4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice2 499,98 Kč/1l
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iLogic

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml, čirý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 628,63 Kč/1l
1 088,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml světle šedý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 622,50 Kč/1l
1 086,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml White Joint Sealer Koupelna Kuchyně
2 507,00 Kč/1l
200,56 Kč
Prodejce: MasterBau

Těsnicí hmota 1500°C 310ml Teplotně odolné silikonové trubky na kamna
945,16 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HAUSA Akvárium Silikon HS050 Sklo Silikon Silikonové lepidlo Černé 310 ml
4 040,81 Kč/1l
1 252,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HAUSA vysokoteplotní silikon HS250 trvale pružné lepení do 305°C 300ml
5 232,50 Kč/1l
1 569,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Akrylový tmel bílý 310 ml bílý
1 323,23 Kč/1l
410,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ceresit neutrální silikon 280 ml - transparentní
869,57 Kč/1l
243,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

Knauf Sanitární silikon 300 ml bílý
566,17 Kč/1l
169,85 Kč
Prodejce: Uniqstone

beko Silicon neutral 310 ml-transparent
4 022,96 Kč/1kg
1 455,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon
645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Fischer 53101, 310 ml, Silikonový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Bílá, 1 kusů
518,65 Kč
-118,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,47 Kč
Prodejce: somnia24

Sanitární Silikon Šedý Č. 07 Ceresit Cs 25
1 107,14 Kč/1l
310,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Sista 302090, 100 ml, Silikonový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Bílá, 1 kusů
3 520,60 Kč/1l
352,06 Kč
Prodejce: M_plus_L

beko Silicon pro4 Premium 310 ml Transparent
781,06 Kč/1l
242,13 Kč
Prodejce: bauschnell

Isolbau Akvarijní silikon 300 ml, průhledný, 1 kus. Trvale pružný silikon pro sklo
4 263,00 Kč/1l
1 278,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ottoseal A 205 Premium akrylový tmel C01 bílý 310ml kartuše
Ottoseal A 205 Premium akrylátový tmel v barvě C01 bílá je vysoce kvalitní tmel, který je ideální pro různé těsnicí a spárovací práce v interiéru. Díky všestranným možnostem použití a snadnému zpracování nabízí tento tmel spolehlivé řešení pro stavební a renovační projekty.
Vlastnosti výrobku: Těsnicí hmota je vyrobena z kvalitního materiálu, který je vhodný pro použití v domácnosti:
- Ottoseal A 205 je vysoce kvalitní akrylátovýtmel bez obsahu rozpouštědel, který byl speciálně vyvinut pro použití v interiéru. Je ideální pro spáry s nízkým dilatačním napětím.
- Barva bílá (C01): Tmel se dodává v klasické bílé barvě, která se nenápadně začlení do většiny barevných schémat a po zaschnutí ji lze přetřít barvou, aby se zajistilo bezproblémové začlenění do povrchu.
- Kartuše o objemu 310 ml: Praktická kartuše o objemu 310 ml umožňuje snadnou a přesnou aplikaci, což je ideální pro profesionální řemeslníky i kutily.
- Snadná aplikace: Tmel se snadno nanáší pomocí standardní kartušové pistole a je mimořádně uživatelsky přívětivý. Vytváří odolné, pružné a vodoodpudivé těsnění.
- Všestranné použití: Vhodný k utěsnění připojovacích spár na oknech, dveřích, roletových boxech, zdivu a k opravě prasklin a spár v omítce, sádrokartonu a dřevě.
Aplikační tipy:
- Příprava: Před aplikací tmelu se ujistěte, že ošetřovaný povrch je čistý, suchý a zbavený mastnoty.
- Aplikace: Odřízněte hrot kartuše podle šířky spáry a tmel rovnoměrně naneste pomocí kartušové pistole. Spáru během několika minut vyhlaďte vhodným hladicím nástrojem.
- Doba schnutí: Před natíráním nebo přepracováním nechte tmel zcela vytvrdnout. Dodržujte dobu schnutí stanovenou výrobcem.
O společnosti Otto Chemie: Společnost Otto Chemie je předním výrobcem tmelů a lepidel pro stavební a průmyslové aplikace. S více než 140 lety zkušeností nabízí Otto Chemie výrobky nejvyšší kvality, které se používají v mnoha projektech po celém světě.
Hermann Otto GmbHKrankenhausstraße 14
83413 Fridolfing
Německo
Signální slovo není použitelné
Doplňující informace:
Během zpracování a vytvrzování zajistěte dobré větrání.Obsahuje biocidní účinnou látku "4,5-dichlor-2-oktyl-2H-isothiazol-3-on" na ochranu proti napadení plísněmi.Uchovávejte mimo dosah dětí.Zabraňte kontaktu s pokožkou.Obsahuje 4,5-dichlor-2-oktyl-2H-isothiazol-3-on. Může způsobit alergické reakce.Bezpečnostní list je k dispozici na vyžádání.
Akrylový tmel Ottoseal Premium používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
OTTOSEAL® A 205
Prémiový akrylový tmel
jednosložkový akrylátový tmel pro použití v interiéru i exteriéru
- Lze natírat
- Nežloutne / nezešedne
- Extrémně pružný
- Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření
Podrobnosti o výrobku:
Prémiový akrylátový tmel OTTOSEAL® A 205 je díky svým pružným vlastnostem vhodný i pro větší pohyby spár. Tmel lze natírat běžnými emulzními barvami a nežloutne ani nezešedne. Díky tomu je ideální volbou pro všechny spojovací spáry v interiéru na stěnách a stropech, např. mezi stěnami a dveřními zárubněmi nebo nad soklovými lištami.
Oblasti použití:
Pro připojovací spáry v oblasti soklu, stěn a stropů, např. parapety a roletové schránky Lze použít i ve venkovním prostředí při teplotách nad 5 °C
Vlastnosti:
- přípustná celková deformace 18 % podle ISO 9046
- Vhodné i pro velké pohyby spár
- Žádné žloutnutí / šednutí
- Po vytvrzení nedochází ke změně barvy
- Odolnost proti mrazu -10° C/ až 48 hodin
- Lze skladovat a přepravovat až 48 hodin při teplotě max. -10 °C
- Kompatibilní s nátěry podle DIN 52452
- Žádné se stávajícími a sousedními nátěry
- Lze natírat / přelakovat - dodržujte prosím pokyny pro aplikaci v technickém listu
- Možnost optických úprav a elastického ochranného nátěru
- Dobrá odolnost proti UV záření
- Dlouhá trvanlivost v oblastech vystavených povětrnostním vlivům
Normy a zkoušky:
- Zkoušeno podle EN 15651 - část 1 - F EXT-INT 12,5 P
- Vhodný pro použití v souladu s datovým listem IVD č. 12+16+20+29+31+32+35
- Pečeť kvality IVD - Industrieverband Dichtstoffe e.V. - testováno ift - Institut für Fenstertechnik e.V., Rosenheim
- V souladu s nařízením (ES) č. 1907/2006 (REACH)
- Francouzská emisní třída VOC A+
- Prohlášení v Baubook Rakousko
- EMICODE® EC 1 Plus - velmi nízké emise
- Klasifikace podle certifikačních systémů pro budovy viz list udržitelnosti
- Testované chování při požáru podle EN 13501: Třída E
Otto-Chemie Ottoseal Premium Akrylátový tmel A205 310ml C01 Bílý s kartuší Výrobce: Otto-Chemie EAN: 4030574014307Vlastnosti: - 1-složkový akrylátový tmel - přípustná celková deformace 18 % - nízký zápach - kompatibilní s nátěry - dobrá odolnost proti UV záření - lze skladovat až 48 hodin při teplotě max. 10 °C -hodnota roztažnosti při 100 %: 0,4N/mm² Oblasti použití: - primárně vhodný pro práce v interiéru, ale může být přepravován při teplotách nad 10 °C. -
10 °C - Hodnota dilatačního napětí při 100 %: 0,4 N/mm²Oblasti použití: - Primárně vhodné pro práce v interiéru, ale lze je bez problémů použít i venku při teplotách nad +5 °C - Dilatační a připojovací spáry s pouze malým namáháním, např. mezi dřevěnými okny nebo dveřmi.
Např. mezi dřevěnými rámy oken nebo dveří a zdivem, omítkou nebo betonem - Spáry a spoje s betonem, pórobetonem, omítkou, zdivem, dřevem, sádrokartonem, vláknocementem, roletovými schránkami, okenními parapety atd.Předběžná úprava: Lepené plochy musí být čisté, zbavené prachu a mastnoty a musí být únosné. Lepené plochy musí být očištěny a musí být odstraněny veškeré nečistoty, jako jsou uvolňovací prostředky, konzervační prostředky, mastnota, olej, prach, voda, stará lepidla/těsnicí materiály a další látky, které by mohly zhoršit přilnavost. Vyčistěte porézní podklady: Povrchy očistěte mechanicky, např. ocelovým kartáčem nebo brusným kotoučem, abyste odstranili uvolněné částice. Absorpční minerální lepené povrchy je třeba navlhčit vodou, aby se zlepšila přilnavost.
OTTOSEAL A-205 310ML C01 BÍLÁ - 2101401
OTTOSEAL A-205 310ML C01 WHITE od značky OTTO-CHEMIE, s číslem výrobku: 2101401 a EAN: 4030574014307
Prémiový akrylový tmel OTTOSEAL-A-205 310ML C01 BÍLÝ
Vlastnosti:
- těsnicí materiál: 1-složkový akrylátový tmel
- Přípustná celková deformace podle ISO 9046 (zkouška výrobce) 18 %
- Odolný proti brzkému dešti
- Nízký zápach
- Kompatibilní s nátěry podle DIN 52452
- Dobrá odolnost proti UV záření
- Lze skladovat a přepravovat až 48 hodin při teplotě max. -10 °C
- Hodnota napětí při prodloužení na 100 % (DIN 53504, S3A): 0,4 N/mm²
Použití:
- Vhodné především pro práci v interiéru, ale lze je snadno použít i venku při teplotách nad +5 °C
- Dilatační a připojovací spáry s jen malým namáháním, např. mezi dřevěnými okenními nebo dveřními rámy a zdivem, omítkou nebo betonem
- Spáry a spoje s betonem, pórobetonem, omítkou, zdivem, dřevem, sádrokartonem, vláknocementem, roletovými schránkami, okenními parapety atd.
Nádoba : kartuše 310 ml
- Rozměry
- 310 ml
- Hmotnost
- 3 kg
- Objem
- 0.31 l
- Kód EAN
- 4030574014307
- Číslo produktu
- 2101401
- Výrobce
- Hermann Otto GmbH
- Rozměry
- 310 ml
- Hmotnost
- 3 kg
- Objem
- 0.31 l
- Kód EAN
- 4030574014307
- Číslo produktu
- 2101401
- Výrobce
- Hermann Otto GmbH
Pozor
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(84)Počet hodnocení: 84





4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(130)Počet hodnocení: 130




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(800)Počet hodnocení: 800




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(554)Počet hodnocení: 554




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(67)Počet hodnocení: 67




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(8)Počet hodnocení: 82% od 2 ks




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(182)Počet hodnocení: 182




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(257)Počet hodnocení: 257




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(157)Počet hodnocení: 157




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(336)Počet hodnocení: 3368% poukaz




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(50)Počet hodnocení: 50




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(103)Počet hodnocení: 103




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(80)Počet hodnocení: 80




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(327)Počet hodnocení: 327




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(92)Počet hodnocení: 92




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(49)Počet hodnocení: 49




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(48)Počet hodnocení: 48




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(655)Počet hodnocení: 655




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(124)Počet hodnocení: 124Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(183)Počet hodnocení: 18310% poukaz




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(411)Počet hodnocení: 411

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml, čirý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 628,63 Kč/1l
1 088,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
52,78 Kč/1kg
1 055,56 Kč
Prodejce: Profhome

VOREL 09150, 1 kusů
37,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvětlení na kolo, 20 luxů
630,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Pistole na silikon CIRET s ozubeným pístem
278,91 Kč
Prodejce: Dragtek-com

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

ANTTEQ AB42D1, televizor, 42 palců (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediapřehrávač přes USB, včetně hotelového režimu
8 497,13 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

Ochranné rukavice z polyesteru s polyuretanovým povrchem Černá 9
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Notebook Lenovo ThinkPad X270 | Intel i5-6200U | 16 GB DDR4 | 256 GB SSD | 12,5" Full HD | Win10 | Grade A-
Použité
5 895,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shoplet

Homelody, kuchyňská baterie, nerezová ocel, kuchyňská armatura s otočnou hlavicí o 360°, kuchyňská baterie s 3 režimy, sprchová hlavice, vysokotlaká směšovací baterie do kuchyně se sprchou
836,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Isolbau Sanitární silikon 1 x 300 ml světle šedý – vysoce elastický silikonový tmel pro těsnění a spáry – odolný proti plísním, vodotěsný – kartuše
3 622,50 Kč/1l
1 086,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, HDMI Typ A (standardní), HDMI Typ A (standardní), Černá
214,33 Kč/1m
588,35 Kč
-266,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
321,49 Kč
Prodejce: BRaUN_Elektro

PUFAS Instantní tmel 0,400 KG, bílý, 400 g
1 089,42 Kč/1kg
435,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 750,23 Kč/1kg
487,53 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mushu

Elektrická kuchyňská baterie s průtokovým ohřívačem, chytrý ohřívač, otočný o 360°, nerezová kuchyňská baterie s LED indikátorem teploty, elektrický
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Třída A+ až FProdejce: Homelody

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Varta -56706B, Dobíjecí baterie, AA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 4 kusů, 2100 mAh
241,00 Kč
Prodejce: LED21

Závěsová tyč stříbrná, výsuvná, délka 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
219,29 Kč
Prodejce: Bestlivings

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Silikonový tmel.
Velmi dobrý, ale nevěnoval jsem pozornost dlouhé době schnutí, výrobce říká, ať se nechá dlouho schnout, jinak se silikon vymyje.
Ohodnoceno dne 6. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a bezproblémové zpracování
Kvalitní značkové zboží, které mi nikdy nezpůsobilo žádné problémy.
Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Nejlepší produkt
Ohodnoceno dne 10. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkové dodání, špičkový produkt
Otto Chemie Acrylic znovu a znovu
Ohodnoceno dne 12. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Vše perfektní
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
akryl
dobrý
Ohodnoceno dne 7. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 921,42 Kč
Prodejce: bauschnell
19 738,07 Kč/1l

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Betongrau Kartusche



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,94 Kč
Prodejce: bauschnell
646,47 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 C02 grau 300ml Sanitär-Silikon



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l