5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Těstoviny Czaniecki 5 vaječných závitků 500g CZANIECKI126,95 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Makaron Cannelloni Arrighi 250 g1 697,81 Kč/1kg
441,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Penne Rigate n.66 italské trubičkové těstoviny 500 g
63,85 Kč/1kg
34,63 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
35,09 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,85 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Fettucce n.15 italské dlouhé těstoviny 500 g
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Gnocchi italské bramborové noky 500 g
88,06 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, Itálie
64,28 Kč/1kg
32,14 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Lenta Lavorazione Mafaldine č. 80 balení 500 g (vlnitý těstoviny)
240,43 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Lenta Lavorazione Linguine No.13 500g Packung (Linguini)
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Al Bronzo Mezzi Rigatoni n.322 500 g italské trubkové těstoviny
74,16 Kč/1kg
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Semi di Orzo n 27 500 g italská drobná těstovina
85,04 Kč/1kg
43,37 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rummo Mezzi Rigatoni trubičkové těstoviny přímo z Itálie
Mezzi Rigatoni od Rummo jsou ideální k plným a hustým přísadám, které se vejdou dovnitř, ale také k řidším zeleninovým přísadám.
Těstoviny ve formě krátkých trubiček dokonale pojmou všechny druhy omáček a pest.
Skvěle se hodí k tomatovým omáčkám. Vyzkoušejte je také v těstovinových salátech spolu s pestrou symfonií originálních produktů. Nejklasičtější příklad? Nakrájená rajčata a mozzarella, bazalka a olivy, lehce pokapané trochou olivového oleje a možná trochu tuňáka: jednoduchý recept, který vyvolává kouzlo letních večerů strávených s přáteli.
Rummo Mezzi Rigatoni n.51 Složení: semolina z tvrdé pšenice, obsahuje lepek, může obsahovat stopové množství sóji, hořčice. Nutriční hodnoty 100 g produktu: 1510 kJ / 356 kcal, tuk: 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g, Sacharidy: 69,5 g, z toho cukry: 3,1 g, Vláknina: 2,9 g, Bílkoviny: 14,5 g, Sůl: 0,005 g. Země původu: Itálie. Výrobce: Rummo S.P.A. – Via dei grandi maestri pastai, I- 82100 Benevento, Italia Skladovací podmínky: Skladujte v suchu. Datum spotřeby: viz obal.
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ/356 kcal; Tuky 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 69,5 g, z toho cukry 3,1 g; Vláknina 2,9 g; Bílkoviny 14,5 g; Sůl 0,005 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 530 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.P.A. C.da Ponte Valentino 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
- Výrobce
- Rummo
- Kód EAN
- 8008343200516
- Seznam přísad
- semolina z pszenicy durum
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1510 kJ/356 kcal; Tuky 1,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; Sacharidy 69,5 g, z toho cukry 3,1 g; Vláknina 2,9 g; Bílkoviny 14,5 g; Sůl 0,005 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 530 g
- Potravinářský podnik
- Rummo S.P.A. C.da Ponte Valentino 82100 Benevento, Itálie
- Prodejní název
- Rummo Mezzi Rigatoni n.51 italské trubičkové těstoviny 500 g
- Výrobce
- Rummo
- Kód EAN
- 8008343200516
K tomu se hodí také

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
82,30 Kč/1kg
43,62 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Fettucce n.15 italské dlouhé těstoviny 500 g
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Molisana 8004690053744, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
60,62 Kč/1kg
33,26 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Bucatini n.6 italské dlouhé těstoviny s otvorem 500 g
67,60 Kč/1kg
33,80 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Gnocchi italské bramborové noky 500 g
88,06 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghettoni Grossi n.220 italské dlouhé těstoviny 500 g
86,74 Kč/1kg
43,37 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Rigatoni n.50 italské trubkové těstoviny 500 g
69,96 Kč/1kg
37,08 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Conchiglie Rigate n.42 italské mušle 500 g
87,14 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Penne Rigate n.66 italské trubičkové těstoviny 500 g
63,85 Kč/1kg
34,63 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Casarecce n.88 italské těstoviny 500 g
63,87 Kč/1kg
35,09 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,85 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Farfalle n.85 italské mašle 500 g
190,15 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krátké těstoviny, 500 g, 10 min, Itálie
64,28 Kč/1kg
32,14 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, Itálie
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Semi di Orzo n 27 500 g italská drobná těstovina
85,04 Kč/1kg
43,37 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690052815, Caserecce, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 11 min
66,32 Kč/1kg
33,16 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
63,04 Kč/1kg
31,52 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Pappardelle n.119 500 g italské těstoviny, široké stuhy
121,40 Kč/1kg
67,78 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,34 Kč
Prodejce: foodperium

Nan Fen Zhuang klasické čínské skleněné nudle Lungkow 500g
144,52 Kč/1kg
72,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rummo Conchiglioni Rigati n.147 velké mušle mušle italské těstoviny
114,50 Kč/1kg
62,70 Kč
-8%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
57,25 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Rummo Spaghetti Quadrati Grossi n.221 500 g italské těstoviny
86,98 Kč/1kg
43,49 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Travelhouse - Londýn - Příruční zavazadlo Trolley S stříbrné - hliníkový polykarbonát - pevný kufr
3 601,03 Kč
Prodejce: Travelhouse

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rigatoni
Moc dobré, moje oblíbené těstoviny, dobrá kvalita, rychlé dodání, dobrý poměr cena/výkon, skvělé
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mezzi Rigatoni
Skvělé těstoviny, dobrá kvalita, rychlé dodání, dobrý poměr cena/výkon, úžasné
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg