Kaubonbons Toffee Mix 1kg

504,58 Kč

504,58 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
225,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g
Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g
2 170,00 Kč/1kg
162,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g
Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g
1 909,71 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Fudge Old English Toffee Cappuccino měkké karamelové cukrovinky 1000g
Fudge Old English Toffee Cappuccino měkké karamelové cukrovinky 1000g
291,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
291,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
395,24 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
231,63 Kč/1kg
37,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
152,92 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
568,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 3
274,87 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
1 009,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
252,40 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
315,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 20
476,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
569,76 Kč/1kg
569,76 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
232,65 Kč/1kg
46,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuhbonbon KN0175, 175 g, 1675 kJ, 396 kcal, 78 g, 70 g, 7,6 g
Kuhbonbon KN0175, 175 g, 1675 kJ, 396 kcal, 78 g, 70 g, 7,6 g
365,66 Kč/1kg
63,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
476,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Maoam Pinballs (28x 70gr)
Haribo Maoam Pinballs (28x 70gr)
489,23 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Skittles 312981 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 14 x 38,0 g
Skittles 312981 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 14 x 38,0 g
784,55 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
417,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Warheads Sour Jelly Beans 113g
Warheads Sour Jelly Beans 113g
5 201,68 Kč/1kg
587,79 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Pro všechny, kdo mají rádi rozmanitost: Woogie Toffee Mix přináší pestrou škálu jemných žvýkacích bonbonů různých příchutí. Ať už se jedná o klasické karamelové, krémové nebo ovocné příchutě, každý si zde najde něco pro sebe. Žvýkací bonbony jsou jednotlivě balené a jsou ideální pro sdílení, svačinky nebo jako sladká pochoutka mezi jídly.

Obsah: 1 kg balení

Složení: Složení: cukr, glukózový sirup, kokosový olej, zahušťovadlo: arabská guma; okyselovadlo: kyselina citronová; aromata, sůl. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.

Výživové údajena 100 g:
Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal
Tuk: 5,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g
Sacharidy: 88 g
z toho cukr: 63 g
Vláknina: 0 g
Bílkoviny: 0 g
Sůl: 0,1 g

Výrobce/distributor:
Gunz Warenhandels GmbH
Zollstr. 1, 6841 Mäder Rakousko
+43 (0)5523-636336 E-mail: [email protected]

Země původu: EVROPSKÁ UNIE

Popis prodeje: Smíšené žvýkací bonbony s ovocnou příchutí

Skladování : Skladujte v suchu, chladu a chraňte před teplem.

Vezměte prosím na vědomí datum minimální trvanlivosti uvedené na obalu.
Zkontrolujte prosím také údaje uvedené na obalu. Pouze ty jsou závazné.
Upozornění: Vyobrazení se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.

Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, kokosový olej, zahušťovadlo: arabská guma; okyselovadlo: kyselina citronová; aromata, sůl. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal Tuky: 5,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g Sacharidy: 88 g, z toho cukr: 63 g Vláknina: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Prodejní název
Smíšené žvýkací bonbony s ovocnou příchutí.
Výrobce
Woogie
Číslo produktu
0086564
Kód EAN
9002859056741

Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, kokosový olej, zahušťovadlo: arabská guma; okyselovadlo: kyselina citronová; aromata, sůl. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a MLÉKA.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1690 kJ / 398 kcal Tuky: 5,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g Sacharidy: 88 g, z toho cukr: 63 g Vláknina: 0 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,1 g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Gunz Zollweg 1 6841 Mäder Österreich
Prodejní název
Smíšené žvýkací bonbony s ovocnou příchutí.
Výrobce
Woogie
Číslo produktu
0086564
Kód EAN
9002859056741
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
695,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
Otevřené potraviny 9002859038884, 3 kg, D, 394 kcal, 0,03 g
302,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
906,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Woogie Toffee Mix 160 g
Woogie Toffee Mix 160 g
231,63 Kč/1kg
37,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
395,24 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
152,92 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
225,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Open Food, 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food, 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,16 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
156,22 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
277,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
615,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 3
274,87 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro hitschies Softi Juizzy Mix žvýkací bonbony s tekutým středem 1000g
hitschies Softi Juizzy Mix žvýkací bonbony s tekutým středem 1000g
250,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
250,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mentos Rainbow Chews * (40 x 40 g)
Mentos Rainbow Chews * (40 x 40 g)
439,41 Kč/1kg
659,12 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro ANTTEQ  AB32D1  Televizor 32 palců (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
ANTTEQ AB32D1 Televizor 32 palců (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 67
5 366,85 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ergonomický komfortní pěnový topper | 140 x 200 | pro všechny matrace | XDREAM Pure matracový topper
Ergonomický komfortní pěnový topper | 140 x 200 | pro všechny matrace | XDREAM Pure matracový topper
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 537
1 497,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Protiskluzová, voděodolná, snadno se čistí, ideální pro kočky v interiéru.
Protiskluzová, voděodolná, snadno se čistí, ideální pro kočky v interiéru.
242,53 Kč
Prodejce: re-markt
Obrázek produktu pro Sedací souprava Rozkládací sedací souprava PARIS s funkcí spaní Obývací část
Sedací souprava Rozkládací sedací souprava PARIS s funkcí spaní Obývací část
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
14 464,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: wohnmoebel24
Obrázek produktu pro 48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 66
557,25 Kč
-17,99 Kč
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Obrázek produktu pro Sonello zatemňovací roleta Klemmfix bez vrtání 30 cm x 130 cm Grey zatemňovací roleta okenní roleta roleta roleta s bočním vedením upínací roleta na okna a dveře
Sonello zatemňovací roleta Klemmfix bez vrtání 30 cm x 130 cm Grey zatemňovací roleta okenní roleta roleta roleta s bočním vedením upínací roleta na okna a dveře
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
510,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group
Obrázek produktu pro Heimtexland Vysoce kvalitní flanelová deka XL 200x150 cm kosočtverec super nadýchaná deka nápad na dárek k narozeninám Vánoce plyšová měkká Ökotex typ 754 antracitově šedá
Heimtexland Vysoce kvalitní flanelová deka XL 200x150 cm kosočtverec super nadýchaná deka nápad na dárek k narozeninám Vánoce plyšová měkká Ökotex typ 754 antracitově šedá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
387,90 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
nimm2® 581997 nimm2® Soft + Cola Kaubonbons 345,0 g
1 106,00 Kč/1kg
381,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
4 992,67 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
299,56 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bonbony Sweet Mix 170g
Bonbony Sweet Mix 170g
220,82 Kč/1kg
37,54 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mamba® 119053 Mamba® Fruitparty Kaubonbons 48 St./ 290,0 g
Mamba® 119053 Mamba® Fruitparty Kaubonbons 48 St./ 290,0 g
275,93 Kč/1kg
80,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MODFU Čistička vzduchu, pro velké místnosti a ložnice do 11–15 m², spánkový režim a časovač, HEPA čistička vzduchu odstraňuje prach, kouř, zvířecí chlupy, zápach a pyl
MODFU Čistička vzduchu, pro velké místnosti a ložnice do 11–15 m², spánkový režim a časovač, HEPA čistička vzduchu odstraňuje prach, kouř, zvířecí chlupy, zápach a pyl
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
565,99 Kč
Prodejce: MODFU
Obrázek produktu pro Mentos Spearmint VPE (40x38g balení)
Mentos Spearmint VPE (40x38g balení)
1 571,53 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
2 388,72 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 83
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-FR 1200 H, Horkovzdušná fritéza, 11 l, 200 °C, Samostarný, Černá, Nerezová ocel, Dotyk
ProfiCook PC-FR 1200 H, Horkovzdušná fritéza, 11 l, 200 °C, Samostarný, Černá, Nerezová ocel, Dotyk
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 95
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
Obrázek produktu pro LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 31
21 959,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
1 943,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g
Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
944,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g
Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
382,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
583,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,25 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g
Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
19,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
489,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g
Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
423,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g
hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
217,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mentos Mint Dragees křupavé žvýkací bonbony s příchutí čerstvé máty 38g
Mentos Mint Dragees křupavé žvýkací bonbony s příchutí čerstvé máty 38g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
14,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 909,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
191,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 807,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g
Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Storck karamelové obří žvýkací bonbony extra dlouhé žvýkání 29g
Storck karamelové obří žvýkací bonbony extra dlouhé žvýkání 29g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
5,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maoam Bloxx 10x5 jednotlivě balených žvýkacích bonbonů 5 různých 220g
Maoam Bloxx 10x5 jednotlivě balených žvýkacích bonbonů 5 různých 220g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
250,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaubonbons Toffee Mix 1kg
Kaubonbons Toffee Mix 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
504,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
504,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
330,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,59 Kč/1kg