5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe599,67 Kč/1l
239,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce2 425,67 Kč/1l
363,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.2 414,27 Kč/1l
362,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Pěnový gel na holení L3VEL3 Ice, 500 ml475,07 Kč/1kg
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Cestovní pěna na holení pro citlivou pokožku White Zelený čaj (Shaving Foam) 50 ml
2 740,00 Kč/1l
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Osvěžující krém před a po holení Eukalyptus 300 ml
1 125,00 Kč/1l
337,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Vyživující pěna na holení Proraso 400 ml
437,50 Kč/1l
175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 100 ml
2 930,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Soaphoria Pěna na holení Žena 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Noxzema krém na holení s kakaovým máslem 300 ml
2 096,20 Kč/1l
628,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Revillon pěna na holení 150 ml
3 067,73 Kč/1l
460,16 Kč
Prodejce: Rareparfum

Proraso Dřevitě Osvěžující Krém na holení, 500ml
598,00 Kč/1l
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Avène Pěna na holení 50ml
4 005,20 Kč/1l
200,26 Kč
Prodejce: PolisElectro

Kvitok Tuhý šampon na vousy a holení Štramák 25 g
5,00 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrescante Pianka do golenia z eukaliptusem, 100ml
622,50 Kč/1l
62,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Haslinger Sensitive mýdlo na holení, 60 g 1821
2 413,67 Kč/1kg
144,82 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Č. 126, Pěnová holicí pěna pro muže, 150 ml | BIOTURM
3 757,33 Kč/1l
563,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pěna na holení pro citlivou pokožku se zeleným čajem obsahuje výtažky ze zeleného čaje a ovesných vloček. Tato pěna na holení je skvělá volba i pro tu nejcitlivější pokožku. Neobsahuje totiž žádné parabeny ani umělé oleje.
Proraso pěna na holení pro citlivou pleť White line 300ml
Pěna na holení pro citlivou pleť je odpovědí na potřeby mužů, pro které bylo holení dosud nepříjemnou povinností. Výrobek Proraso White Line účinně hydratuje a chrání pokožku před podrážděním, takže se budete moci vyhnout nepříjemným pocitům při holení nebo zastřihování vousů.
Čím pěna vyniká? Pokud ji budete aplikovat při holení, zabráníte vzniku mikrořezů, ale náplasti si nechte ve skříňce jako připomínku, pokud byste se chtěli vrátit ke své staré, běžné pěně.
Složení nevyžaduje štětku, takže se snadno používá. Skvěle se hodí pro teenagery s prvními vousy.
Praktické 300ml balení, které se vejde do každé skromné pánské kosmetické taštičky. Neohlášené výlety byly doposud spojeny se zanedbanými vousy nebo obvazy na obličeji? Pokud si s sebou vezmete tento výrobek, už se to nikdy nestane.
Každé holení je pro vás utrpením, a když už ho máte za sebou, nechcete se s ním nikomu chlubit? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, je tato pěna na holení pro citlivou pleť určena právě vám. Nezapomeňte, že citlivost je výhoda!
Jak používat: Před použitím pěnu protřepejte a poté vytlačte požadované množství přípravku do dlaně. Naneste na obličej, předem navlhčený teplou vodou. Po použití omyjte obličej teplou vodou a osušte obličej ručníkem.
Objem: 300 ml
Složení: Složení: Aqua (voda/voda), kyselina stearová, triethanolamin, butan, laureth-23, glycerin, lauroylsarkosinát sodný, tokoferyl acetát, extrakt z květů/listů tymiánu (Thymus vulgaris), extrakt z listů kamélie (Camellia sinensis), extrakt z ovesných jader (Avena sativa), bambucké máslo (Butyrospermum parkii), Caprylyl glykol, Ethylhexylglycerin, Propan, Parfum (vůně), Benzyl Alcohol, Menthol, Hexyl Cinnamal, Citral, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Sodium Metasilicate, Isobutane, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate.
Shiuma Pelli Sensibli Bianca Sensi pěna na holení 300ml - Proraso
Pěna na holení Shiuma Pelli Sensibli Bianca Sensi 300ml - Proraso je vysoce , který byl vyvinut pro muže, kteří očekávají dokonalé oholení. Tato profesionální pěna na holení byla vyvinuta renomovanou značkou Proraso, která se již léta specializuje na tvorbu produktů pro péči o mužskou pleť. Její pokročilé složení jemně a účinně odstraňuje strniště a zároveň chrání pokožku před podrážděním a zarudnutím.
Pěna Pelli Sensibli Bianca Sensi poskytuje komplexní ochranu pokožky při holení. Její jedinečné složení obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které mají na pokožku zklidňující a uklidňující účinky. Obsah vitaminu E a glycerinu navíc pokožku hydratuje, takže je hladká a jemná na dotek. Díky tomu je výrobek ideální pro osoby s citlivou pokožkou, které potřebují jemnou a účinnou pěnu na holení.
Shiuma Pelli Sensibli Bianca Sensi Foam 300 ml má také mimořádně účinné složení. Malé množství pěny stačí k pokrytí celého povrchu pokožky, což zaručuje příjemné a pohodlné oholení. Tento výrobek se snadno používá - stačí pěnu jemně rozetřít na mokrou pokožku a poté pokračovat v holení. Hustá a silná pěna umožňuje přesné a důkladné oholení vousů a zanechává pokožku svěží a hladkou.
Péče o mužskou pleť nemusí být složitá. S pěnou na holení Shiuma Pelli Sensibli Bianca Sensi 300 ml - Proraso si budete moci užívat pohodlné a bezpečné holení každý den. Dopřejte své pokožce to, co potřebuje - vyzkoušejte tuto jedinečnou pěnu ještě dnes a zjistěte, jak může dokonalé oholení přispět k vaší pohodě a sebevědomí.
Pěna na holení Proraso Sensitive Green] je ideální pro holení citlivé pokožky. Obsahuje oves a zelený čaj a chrání pokožku před podrážděním.
Bez přidaných umělých barviv, parabenů, silikonů, minerálních olejů a alkoholu [Použití] Před použitím protřepejte. Odstraňte potřebné množství, naneste na navlhčenou pokožku a vmasírujte.
Po oholení opláchněte pokožku teplou vodou [Obnovení produktu:] Nový design obalu a lahvičky! Obrázek se proto může lišit od dodávaného výrobku.
Složení: Voda, kyselina stearová, trietanolamin, glycerin, butan, laureth-23, lauroylsarkosinát sodný, tokoferyl acetát, extrakt z květů/listů tymiánu (Thymus vulgaris), extrakt z listů kamélie (Camellia sinensis), Avena sativa (Oves) Kernel Extract, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Propane, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Menthol, Hexyl Cinnamal, Citral, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Sodium Metasilicate, Isobutane
ProrasoPěna na holení SensitivePěna na holení se zeleným čajem 300 ml
Tato pěna na holení od společnosti Proraso je ideální pro zajištění bezpečného a účinného oholení citlivých typů pleti. Chrání pokožku jako neviditelný štít. Umožňuje tak hladké oholení bez podráždění pokožky. Zelený čaj je přírodní antioxidant, bohatý na polyfenoly a minerály. Výtažek z tymiánu zabraňuje podráždění po holení.
Použití: Před použitím protřepejte. Při odstraňování pěny držte plechovku ve svislé poloze a rukou rozetřete dostatečné množství na oblast vousů. Po krátké době působení se oholte jako obvykle.
Itálii
Bez přídavku umělých barviv, parabenů, silikonů, minerálních olejů a SLS sloučenin.
Pěna na holení Proraso Peli Sensibili pro citlivou pokožku. Toto husté složení chrání pokožku jako neviditelný štít a napomáhá hladkému skluzu holicího strojku bez podráždění a pořezání. Výtažek z ovsa má zklidňující a uklidňující účinky a respektuje rovnováhu pH pokožky. Zelený čaj je bohatý na přírodní antioxidanty a minerály Výtažek z tymiánu má přirozené antibakteriální vlastnosti A
Pěna na holení White
Proraso
(300 ml)Pěna na holení White Proraso (300 ml) je exkluzivní, vysoce kvalitní přípravek pro péči o tělo. Pokud hledáte ty nejlepší výrobky pro osobní hygienu, 100 % originální produkty Proraso jsou přesně to, co hledáte.
- Objem: 300 ml
- Doporučené použití:
- Vousy
- Citlivá pokožka
- Obsahuje:
- Oves
- Zelený čaj
Proraso Pěna na Holení s Eukalyptem a Mátou je kvalitní přípravek pro dokonalé holení. S obsahem osvěžujících složek eukalyptu a máty poskytuje hladké a příjemné holení bez podráždění pokožky. Tato pěna je vhodná pro všechny typy pleti a dodává pokožce hydrataci a uklidnění. S objemem 300 ml je přípravek dlouhotrvající a ekonomický. Užijte si holení s Proraso Pěnou na Holení s Eukalyptem a Mátou.
PRORASO - Pěna na holení pro citlivou pleť Anti-Irritazione - proti podráždění pletiBílá pěna na holení Proraso pro citlivou pleť je s výtažkem z ovsa, který působí jako zvláčňující látka a má zklidňující účinky. Zelený čaj má antioxidační a antibakteriální účinek, který zabraňuje podráždění po holení.použitíNavlhčete obličej teplou vodou, aby se otevřely póry. Před použitím plechovku protřepejte. Nalijte požadované množství pěny na holení do dlaně a rozetřete po vousech. Nechte pěnu krátce působit a začněte se holit. Případné zbytky opláchněte studenou vodou.
PRORASO PĚNA NA HOLENÍ SENSITIVE Bílá pěna na holení Proraso je vyrobena z výtažku z ovesných vloček a zeleného čaje, díky čemuž je toto složení vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. Bohatá, ale jemná pěna zklidňuje a chrání jemnou a citlivou pleť. Aplikace: Krém na holení Proraso naneste přímo z tlakového obalu na ruku a poté aplikujte přímo na čistou, vlhkou pleť nebo na místo připravené před holením.
PRORASO_Pelli Sensibili zklidňující pěna na holení pro muže se zeleným čajem a ovsem 300ml
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Jednatelem Proaso pěna na holení je jemné směsice vybraných přírodních ingrediencí, dodávající vaší pokožce osvěžující pocit po holení. Se skvělou ochranou a hydratací, vaše pleť bude hladká a zářivá. Ingredience: voda, stearin, kokosový olej, glycerin, lanolin, řasnatka, extrakt z mentolu, kyselina citronová, etc.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395001941
- Číslo produktu
- 8004395009367 A50.2
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Jednatelem Proaso pěna na holení je jemné směsice vybraných přírodních ingrediencí, dodávající vaší pokožce osvěžující pocit po holení. Se skvělou ochranou a hydratací, vaše pleť bude hladká a zářivá. Ingredience: voda, stearin, kokosový olej, glycerin, lanolin, řasnatka, extrakt z mentolu, kyselina citronová, etc.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8004395001941
- Číslo produktu
- 8004395009367 A50.2
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Proraso Sandalwood Pianka do golenia, 300 ml
623,33 Kč/1l
187,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cestovní pěna na holení pro citlivou pokožku White Zelený čaj (Shaving Foam) 50 ml
2 740,00 Kč/1l
137,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Schiuma Da Barba Rinfrenscante E Tonificante Osvěžující a tonizující pěna na holení, 300 ml
643,33 Kč/1l
193,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe
599,67 Kč/1l
239,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Proraso pěna na holení sensitive pelli sensibili 300ml
320,10 Kč/1l
104,37 Kč
-8,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Proraso Protective Pianka do golenia, 300 ml
606 250,02 Kč/1kg
194,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Proraso Holicí krém na ochranu a hydrataci pokožky, 100ml.
1 800,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
938 888,87 Kč/1kg
169,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šetné Mýdlo v Tubě Bílá 150 ml Proraso šetné mýdlo
512,87 Kč/1l
89,22 Kč
-13%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Vyživující voda po holení Santalové dřevo 400 ml
673,75 Kč/1kg
539,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Vyživující pěna na holení Proraso 400 ml
437,50 Kč/1l
175,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Péče o vousy: Proraso Cypress & Vetyver Šampon - 200 ml
1 440,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá zelená pěna na holení Proraso 300 ml
Neexistuje rychlejší pěna.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Proraso Crema Pre Barba krém na holení proti podráždění
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 15. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olej na vousy Captain Fawcett Triumphant 50ml
1 002,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
5 568,89 Kč/1kg

Krém na holení Tobacco Leaf (150 gramů)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
873,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
5 823,33 Kč/1kg

Taylor of Old Bond Street Sandalwood krém na holení 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
873,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
5 823,33 Kč/1l

Taylor of Old Bond Street Jermyn Street krém na holení Sensitive 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
695,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
9 266,67 Kč/1l

Dear Barber - sada pro péči o holení - krém na holení 100 ml, balzám po holení 100 ml, olej na holení 30 ml
736,91 Kč
-37,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 994,40 Kč/1l

Proraso dárková sada Wood And Spice Metal Box Beard Care 200 ml + 100 ml + 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
759,06 Kč
Prodejce: Serica
759,06 Kč/1kg

Lockhart's - Fire & Brimstone - Mýdlo na holení 113g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 633,33 Kč/1kg

Lockhart's - Mýdlo na holení - Mydło do golenia 113g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Sensitive Skin Oatmeal & Green Tea 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
394,52 Kč
Prodejce: Serica
2 630,13 Kč/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
1 415,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 320,32 Kč/1l

Pěnový gel na holení L3VEL3 Ice, 500 ml
306,42 Kč
-21,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
475,07 Kč/1kg

Pěna na holení Proraso Zelená pěna na holení Tuttle Le Barbe



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
239,87 Kč
Prodejce: Serica
599,67 Kč/1l

Lierac pěna na holení Mousse de Rasage Anti - Irritations Assouplit & Hydrate 150 ml
370,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370 989,98 Kč/1kg

Mýdlo na holení Proraso Červené mýdlo na holení v misce
363,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 425,67 Kč/1l

Gillette Sensitive Foam pěna na holení 200 ml
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 581,10 Kč/1l

Balzám na holení s aloem - Osvežující hydratační péče pro dokonalý zážitek ze holení 150 ml.
362,14 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 414,27 Kč/1l

Cestovní osvěžující pěna na holení Green Eukalyptus (Shaving Foam) 50 ml
225,20 Kč
Prodejce: Serica
3 217,14 Kč/1kg

Floris No. 89 krém na holení 100 ml
956,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 561,60 Kč/1l

Nivea Men, Gel na holení pro ochranu pokožky, 200 ml
309,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 549,95 Kč/1l