5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Italské špagety z tvrdé pšenice semolinové, al dente889,76 Kč/1kg
465,99 Kč
-21,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g144,52 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balení 500 g (vlnitý těstoviny)
240,43 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Lenta Lavorazione Spaghetti č. 3, balení 1000 g (těstoviny)
186,54 Kč/1kg
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Penne Rigate n.66 italské trubičkové těstoviny 500 g
63,85 Kč/1kg
34,63 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
82,30 Kč/1kg
43,62 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Gnocchi italské bramborové noky 500 g
88,06 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Spaghetti Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
183,57 Kč/1kg
73,43 Kč
Prodejce: Katomix

Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Molisana 8004690110003, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 14 min
71,31 Kč/1kg
38,55 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
268,89 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Těstoviny Rummo Spaghetti
Zrna používaná k výrobě těstovin Rummo jsou bohatá na bílkoviny, skvěle se vaří, mají jemně drsný povrch, který dokonale přitahuje a zadržuje koření a omáčky, a hodí se ke všem druhům přípravy.
Těstoviny Spaghetti pocházejí z Neapole. Autorem názvu je Antonio Viviani, který je tak pojmenoval v roce 1842, protože těstoviny svým vzhledem připomínaly provázky, z italského „spago“.
Díky tradiční tloušťce, která je považována za střední mezi dlouhými těstovinami, se spaghetti skvěle hodí k mnoha pokrmům a receptům, jak tradičním, tak inovativním.
Spaghetti zaručují spokojenost v každé variantě.
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ/356 kcal; Tuky 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 69,5 g, z toho cukry 3,1 g; Vláknina 2,9 g; Bílkoviny 14,5 g; Sůl 0,005 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.p.a. Via dei Grandi Maestri Pastai, 1 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
- Výrobce
- Rummo
- Číslo produktu
- Rummo-Linguine-Gluten-free-N13-12x400g
- Kód EAN
- 8008343200035
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ/356 kcal; Tuky 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 69,5 g, z toho cukry 3,1 g; Vláknina 2,9 g; Bílkoviny 14,5 g; Sůl 0,005 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.p.a. Via dei Grandi Maestri Pastai, 1 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
- Výrobce
- Rummo
- Číslo produktu
- Rummo-Linguine-Gluten-free-N13-12x400g
- Kód EAN
- 8008343200035
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(15)Počet hodnocení: 15




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(54)Počet hodnocení: 54




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(27)Počet hodnocení: 27




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(21)Počet hodnocení: 21




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(137)Počet hodnocení: 137




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(73)Počet hodnocení: 73

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, Itálie
64,28 Kč/1kg
32,14 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
52,38 Kč/1kg
26,19 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
69,91 Kč/1kg
37,05 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
74,22 Kč/1kg
37,11 Kč
Prodejce: foodperium

Ovčí sýr Pecorino Romano TEM 150 g
1 142,13 Kč/1kg
214,42 Kč
-43,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rummo Fettucce n.15 italské dlouhé těstoviny 500 g
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
25,92 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Velké zelené sicilské olivy v nálevu „00“ Miccio Dolci Grandi 500 g
137,28 Kč/1l
119,43 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690051573, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
76,24 Kč/1kg
38,88 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Rigatoni n.50 italské trubkové těstoviny 500 g
69,96 Kč/1kg
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,16 Kč/1kg
64,16 Kč
Prodejce: Katomix

Langkornreis parboiled 500g
95,98 Kč/1kg
47,99 Kč
Prodejce: taleoo

Stihl 40067102121, Kartáčová hlava, Černá, 1 kusů
531,01 Kč
Prodejce: baulando

Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
12,00 Kč/1l
12,00 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Gnocchi italské bramborové noky 500 g
88,06 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: foodperium

CHUNSI Soba nudle s pohankou 300g | Soba pohankové nudle
203,30 Kč/1kg
65,67 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Těstoviny Barilla Bavette No. 13 Italské těstoviny č. 1 v Itálii 500g
75,26 Kč/1kg
37,63 Kč
Prodejce: foodperium

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čistá dobrá chuť
Velmi dobrá cena. Nudle jsou čisté a klasicky chutné.
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
K jídlu
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělé
Vše dobré
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
424,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg

FREGOLA perlová krupice400 g - LAIDEA
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
790,55 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

Casa Rinaldi Tagliatelle Nero Seppia mit Tintenfischtinte 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
148,45 Kč
-8,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
280,32 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,86 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg