hnojivo NPK s formaldehydovou močovinou 10,5-10,8-10,2 a stopovými prvky. Pro dlouhotrvající nádheru kvetení a zdravý růst. Nízký obsah chloridů. Účinné po dobu 2 měsíců.
- Hmotnost
- 2.5 kg
- Objem
- 0.075 l
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 4062700873021
- Číslo produktu
- 7302
- Výrobce
- Hmotnost
- 2.5 kg
- Objem
- 0.075 l
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 4062700873021
- Číslo produktu
- 7302
- Výrobce
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Dodatečné informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
647,41 Kč/1kg
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Scholl ExpertCare, Modrá, Bílá, 1 kusů
800,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mairol® 49170 Mairol® Rhododendronwohl Baum- und Strauchdünger 1,0 l
920,80 Kč/1l
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,27 Kč/1kg
707,40 Kč
Prodejce: somnia24

Elektronická dětská váha Nukido NK-951
691,05 Kč
Prodejce: Ennyroom_SK

Květináč ORCHIDEA TWIN průhledný 2L průměr 14 cm
334,17 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Držák na zahradní nářadí 5x Multi Holder Závěsný šedý Rukojet ručního nářadí na nářadí mop záběr Nástěnný držák na smeták 5 háčky na zavěšení Retoo
266,99 Kč
-124,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,39 Kč
Prodejce: Retoo

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,11 Kč/1l
80,57 Kč
Prodejce: DomoDomo

Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusů, 70%, 130 mm
695,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bayrol Chlorifix rychle se rozpouštějící chlorové mikroperličky bez prachu 1000g
720,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

vidaXL Flexibilní okraj trávníku s 30 hřebíky 10 m 5 cm
55,38 Kč/1m
553,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Braun Silk-épil 9 81688635, Bílá, Zlato, 40 pinzeta/pinzety, Podpaží, Bikiny, Front thigh, Vnitřní paže, Outer upper arms, Holicí, LED, 0,5 mm
8 629,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
575,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CANDeal 2 ks Grilovací rohože Měděné grilovací rohože Nepřilnavá grilovací podložka pro opakované použití pro elektrické trouby Mikrovlnné trouby 30X40 cm
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo pro rostliny a palmy, 500 ml
552,55 Kč/1kg
375,18 Kč
Prodejce: somnia24

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
822,00 Kč
Prodejce: esiteo

Vitakraft Vita Garden Scatter Food Protein Mix - 1kg
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

Umělý vánoční stromek 830-257, 73 odolných větví, 15 teplých LED světel, zelený, 20 x 60 cm
645,76 Kč/1kg
548,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Weber 17590, Brikety uhlí, 4 kg, 1 kusů, 3 h, 20 min, 130 mm
74,75 Kč/1kg
309,00 Kč
-10,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Seramis speciální granule pro orchideje Váš zelený palec 2500ml
47,26 Kč/1l
118,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2x ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy A33 5G čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
" Koncentrované krmivo" pro pokojové rostliny
Počet kusů 30Objem 1 lHmotnost 0,04 kg
snadná manipulace, dobrý výsledek pro mé rostliny
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10Objem 0,075 lHmotnost 2,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg