Deodorant ve spreji Axe Africa je odvážnou kombinací ovocně-květinových tónů, vůně lesa s nádechem smyslného pižma. Jedinečná vůně pro muže, který má rád dobrodružství.
Účinek značky Axe zaručen!
Tělový sprej AXE Africa poskytuje 48 hodin trvající svěžest a chrání před nepříjemným tělesným pachem. Díky osvěžující vitalizující vůni exotického koření a vůni Afriky budete vyčnívat z davu. Povzbuzující vůně probouzí ducha dobrodružství a osvěžuje na dlouhou dobu.
Axe - Africa Deospray 150ml Cosmetics. For men.
Axe, Africa, Dezodorant, 150 ml
Axe - Africa Deospray 150ml
158,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,01 Kč-42,99Kč
115,01 Kč / 1kg
plus 441,22 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
čt 8. – pá 9. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Lady Speed Stick | Antitranspirant, Wild Freesia, Antitranspirant bez alkoholu, deodorant 65g
1 707,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
113,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-3,00 Kč
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Další informace o reklamě
A&H Fresh Deodorant 73 g
1 239,90 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Další informace o reklamě
Deodorant A&H Ultra Max Powder Fresh 73 g
1 299,90 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
155,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-26,00 Kč
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Další informace o reklamě
Deodorant tyčinka pro ženy Shower Clean Degree 74 g
1 949,90 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-20,00 Kč
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
HIDROFUGAL 6560194009 HIDROFUGAL CLASSIC Deo-Spray 150,0 ml
1 421,33 Kč/1l
213,20 Kč
Prodejce: Tersorte
Pánský deodorant ve spreji Axe Africa, 200 ml z Německa
3 527,55 Kč/1l
827,36 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
Nivea Men Fresh Kick Antyperspirant w sztyfcie, 50 ml
3 912,00 Kč/1l
195,60 Kč
Prodejce: Visage
Ziaja Yego Antyperspirant dla mężczyzn Sport, 60 ml
77,95 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-20%
61,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
hidry®sens antiperspirant (50 ml) proti pocení a pocení, ne deodorant
12 700,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
635,00 Kč
Prodejce: koerperpflege-com
Fa Antiperspirant Roll-On Fresh & Dry, 50 ml
1 319,80 Kč/1l
65,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
Medispirant, Bloker w sprayu, 75 ml - Długi termin ważności!
5 680 588,26 Kč/1kg
482,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Borotalco antiperspirant Fresco Oceanico roll on 50ml
2 176,40 Kč/1l
108,82 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Ziaja Yego Bloker Antyperspirant dla mężczyzn roll-on, 60 ml
99,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Deo Roll-On - Intenzivní svěžest 50ml
4 166,20 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo
Makler Men Care Dezodorant męski Celebration, 150 ml
305 000,01 Kč/1kg
61,00 Kč
Prodejce: vegaonline
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant ve spreji Axe Africa je odvážnou kombinací ovocně-květinových tónů, vůně lesa s nádechem smyslného pižma. Jedinečná vůně pro muže, který má rád dobrodružství.
Účinek značky Axe zaručen!
Tělový sprej AXE Africa poskytuje 48 hodin trvající svěžest a chrání před nepříjemným tělesným pachem. Díky osvěžující vitalizující vůni exotického koření a vůni Afriky budete vyčnívat z davu. Povzbuzující vůně probouzí ducha dobrodružství a osvěžuje na dlouhou dobu.
Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(162)Počet hodnocení: 162
23 527,70 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(657)Počet hodnocení: 657
1 531,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Licorne Bike Strong 2D Prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - přední a zadní kotoučové brzdy - 21 rychlostí Shimano -
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(174)Počet hodnocení: 174
7 700,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Fritovací trouba Concept FR9000, objem 18,5 litru, s 3 komorami a funkcí pro přípravu pizzy
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
6 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ConceptCZ
Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(67)Počet hodnocení: 67
7 299,90 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-300,00 Kč
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt
vidaXL Zvýšená postel 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel šedá
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(103)Počet hodnocení: 103
1 469,13 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-72,80 Kč
1 396,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving
Nivea Women, Dezodorant, Dry fresh, 150 ml
457,67 Kč/1l
93,02 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2424)Počet hodnocení: 2424
644,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Beautiful-Balance-Drogerie
Nejprodávanější
ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(336)Počet hodnocení: 336
609,99 Kč
5% poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH
Axe, Wild Green Mojito Cedarwood, deodorant, 150ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
720,00 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-32,13 Kč
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Stanley Quencher H2.0 FlowState Tumbler 1.2L, Krémová, Nerezová ocel, 7 h, 11 h, 1200 ml, 100 mm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(34)Počet hodnocení: 34
1 275,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Braun Satin Hair 3 AS 330, Kartáč na horký vzduch, Černá, Modrá, Šeříková, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(37)Počet hodnocení: 37
3 667,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Veleco ZT63 Červené - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektrické trojkolové vozítko v italském stylu - Kovové prvky v chromovém provedení
41 648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lauftech
Kempinkový plynový vařič Vysoce kvalitní 3plotýnkový vařič Kempinkový vařič / Dodávka obsahuje 80cm připojovací hadici a redukci tlaku - Funguje na propan-butan - Plynový vařič Plynová trouba
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 824,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa
Swirl PH 86, Oranžová, Bílá, Philips, AEG, Electrolux, Volta, Krabice, 172 mm, 236 mm, 76 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(29)Počet hodnocení: 29
269,47 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-26,04 Kč
243,43 Kč
Prodejce: PG-Service
Hugo Boss Number One EDT 100 ml M
6 640,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(248)Počet hodnocení: 248
664,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Bluetooth Multimediální reproduktor Subwoofer Dálkové ovládání Osvětlený PMPO 280W AUX USB Bluetooth SD karta Rádio LED Mp3
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(147)Počet hodnocení: 147
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Axe Dark Temptation desodorant ve spreji 150 ml
543,67 Kč/1l
84,89 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-3,34 Kč
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Varta Day Light Multi LED F20, Ruční svítilna, Černá, Stříbrná, Žlutá, ABS umělá hmota, Hliník, Guma, LED, 9 lamp, 40 lm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 37
260,31 Kč
Prodejce: VISO
Nejprodávanější
SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(153)Počet hodnocení: 153
966,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
AXE Black , Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
637,93 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,69 Kč
Prodejce: LAVONIO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
ARM&HAMMER Ultra Max Active Sport antiperspirant deodorant tyčinka 73g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-19,00 Kč
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 109,90 Kč/1l
Lady Speed Stick | Antitranspirant, Wild Freesia, Antitranspirant bez alkoholu, deodorant 65g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
113,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-3,00 Kč
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l
A&H Fresh Deodorant 73 g
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 239,90 Kč/1l
Deodorant A&H Ultra Max Powder Fresh 73 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
155,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-26,00 Kč
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l
Deodorant tyčinka pro ženy Shower Clean Degree 74 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)