4,6



Na základě 19 hodnocení
Oppenhäuser silniční sůl / sůl proti námraze, hrubozrnná 15 kg
243,75 Kč
16,25 Kč / 1kg
plus 442,64 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
11h 29m 46s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

Další informace o reklamě
LANDMANN Miska na uhlí (37,5 cm) pro Triton1 351,82 Kč/1kg
973,31 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Hamann Streusalz Auftausalz 10 kg
12,03 Kč/1kg
120,26 Kč
Prodejce: bauschnell

Chlorid hořečnatý pro zimní údržbu 25 kg
19,80 Kč/1kg
495,00 Kč
Prodejce: Chlorito

Sůl posypová 5kg
14,71 Kč/1kg
73,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Posypová sůl 25 kg
11,84 Kč/1kg
295,89 Kč
Prodejce: Chlorito

Posypová sůl 5 kg
18,20 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Odmrazovací sůl Biovita s pískem proti rozmrzání 20 kg
11,36 Kč/1kg
284,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Posypová sůl 500 kg (20x25 kg)
15,00 Kč/1kg
7 499,80 Kč
Prodejce: Chlorito

Posypová sůl 250 kg (10x25 kg)
15,77 Kč/1kg
3 942,40 Kč
Prodejce: Chlorito

Levior Sůl posypová 25kg
9,21 Kč/1kg
281,22 Kč
-50,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
230,29 Kč
Prodejce: MCProfi

Posypová sůl 750 kg (30x25 kg)
12,37 Kč/1kg
9 278,50 Kč
Prodejce: Chlorito

Aga Posypová sůl 20kg
11,06 Kč/1kg
221,20 Kč
Prodejce: VISO

Protiskluzový rozmrazovací prostředek 20 kg
17,72 Kč/1kg
354,40 Kč
Prodejce: DomoDomo

Mořská sůl Margherita 25 kg – posypová sůl pro zimní údržbu
19,96 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: Chlorito

Posypová sůl 1000kg (40x25 kg)
11,56 Kč/1kg
11 559,90 Kč
Prodejce: Chlorito

Posypová sůl 25 kg | Okamžitě účinná a dlouhotrvající, rozmrazovací sůl proti námraze | Zimní posyp pro chodníky, příjezdové cesty a parkoviště, třída M
42,83 Kč/1kg
1 070,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SVGcommerce
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce kvalitní hrubozrnná rozmrazovací sůl, ideální pro bezpečné odstraňování ledu a sněhu a pro snížení rizika uklouznutí. Naše hrubozrnná rozmrazovací sůl je ideální pro použití v zimních podmínkách. Zajišťuje rychlé a účinné odstraňování námrazy s hloubkovým účinkem.
Odmrazovací sůl v 15kg pytli splňuje požadavky normy DIN EN 16811-1:2016 (dříve TL Streu 2003) a spolehlivě zabraňuje opětovnému namrzání roztáté vody.
Naše profesionální rozmrazovací sůl v zrnitostní třídě M se již desítky let úspěšně používá při profesionální zimní údržbě silnic. Spolehlivě bojuje proti kluzkosti a sněhu, protože díky protispékavým látkám zůstává vždy sypká a neslepuje se. Rovnoměrná zrnitost 0-5 mm odpovídá normám TL-Streu 2003.
S obsahem NaCl přes 98,2 % se jedná o vysoce čistý, přírodní německý produkt. Díky nízké prašnosti se s ním snadno manipuluje a lze jej používat ručně nebo pomocí rozmetadla. Pytel o hmotnosti 15 kg s držadlem pro přenášení je vyroben ze 100 % recyklovatelného PE materiálu. Při správném skladování má rozmrazovací sůl trvanlivost pět let.
- Účinnost: do -9 °C
- Profesionální zrnitost 0-5 mm
- DIN EN 16811-1:2016
- Dlouhotrvající účinek s kluzkostí
- S rukojetí pro přenášení (5 a 15 kg)
- Hmotnost
- 15000 g
- Kód EAN
- 4260353970399
- Číslo produktu
- O-5002015
- Výrobce
- Oppenhäuser
- Hmotnost
- 15000 g
- Kód EAN
- 4260353970399
- Číslo produktu
- O-5002015
- Výrobce
- Oppenhäuser
K tomu se hodí také

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

VEVOR 50 ks Polyesterové a Elastanové potahy na židle Stretch Chair Cover
1 553,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Přepravní vozík Wiltec do 550 kg s kovovými rošty, zahradní vozík s odnímatelnou plachtou, ruční vozík s policí, ruční vozík pro použití na trávě a štěrku atd
3 438,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 406,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Hamann Streusalz Auftausalz 10 kg
12,03 Kč/1kg
120,26 Kč
Prodejce: bauschnell

Oppenhäuser silniční sůl / sůl proti námraze, hrubozrnná 5 kg
38,99 Kč/1kg
194,95 Kč
Prodejce: eu-bay_de

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Relaxdays 10020086_469, Hanging, Dřevo, Dřevo, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
903,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Oppenhäuser silniční sůl / sůl proti námraze, hrubozrnná 25 kg
14,63 Kč/1kg
365,74 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Chlorid hořečnatý pro zimní údržbu 25 kg
19,80 Kč/1kg
495,00 Kč
Prodejce: Chlorito

Prosperplast Lopata na sníh ILT 41 eco ILT41
189,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Akumulátorový sněhový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovní šířka 40,00 cm, maximální hloubka sněhu 20 cm
5 380,18 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Posypová sůl 1000 kg 40x25 kg
13,25 Kč/1kg
13 250,60 Kč
Prodejce: Chlorito

Scheppach 1604 0730 Štípací klín pro štípač kmenů Ox t500
824,93 Kč
Prodejce: Elektrochram

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot antracit Větrná clona pro zahradní balkon a terasu 90x300cm Stabilní tvar W
333,70 Kč/1m²
900,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Elektrická sněhová fréza COSTWAY s LED světly a motorem 15 A, pracovní šířka 50 cm, pracovní výška 25 cm, kabelová odklízecí stroj s otočným skluzem o 180° a dosahem 9 m, modrá
4 017,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
9 363,39 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Sněhová radlice Sněhová radlice univerzální 5-cestně nastavitelná pro travní traktor 100x40 cm černá
3 641,69 Kč
Prodejce: SRM-Design

INF 1 pár hrotů / protiskluzové boty Černá 38-43
273,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Plynové a benzínové generátory Generátor energie 2800 LPG generátor E-Start 06290
12 603,81 Kč
Prodejce: Tiptopmaker
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
79% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
79%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 25 kg
Sůl jsem zatím nepotřeboval, ale koupil jsem si ji do zásoby, až se vrátí sníh a černý led.
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Posypová a rozmrazovací sůl Oppenhäuser
Hmotnost 15 kg
Mohu vřele doporučit... Dodávka proběhla také v avizovaném termínu, děkuji!
Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lepší už to být nemůže
Hmotnost 15 kg
Skvělý produkt Bleskové dodání Nemohlo to být lepší
Ohodnoceno dne 31. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rozptýlená sůl
Hmotnost 25 kg
Koupil ráno a dodávka tam byla již kolem poledne, to je to, co nazývám více než 5 hvězdiček jen na správný den počasí
Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super odmrazovací sůl
Hmotnost 15 kg
Vynikající kvalita a balení. Výrobek funguje perfektně.
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jemné, ale účinné
Hmotnost 15 kg
Dobrá manipulace
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 15 kg
Ano, jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Silniční sůl
Hmotnost 25 kg
S výrobkem jsem spokojen Dodání nebylo tak rychlé, jak se očekávalo
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(97)Počet hodnocení: 97
329,00 Kč
Prodejce: Aga24
13,16 Kč/1kg