Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tento krycí rámeček Busch-Jaeger 1723-20 v provedení alpha platin je přesný trojitý prvek pro horizontální montáž. Byl speciálně vyvinut pro integraci do řady spínačů Busch-Jaeger a zajišťuje estetické a funkční zakrytí podomítkových vložek. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a nabízí robustní a trvanlivé řešení pro vaše elektroinstalace. Modulární design umožňuje hladkou kombinaci s různými vložkami zařízení v rámci řady alpha platin, čímž se dosahuje jednotného vzhledu v místnosti. Přesné uchycení podporuje rychlou a bezpečnou montáž.
- Typ produktu: krycí rámeček
- Počet modulů: 3
- Směr montáže: horizontální (vodorovně)
- Barva: platina
- Designová řada: Busch-Jaeger alpha platin
- Materiál: Vysoce kvalitní plast
Busch-Jaeger Frame 3-gang 1723-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 3-gang platinum, horizont.
alfaTyp: 1723-20Počet jednotek: 3Směr montáže: horizontálníPočet jednotek v horizontální poloze: 3S montážním rámečkem: neMontáž pod omítku: anoVhodné pro instalační krabice pod omítku: neVhodné pro instalační krabice pro přístroje:
yesSuitable for recessed installation:noText field/inscription area:noMaterial:metalMaterial quality:aluminiumHalogen-free:yesAntibacterial treatment:noSurface protection:
anodizováno/anodizovánoPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledná:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:
průměr otvoru (otvoru):71 mm Busch-Jaeger rám 3-kotvarový 1723-20: další podrobnosti Kryt rám 3-kotvarový Horizontální. aplikuje se na platinu.
Dodává se s: - zásuvkou pro instalaci na stěnu: Busch-Jaeger rám 3-gangový platinový, horizontální alpha 1723-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168509
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 3gang, horizontální, krycí rámeček 3gang rámeček horizontální.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | alpha |
| Typ | 1723-20 |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A1637 |
| Počet jednotek | 3 |
| Směr montáže | horizontální |
| Počet jednotek horizontální | 3 |
| Počet modulů ve vodorovné poloze (pro modulární provedení) | 3 |
| Počet spínacích vložek | 3 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Kov |
| Třída materiálu | Hliník |
| Bez halogenů | ano |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | Platina |
| Transparentní | bez |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | platina |
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 3, Směr montáže horizontální, Počet jednotek horizontální 3, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Kov, Kvalita materiálu Hliník, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana anodicky oxidované/eloxované, Provedení povrchu matné, Barva Platina, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 223 mm, Výška 81 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Krycí rámeček 3gangový horizontální rámeček. aplha platinum.
Horizontální.
- Délka
- 0.025 m
- Hmotnost
- 0.038 kg
- Rozhraní
- Žádné
- Přepěťová ochrana
- Ne
- Barva
- Stříbrná
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4011395168509
- Číslo produktu
- 1723-20
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Délka
- 0.025 m
- Hmotnost
- 0.038 kg
- Rozhraní
- Žádné
- Přepěťová ochrana
- Ne
- Barva
- Stříbrná
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4011395168509
- Číslo produktu
- 1723-20
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě