Barva:

Černá

Délka:

20 cm
  • 6 cm
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 8 cm
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 20 cm
  • 21 cm
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 183 cm
    Zobrazit dostupné možnosti

Šířka:

20 cm
  • 20 cm
  • 21 cm
  • 27 cm
    Zobrazit dostupné možnosti

Výška:

186.5 cm
  • 6 cm
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 97.4 cm
  • 180 cm
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 186.5 cm

Hloubka:

17 cm
  • 20 cm
  • 17 cm
  • 108 cm
    Zobrazit dostupné možnosti

Typ dřeva / dekor:

Dřevotřískové desky
  • Buk
    Zobrazit dostupné možnosti
  • Dřevotřískové desky
  • Imitace dřeva
  • Imitace dřeva, Vlašský ořech
    Zobrazit dostupné možnosti

Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol

1 417,-

Doprava zdarma

st 24. – čt 25. června

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Naše nejlepšínabídky
Police na CD a DVD a mnoho dalšího
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Bílá 21 x 91.8 cm, Model 25374
Police na CD Vicco Bílá 21 x 91.8 cm, Model 25374
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 209,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
A white, multi-shelf bookcase against a white background.
Police na CD Vicco Jukebox Bílá 102 x 178 cm, Model 25402
Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 39
3 529,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
A tall, narrow white bookshelf with multiple shelves.
TecTake 401700, MDF, Plast, Bílá
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
726,-
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Dřevěná nástěnná police Závěsná police Police Deco board LansiXL
Dřevěná nástěnná police Závěsná police Police Deco board LansiXL
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 948,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Policová skříňka Skleněné dveře Vetro
Dřevěný stojan na CD a DVD Policová skříňka Skleněné dveře Vetro
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
1 688,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 095,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD skříňka Roma skleněné dveře
Dřevěný stojan na CD DVD skříňka Roma skleněné dveře
Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 20
3 248,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Vostan
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Vostan
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
1 427,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Stojan na CD CANTON - bílý
Stojan na CD CANTON - bílý
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
673,-
Prodejce: Veneti
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Vostan
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Vostan
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 427,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Skříňka na média VEVOR, 8vrstvá police na DVD, nastavitelné police na CD se 16 přihrádkami, chrání a organizuje sbírky hudby, filmů, videoher nebo památek, Espresso
Skříňka na média VEVOR, 8vrstvá police na DVD, nastavitelné police na CD se 16 přihrádkami, chrání a organizuje sbírky hudby, filmů, videoher nebo památek, Espresso
Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 326,99
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Rasato L
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Rasato L
Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 001,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Police Cabinet stand Milano
Dřevěný stojan na CD a DVD Police Cabinet stand Milano
1 688,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěná police na CD DVD Regál Megosa L
Dřevěná police na CD DVD Regál Megosa L
Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
2 197,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Ronul
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Ronul
Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 468,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Rasato XL
Dřevěný stojan na CD a DVD Rasato XL
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 521,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
3 095,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěná nástěnná policová skříňka na CD DVD Loposa se skleněnými dvířky
Dřevěná nástěnná policová skříňka na CD DVD Loposa se skleněnými dvířky
1 688,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěná nástěnná policová skříňka na CD DVD Loposa se skleněnými dvířky
Dřevěná nástěnná policová skříňka na CD DVD Loposa se skleněnými dvířky
1 688,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěné knihy LP desky nástěnná police Sulda
Dřevěné knihy LP desky nástěnná police Sulda
Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 401,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nejdůležitější informace:

- Lze prodloužit podle potřeby (zapínání na zadní straně)
- Pro 204 CD nebo 72 DVD nebo 40 videí
- 10 variabilních polic
- Robustní zadní panel
- Reprodukce dřevěné konstrukce
- Rozměry cca v. 180 x š. 21 x hl. 20 cm

Přídavný program VCM "Bigol" v reprodukci dřevěné struktury se přizpůsobí vaší sbírce CD/DVD a nabídne vám prostor pro 204 CD nebo 72 DVD nebo 40 videí. Lze jej kdykoli rozšířit, protože sloupce lze v zadní části k sobě připevnit. Nábytek lze snadno a rychle sestavit pomocí přiloženého montážního návodu.

Společnost VCM se od 70.



Model:
Skříňka
Umístění / poloha:
Podlahový
Počet roštů:
10 police/polic
Počet dvířek:
0 dveře/dveří
Barva rámečku:
Černá
Materiál rámu:
Dřevo
Zrcadlo:
Ne
Barva:
Černá
Materiál polic:
Dřevo
Šířka:
210 mm
Hloubka:
200 mm
Výška:
1800 mm
Počet kusů v balení:
1 kusů


  • Přídavný program VCM Bigol, který se přizpůsobí sbírce CD/DVD,
  • Základní modul pro 204 CD nebo 72 DVD nebo 40 videí,
  • Replika dřevěné konstrukce. 10 variabilních polic,
  • Rozměry výrobku: výška 183 x šířka 21 x hloubka 20 cm.


Knihovna Bigol, 12 přihrádek, černá je barevná knihovna, která do vaší domácnosti vnese styl i funkčnost. Knihovna Bigol, 12 přihrádek, černá. Stylový a moderní design. Praktická a prostorná knihovna do 12 místností. Kvalitní kus nábytku, stylový, prostorný a pevný. Tento výrobek byl vyroben s velkým důrazem na detail, což zajišťuje estetiku i vysokou odolnost. Byl navržen s ohledem na funkčnost i styl, takže je ideální volbou pro jakoukoli místnost ve vaší domácnosti. materiály jsou vysoce kvalitní, což výrobku zajišťuje dlouhou životnost a zaručuje, že vydrží každodenní používání. Ať už slouží jako úložný prostor, nebo jako dekorativní doplněk, tento výrobek vylepší váš interiér a vnese do vašeho domova více pohodlí a elegance.
Rozměry
V. 180 x Š. 21 x H. 20 cm
Výška
186.5 cm
Šířka
20 cm
Hloubka
17 cm
Délka
20 cm
Barva
Černá
Materiál
Dřevo
Model
Bigol
Typ dřeva / dekor
Dřevotřískové desky
Výrobce
Skládací
Ano
Obsah balení
Výrobek, montážní materiál, jednoduchý montážní návod
Počet kusů
1
Kód EAN
4012246240016
Číslo produktu
24001

Rozměry
V. 180 x Š. 21 x H. 20 cm
Výška
186.5 cm
Šířka
20 cm
Hloubka
17 cm
Délka
20 cm
Barva
Černá
Materiál
Dřevo
Model
Bigol
Typ dřeva / dekor
Dřevotřískové desky
Výrobce
Skládací
Ano
Obsah balení
Výrobek, montážní materiál, jednoduchý montážní návod
Počet kusů
1
Kód EAN
4012246240016
Číslo produktu
24001
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
897,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
A tall, narrow, dark gray CD shelf unit filled with CDs.
Police na CD "Tynset" 175 x 20 x 20 cm Stojící police s 12 přihrádkami Tmavě šedá
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 637,74
-104,00 Kč
1 533,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
897,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Černá 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 30027
Police na CD Vicco Černá 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 30027
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 669,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
Obrázek produktu pro Police na CD "Tynset" 175 x 20 x 20 cm Stojící police s 12 přihrádkami ve vzhledu ořechu
Police na CD "Tynset" 175 x 20 x 20 cm Stojící police s 12 přihrádkami ve vzhledu ořechu
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
1 819,74
-286,00 Kč
1 533,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro Stojící police na média se 6 přihrádkami 90x21x20cm - buk
Stojící police na média se 6 přihrádkami 90x21x20cm - buk
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
825,-
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Stojan na CD CANTON - bílý
Stojan na CD CANTON - bílý
Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
673,-
Prodejce: Veneti
Obrázek produktu pro TecTake 401701, MDF, Plast, Černá
TecTake 401701, MDF, Plast, Černá
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
825,-
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro COSTWAY Koupelnová skříňka vysoká úzká, koupelnová skříňka se 2 dvířky, 1 zásuvkou a nastavitelnými policemi, prostorově úsporná koupelnová polička do koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, bílá, 20 x 20 x 180 cm
COSTWAY Koupelnová skříňka vysoká úzká, koupelnová skříňka se 2 dvířky, 1 zásuvkou a nastavitelnými policemi, prostorově úsporná koupelnová polička do koupelny, obývacího pokoje, kuchyně, bílá, 20 x 20 x 180 cm
Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 87
1 437,84
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro [cs.casa] Sada na CD Høyset s 12 přihrádkami Stojan na DVD Stojan na knihy Stojan na CD - Velmi dobrý stav
[cs.casa] Sada na CD Høyset s 12 přihrádkami Stojan na DVD Stojan na knihy Stojan na CD - Velmi dobrý stav
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 819,74
-286,00 Kč
1 533,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Elementa
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
897,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Sonoma 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 25370
Police na CD Vicco Sonoma 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 25370
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 769,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
Obrázek produktu pro Regál NEJBY MEHRBANI, dub sonoma
Regál NEJBY MEHRBANI, dub sonoma
1 649,-
Prodejce: NEJBY
A tall, narrow white bookshelf with multiple shelves.
TecTake 401700, MDF, Plast, Bílá
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
726,-
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Bílá 21 x 183.6 cm Velká sada 2 kusů, Model 25368
Police na CD Vicco Bílá 21 x 183.6 cm Velká sada 2 kusů, Model 25368
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 769,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro TecTake 401704, Černá
TecTake 401704, Černá
Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
2 565,-
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro vidaXL Police na CD 2 ks černé 21x16x93,5 cm odvozený dřevěný výrobek
vidaXL Police na CD 2 ks černé 21x16x93,5 cm odvozený dřevěný výrobek
Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 35
1 254,11
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Bílá 21 x 91.8 cm, Model 25374
Police na CD Vicco Bílá 21 x 91.8 cm, Model 25374
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 209,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Dřevěný stojan na CD DVD Storage Dekorativní police Bigol
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 417,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Koupelnová skříňka SoBuy – vysoká skříňka do malých koupelen s nastavitelnými policemi; úsporná úzká koupelnová skříňka pod umyvadlo, bílá, BZR34-II-W
Koupelnová skříňka SoBuy – vysoká skříňka do malých koupelen s nastavitelnými policemi; úsporná úzká koupelnová skříňka pod umyvadlo, bílá, BZR34-II-W
Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 62
1 829,-
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Almera
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 095,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Police na CD Vicco  Beton 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 25369
Police na CD Vicco Beton 21 x 183.6 cm Vysoký, Model 25369
Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 17
1 449,-
Doprava zdarma
Prodejce: ok-living
Obrázek produktu pro Regál NEJBY MEHRBANI, bílá
Regál NEJBY MEHRBANI, bílá
1 649,-
Prodejce: NEJBY
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Policová skříňka Skleněné dveře Vetro
Dřevěný stojan na CD a DVD Policová skříňka Skleněné dveře Vetro
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
1 688,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Ronul
Dřevěný stojan na CD a DVD Regálový skříňový stojan Ronul
Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
2 468,-
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Hodnocení zákazníků

17. ledna 2022
Ověřený nákup
Nahlásit
Dobrý poměr ceny a výkonu
Barva HnědáHloubka 0,2 m
7. května 2021
Ověřený nákup
Nahlásit
dřevěná police na CD
Barva Světle hnědáHloubka 0,2 m
27. března 2026
Ověřený nákup
Nahlásit
super
Barva Světle hnědáHloubka 0,2 m
26. března 2021
Ověřený nákup
Nahlásit
Polička na DVD
Barva Světle hnědáHloubka 0,2 m
12. března 2021
Ověřený nákup
Nahlásit
Super zboží. Rychlé dodání. Nahoru
Barva Světle hnědáHloubka 0,2 m
3. května 2018
Ověřený nákup
Nahlásit
Nádherné
Barva HnědáHloubka 0,2 m
28. ledna 2016
Nahlásit
Velmi dobrá cena, velmi dobrý produkt
Barva BíláHloubka 1,08 m
27. ledna 2016
Nahlásit
VCM
Barva BíláHloubka 1,08 m
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro [cs.casa] Sada na CD Høyset s 12 přihrádkami Stojan na DVD Stojan na knihy Stojan na CD - Velmi dobrý stav
[cs.casa] Sada na CD Høyset s 12 přihrádkami Stojan na DVD Stojan na knihy Stojan na CD - Velmi dobrý stav
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 819,74
-286,00 Kč
1 533,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro 6 kusů akrylových regálů na gramofonové desky pro montáž na zeď, průhledný držák na vinylová alba pro prezentační skladování
6 kusů akrylových regálů na gramofonové desky pro montáž na zeď, průhledný držák na vinylová alba pro prezentační skladování
444,30
-16,00 Kč
428,30
Doprava zdarma5% poukaz
Prodejce: Ladenza
Obrázek produktu pro Bílý dutý plovoucí regál na stěnu Obchod s knihami Regálový nábytek
Bílý dutý plovoucí regál na stěnu Obchod s knihami Regálový nábytek
427,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Stojan na poháry na víno, stojan na sklo, stolní police, stojan na poháry na víno, bambusový stojan na poháry
Stojan na poháry na víno, stojan na sklo, stolní police, stojan na poháry na víno, bambusový stojan na poháry
324,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro 6dílná průhledná akrylová nástěnná police na desky a CD
6dílná průhledná akrylová nástěnná police na desky a CD
324,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Černý stojan na skladování skla na víno Organizátor věšáku Držák kuchyňského baru Restaurace
Černý stojan na skladování skla na víno Organizátor věšáku Držák kuchyňského baru Restaurace
1 021,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Nástěnný držák na sklenice na víno, držák na sklenice na víno, závěsný stojan na nádobí, stojan na sklenice na víno pod skříňkou, akrylový držák na sklenice na víno, stojan na sklenice na víno
Nástěnný držák na sklenice na víno, držák na sklenice na víno, závěsný stojan na nádobí, stojan na sklenice na víno pod skříňkou, akrylový držák na sklenice na víno, stojan na sklenice na víno
522,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Nástěnný držák na desky Kovový stojan Policový organizér pro 10-15 hudebních desek
Nástěnný držák na desky Kovový stojan Policový organizér pro 10-15 hudebních desek
849,30
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Nástěnný držák routeru WLAN s úložným boxem - snadná instalace, velká kapacita, polička pro domácnost - černý
Nástěnný držák routeru WLAN s úložným boxem - snadná instalace, velká kapacita, polička pro domácnost - černý
546,-
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Police na CD 'Tynset' 187 x 20 x 17 cm Stojící police s 10 přihrádkami ve vzhledu ořechu
Police na CD 'Tynset' 187 x 20 x 17 cm Stojící police s 10 přihrádkami ve vzhledu ořechu
Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
1 845,74
-234,00 Kč
1 611,74
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Obrázek produktu pro Vysoký regál KOREL - dub artisan
Vysoký regál KOREL - dub artisan
Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
4 167,-
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti