Skladem už jen 2 kusy
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-24GVýrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 2-gang studio white, scale.
Typ: 1722-24GPočet jednotek: 2Směr montáže: vodorovnýPočet jednotek ve vodorovné poloze: 2S montážním rámečkem: neMontáž pod omítku: anoVhodné pro instalační krabici pod omítku: neVhodné pro instalační kanál zařízení:
anoVhodný pro vestavbu:neTextové pole/plocha pro popis:neMateriál:plastKvalita materiálu:termoplastBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:neOchrana povrchu: Vhodnýpro vestavbu do kanálu:ne
neošetřenoPovrchová úprava:leskláBarva:alabastrová/studijní bíláČíslo RAL (podobné):9016Průhledné:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:
Krytkarámečku 2-gang 1722-24G: další podrobnosti Krytka rámečku 2-gangHorizontální. aplikujte studioweiss vysoký lesk.
Dodává se s: - s ochranným rámem pro dveře, - s ochranným rámem pro dveře: Busch-Jaeger rámeček 2-gang studio bílý, horizontální. 1722-24G, Jednotka balení: 1 ks, EAN: 4011395691007
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 2-gang, horizontální, krycí rámeček 2-gang rámeček horizontální.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | alpha |
| Typ | 1722-24G |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A2700 |
| Počet jednotek | 2 |
| Směr montáže | horizontální |
| Počet jednotek horizontální | 2 |
| Počet modulů vodorovně (pro modulární provedení) | 2 |
| Počet spínacích vložek | 2 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9016 |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | alabastr/studiově bílá s vysokým leskem |
- Barva:
- Bílá
- Design výrobků:
- Bezšroubový
- Kompatibilita značky:
- Busch-Jaeger
- Počet zásuvek:
- 2
- Šířka:
- 152 mm
- Výška:
- 81 mm
- Tloušťka:
- 1,1 cm
- Rozměry okna:
- 56 x 56 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- RoHS
Krytka 2x rám vodorovný. aplha studioweiss vysoký lesk.
Detaily: - Číslo výrobce: 2CKA001754A2700 - Číslo typu výrobce: 1722-24GDůležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 2, Směr montáže horizontální, Počet jednotek horizontální 2, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Termoplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana neupravené, Provedení povrchu lesklé, Barva alabastrová/studiová bílá, Číslo RAL (podobné) 9016, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 152 mm, Výška 81 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Krycí rámeček 2-gangový rámeček horizontální. aplha studioweiss vysoký lesk.
Horizontální.
- Hmotnost
- 0.028 kg
- Model
- 1722-24G
- Vhodné pro výrobce
- Busch-Jaeger
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4011395691007
- Počet účastníků
- 2
- Číslo produktu
- 1722-24G
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.028 kg
- Model
- 1722-24G
- Vhodné pro výrobce
- Busch-Jaeger
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 4011395691007
- Počet účastníků
- 2
- Číslo produktu
- 1722-24G
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě