Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 2, Směr montáže horizontální, Počet jednotek horizontální 2, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Kov, Kvalita materiálu Hliník, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana anodicky oxidované/eloxované, Provedení povrchu matné, Barva Platina, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 152 mm, Výška 81 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 2-gang platinum, horizont.
alfaTyp: 1722-20Počet jednotek: 2Směr montáže: horizontálníPočet jednotek v horizontální poloze: 2S montážním rámečkem: neMontáž pod omítku: anoVhodné pro instalační krabice pod omítku: neVhodné pro instalační krabice pro přístroje:
anoVhodné pro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/nápisová plocha:neMateriál:kovKvalita materiálu:hliníkBezhalogenová:anoAntibakteriální úprava:neOchrana povrchu: Vhodnépro zapuštěnou instalaci:neOchrana povrchu: Ano Vhodnépro zapuštěnou instalaci:ne Vhodné pro zapuštěnou instalaci:ne
anodizováno/anodizovánoPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledná:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:
kryt: 152 mmVýška:81 mmHloubka:11 mmInstalační šířka:70 mmInstalační výška:54 mmPrůměr otvoru (otvoru):71 mm Rám Busch-Jaeger 2-gang 1722-20: další podrobnosti Rám krytu 2-gang Horizontální. aplikuje se na platinu.
Dodává se s: - zásuvkou s rozvodem pro montáž na stěnu: Busch-Jaeger rám 2-gang platinum, horizontální alpha 1722-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168400
Krycí rámeček 2-dílný rámeček vodorovný. aplha platin. Detaily: - Číslo výrobce: 2CKA001754A1629 - Číslo typu výrobce: 1722-20
Krycí rámeček 2-kanálový rámeček, vodorovný. aplha platina.
Krycí rámeček 2-gangový elektroinstalační materiál Busch-Jaegerpro horizontální montážvhodný pro všechny vložky Busch-Jaeger pro zapuštěnou montážMateriál: termoplast,odolný proti nárazu a rozbití,odolný proti UV záření,PVC a bezhalogenovýDesign: 1722-20Barva: alfa nea platinaKrátký název: Rah 2f wgr alpha ptCCG-VPA: BGRozměry:Výška 1,0 cmŠířka 8,0 cmHloubka 15,0 cm
Horizontální.
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 2-gang platinum, horizont.
alfaTyp: 1722-20Počet jednotek: 2Směr montáže: horizontálníPočet jednotek v horizontální poloze: 2S montážním rámečkem: neMontáž pod omítku: anoVhodné pro instalační krabice pod omítku: neVhodné pro instalační krabice pro přístroje:
anoVhodné pro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/nápisová plocha:neMateriál:kovKvalita materiálu:hliníkBezhalogenová:anoAntibakteriální úprava:neOchrana povrchu: Vhodnépro zapuštěnou instalaci:neOchrana povrchu: Ano Vhodnépro zapuštěnou instalaci:ne Vhodné pro zapuštěnou instalaci:ne
anodizováno/anodizovánoPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledná:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:
kryt: 152 mmVýška:81 mmHloubka:11 mmInstalační šířka:70 mmInstalační výška:54 mmPrůměr otvoru (otvoru):71 mm Rám Busch-Jaeger 2-gang 1722-20: další podrobnosti Rám krytu 2-gang Horizontální. aplikuje se na platinu.
Dodává se s: - zásuvkou s rozvodem pro montáž na stěnu: Busch-Jaeger rám 2-gang platinum, horizontální alpha 1722-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168400
Busch Jaeger 1754-0-1629 Wandplatte/Schalterabdeckung Platin (1754-0-1629)
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 2-gang, horizontální, krycí rámeček 2-gang rámeček horizontální.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | alpha |
| Typ | 1722-20 |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A1629 |
| Počet jednotek | 2 |
| Směr montáže | horizontální |
| Počet jednotek horizontální | 2 |
| Počet modulů vodorovně (pro modulární provedení) | 2 |
| Počet spínacích vložek | 2 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Kov |
| Třída materiálu | Hliník |
| Bez halogenů | ano |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | Platina |
| Transparentní | bez |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | platina |
Krycí rámeček 2-dílný rámeček vodorovný. aplha platin. Detaily: - Číslo výrobce: 2CKA001754A1629 - Číslo typu výrobce: 1722-20
Krycí rámeček 2-kanálový rámeček, vodorovný. aplha platina.
Krycí rámeček 2-gangový elektroinstalační materiál Busch-Jaegerpro horizontální montážvhodný pro všechny vložky Busch-Jaeger pro zapuštěnou montážMateriál: termoplast,odolný proti nárazu a rozbití,odolný proti UV záření,PVC a bezhalogenovýDesign: 1722-20Barva: alfa nea platinaKrátký název: Rah 2f wgr alpha ptCCG-VPA: BGRozměry:Výška 1,0 cmŠířka 8,0 cmHloubka 15,0 cm
Horizontální.
- Hmotnost
- 0.028 kg
- Kód EAN
- 4011395168400
- Číslo produktu
- 2CKA001754A1629
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.028 kg
- Kód EAN
- 4011395168400
- Číslo produktu
- 2CKA001754A1629
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě