Výška:
10 cm- 10 cm
- 35 cmZobrazit dostupné možnosti
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
A.S. Creation Pop.up Panel 2 | 300771 | Samolepicí fólie se vzhledem dřeva | 0,35 m x 2,5 m | Béžová barva
- Upevnění: samolepicí
- Barva: béžová
- Vztah: Bez lamelací
- Odstranění: Zcela odstranitelná za sucha
- Odolnost vůči světlu: Dobrá
- Vzor a styl: Vzhled dřeva
- Šířka:35 cm
- Výrobce:A.S. Creation
- Délka:250 cm
- Materiál:Fólie (samolepicí)
- Kolekce:Pop.up Panel 2
- Číslo položky:300771
- EAN:4051315123126
Tapety A.S. Création - designová rozmanitost pro každou místnost a styl
Společnost A.S. Création je v současnosti jedním z předních výrobců tapet na evropském trhu. Důvodem je nejen mnoho mnohotvárných vzorů, ale také vynikající kvalita materiálů. Společnost se inspiruje aktuálními trendy i nadčasovou klasikou a stále znovu nás inspiruje skvělými novými kolekcemi. Spektrum sahá od jednoduchých jednobarevných tapet až po propracované designové tapety. S tapetami od společnosti A.S. Création nestojí vaší změně tapety nic v cestě.
Vlastnosti produktu:
- Materiál: vinyl
- Nosný materiál: fólie (samolepicí)
- Vlastnosti: odolný proti omytí, dobrá odolnost proti světlu
- Rozměry: 2,50 m (délka) x 0,35 m (šířka)
- Opakování: bezešvé
- Colour(s): Béžová, modrá, šedá
- Kvalita:
A.S. Création, Pop.up Panel 2, # 300771
samolepicí panel -2,50 m (délka) x 0,52 m (šířka) - 1,30 m2samolepicí, samolepicí panely lze snadno aplikovat na všechny suché, rovné a přilnavé povrchy bez použití pasty. odolné proti drhnutí dobrá odolnost vůči světlu zcela suchá odizolovatelnost nehořlavý rozměrově stabilní Rapport: bezeš FSC-Mix: netkaný podklad při výrobě této vinylové tapety FSC-Mix. Dodatek Mix znamená použití dřeva z lesů s certifikací FSC a použití recyklovaného materiálu. RAL-GZ 479: kromě technických požadavků na kvalitu zahrnuje RAL další požadavky a testy týkající se zdravotní a nezávadnosti tapet.Tapeta s efektem dřeva Modrá 300771Výrobce: A.S. CréationKolekce: Pop.up Panel 2Materiál: VinylTyp výrobku: Samolepicí vinyl/dekorační vinylBarva: Modrá Vzor: DřevoPovrchová úprava: Vinylová vrstvaSplatnost: 2021Rozměry v m cca.: 2,50 m x 0,35 mHmotnost v kg cca: 0,188Opakovaný vzor: bezešvýSvět stylu: Tapeta ve vzhledu dřevaSvět bydlení: , kancelář, chodba, kuchyň, ložnice, obývací pokojPodklad: fólie (samolepicí)Odolnost proti omytí: odolná proti omytíSvětlostálost: dobrá světlostálostZpůsob odstranění: FSC mix: neRAL-GZ 479: neOznačení
Přibližné rozměry: 2,50 m x 0,35 mMateriál: vinylVlastnosti: odolný proti omytí, dobrá světlostálost,
Pop.up Panel samolepicí 30077-1 Vintage wood béžová
Podrobnosti o zboží
| Stav povrchu | Odmaštěný, čistý, bez prachu, suchý |
|---|---|
| Rozměry | 250 x 35 cm |
| Typ výrobku | Samolepka |
| Povrchová úprava | Nálepka na nábytek, tetování na zeď |
| Šířka | 250.0 cm |
| Základní barva | Modrá, hnědá |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC), Polyvinylchlorid (PVC) |
| Výška | 35.0 cm |
| Místnosti | Chodba / předsíň, dětský pokoj, kuchyně, ložnice, obývací pokoj |
| Povrchová úprava | Samolepicí |
| Dekor / vzor | Vzhled dřeva |
| Rozměry (šxv) | 250 x 35 cm |
| Kolekce / kniha tapet | Pouze obruby 10 |
| Počet kusů samolepek | 1.0 |
| Rozsah velikostí | Velké (od 71 cm) |
| Možnost opakovaného použití | Nelze opakovaně použít |
- Výška
- 10 cm
- Šířka
- 0.35 m
- Délka
- 2.5 m
- Hmotnost
- 0.188 kg
- Plocha
- 0.875 m²
- Barva
- BéžováModráŠedá
- Vzor
- Pruhy
- Kód EAN
- 4051315123126
- Číslo produktu
- TAP48267
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
- Výška
- 10 cm
- Šířka
- 0.35 m
- Délka
- 2.5 m
- Hmotnost
- 0.188 kg
- Plocha
- 0.875 m²
- Barva
- BéžováModráŠedá
- Vzor
- Pruhy
- Kód EAN
- 4051315123126
- Číslo produktu
- TAP48267
- Výrobce
- A.S. Création
- Jednotka základní ceny
- m2
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě