Počet kusů:

1
  • 1
  • 3
  • 9
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 16
    Zobrazit dostupné možnosti

Hmotnost:

250 g

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g

335,81 Kč

1,34 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října

Dostupná množstevní sleva:

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cukrové tyčinky MODRÉ s posypem 50 g
Cukrové tyčinky MODRÉ s posypem 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dortové oplatky MOTILS mix vzor1
Dortové oplatky MOTILS mix vzor1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Design hasičských oplatek1
Design hasičských oplatek1
304,25 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Modelovací hmota žlutá 250 g
Modelovací hmota žlutá 250 g
384,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Modelovací hmota světle modrá 250 g
Modelovací hmota světle modrá 250 g
392,00 Kč/1kg
98,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota tmavě růžová 250g
Potahovací hmota tmavě růžová 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Modelovací hmota na květiny citronová 250g
Modelovací hmota na květiny citronová 250g
272,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Zelená špalda
Zelená špalda
115,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Máček zelený 80g
Máček zelený 80g
787,50 Kč/1kg
63,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUF Sahnefest
RUF Sahnefest
116,97 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FunCakes F28120, Červená, 250 g
FunCakes F28120, Červená, 250 g
508,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Velvet Mandle 10 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Mandle 10 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
225,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Čokoládová poleva 130 g – kaštanová
Čokoládová poleva 130 g – kaštanová
984,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 7 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 7 kg (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
226,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 584,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Glazura limetková 1kg
Glazura limetková 1kg
314,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
FunCakes Barevný cukr modrý 80 g
73,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUFFarbglück, barvivo přírodní, jablečně zelené
RUFFarbglück, barvivo přírodní, jablečně zelené
2 560,00 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Zelená modelovací cukrová pasta Zelená modelovací pasta 250g - Saracino

Popis nového produktu: Užijte si výjimečné modelářské dovednosti se Zelenou modelovací cukrovou pastou 250g od společnosti Saracino. Tato vynikající cukrová pasta byla vytvořena pro profesionály i amatéry, kteří chtějí, aby jejich dorty a dekorace vynikly. Vyzkoušejte tento úžasný výrobek a přesvědčte se, jak snadné je vytvořit přesné a jedinečné detaily!

Zelená modelovací cukrová pasta je ideální pro vytváření dekorací na dortech, koláčích, cupcakes a mnoha dalších sladkostech. Její pružná konzistence umožňuje snadno tvarovat a modelovat jakékoliv tvary, například květiny, listy, ornamenty a mnoho dalšího. Díky ní můžete dát průchod své kreativitě a vaše pečivo bude vypadat profesionálně a atraktivně.

Zelená modelovací cukrová pasta byla pečlivě vyrobena, aby zajistila výjimečnou kvalitu a trvanlivost vašich výtvorů. Díky jejím vynikajícím modelovacím vlastnostem si můžete být jisti, že váš výtvor zůstane krásný a trvanlivý po dlouhé hodiny. Ať už jste zkušený cukrář, nebo teprve začínáte, tato cukrová pasta pro vás bude neocenitelným pomocníkem.

Objednejte si zelenou modelovací cukrovou pastu 250 g od společnosti Saracino a objevte nekonečné možnosti, které vám profesionální modelování může nabídnout. Ať už se chystáte zdobit dort k narozeninám, křtinám, svatbě nebo k jiné výjimečné příležitosti, s touto cukrovou pastou bude vaše pečivo vypadat výjimečně. Vyzkoušejte ji ještě dnes a přidejte se ke spokojeným zákazníkům, kteří oceňují kvalitu a spolehlivost značky Saracino.

SLOŽENÍ: cukr, bramborový škrob, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, aroma, konzervant: sorban draselný, barviva: E102, E133 čistá hmotnost: 250 g Country of origin: Složení: 250 g Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Saracino je speciální modelovací hmota na výrobu květin, figurek a dekorací. Používají jí nejlepší dortoví designeři světa, má vynikající kvalitu. Je poddajná, trvanlivá, drží tvar, rychle schne, ale není suchá. Barví se potravinářskými barvami. Složení: cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, aroma (mléko), konzervant sorban draselný, barviva E102, E133 Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1639 kJ/388 kcal, tuky 7,4 g (z toho nasycené 4,1 g), sacharidy 80 g (z toho cukry 50 g), bílkoviny 0,1 g, sůl 0,1 g

Složení:
cukr, bramborový škrob, glukozový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo karboxymethylcelulóza, aroma (mléko), konzervant sorban draselný, barviva E102, E133

Objem
250000 ml
Seznam přísad
Složení: cukr, bramborový škrob, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, aroma, konzervant: sorban draselný, barviva: E102, E133Síťová hmotnost: 250 gZemě původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečních paprskůDoba spotřeby: od 1. července do 31. srpna:
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Hmotnost
250 g
Rozměry
250g
Potravinářský podnik
Saracino
Prodejní název
Cukrová modelovací hmota
Výrobce
SARACINO
Model
GRÜNE Modelliermasse
Obsah balení
Modelliermasse
Počet kusů
1
Číslo produktu
49488
Kód EAN
8051277120139

Objem
250000 ml
Seznam přísad
Složení: cukr, bramborový škrob, glukózový sirup, kakaové máslo, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: karboxymethylcelulóza, aroma, konzervant: sorban draselný, barviva: E102, E133Síťová hmotnost: 250 gZemě původu: Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečních paprskůDoba spotřeby: od 1. července do 31. srpna:
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Hmotnost
250 g
Rozměry
250g
Potravinářský podnik
Saracino
Prodejní název
Cukrová modelovací hmota
Výrobce
SARACINO
Model
GRÜNE Modelliermasse
Obsah balení
Modelliermasse
Počet kusů
1
Číslo produktu
49488
Kód EAN
8051277120139
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Modelovací hmota bílá 1 kg
Modelovací hmota bílá 1 kg
1 352,55 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 352,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
Modelovací hmota tmavě modrá 250 g
1 621,40 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
405,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota červená 250 g
Modelovací hmota červená 250 g
4 169,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 042,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Modelovací hmota žlutá 250 g
Modelovací hmota žlutá 250 g
384,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 489
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion
Obrázek produktu pro PlayGo PLAYGO Rinkinys indų 24mėn.+ art. 3118
PlayGo PLAYGO Rinkinys indų 24mėn.+ art. 3118
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
702,88 Kč
-83,85 Kč
619,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 250
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 64
1 512,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Namiot tipi dla dzieci ze światełkami Nukido - różowe w gwiazdki
Namiot tipi dla dzieci ze światełkami Nukido - różowe w gwiazdki
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 314,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Saracino Modellierpaste Rot 1 kg
Saracino Modellierpaste Rot 1 kg
566,76 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
566,76 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Teepee stan pro děti SPRINGOS Růžový Zigzag
Teepee stan pro děti SPRINGOS Růžový Zigzag
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 55
999,00 Kč
-100,00 Kč
899,00 Kč
Prodejce: Springos
Obrázek produktu pro 200x200 cm 1700 gr. 5% DOWN 95% FEATHER BED Hotel QUALITY péřová přikrývka péřová přikrývka peřina přikrývka peřina world-of-dreams
200x200 cm 1700 gr. 5% DOWN 95% FEATHER BED Hotel QUALITY péřová přikrývka péřová přikrývka peřina přikrývka peřina world-of-dreams
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 140
2 504,50 Kč
Prodejce: Welt_der_Traeume
Obrázek produktu pro Gum pasta bílá 250g
Gum pasta bílá 250g
364,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
91,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 157
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Obrázek produktu pro Kruzzel 22030 Domeček pro panenky s příslušenstvím XXL
Kruzzel 22030 Domeček pro panenky s příslušenstvím XXL
3,2Průměrné hodnocení: 3,2 z 5Počet hodnocení: 5
2 059,00 Kč
Prodejce: EmptCZ
Obrázek produktu pro Modelovací hmota Saracino světle zelená 250 g
Modelovací hmota Saracino světle zelená 250 g
373,08 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
102,00 Kč
-5,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 191
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Obrázek produktu pro Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes F28115, Zelená, Obdélníková taška, 250 g
FunCakes F28115, Zelená, Obdélníková taška, 250 g
484,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
121,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Potahovací hmota - PASTA TOP bílá 1kg
Potahovací hmota - PASTA TOP bílá 1kg
264,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
264,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
Frozen Ledová královna Oplatkový papír 20cm Narozeniny ️
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 23
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Infantastic Dřevěný domeček pro panenky, 60,5 x 71 x 32,5 cm
Infantastic Dřevěný domeček pro panenky, 60,5 x 71 x 32,5 cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 42
2 526,00 Kč
-505,20 Kč
2 020,80 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 82
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Obtížné
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 10. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg