5,0



Na základě 9 hodnocení
Délka:
5 m- 5 m
- 10 m
EMOS Izolační páska samovulkanizační 25mm / 5m černá, F52502
119,00 Kč
23,80 Kč / 1m
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
7h 51m 56s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Dostupná množstevní sleva:
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn924,96 Kč/1kg
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
EPDM těsnicí páska Illbruck ME220 600 mm/25 m176,24 Kč/1m
4 406,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tepelně izolační fólie TESA na okna 1,7mx1,5m x5ks859,05 Kč/1m
1 460,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Teflonová páska 25 mm63,27 Kč/1m
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

EMOS Silikonová páska vulkanizační 25mm / 3m černá, F52503
89,83 Kč/1m
269,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Teflonová PTFE páska
132,00 Kč/1kg
6,60 Kč
Prodejce: Chlorito

Teflonová páska 12x1mm 10m A-TT12M 12310
0,81 Kč/1m
18,90 Kč
-57%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8,10 Kč
Prodejce: ProTechShop

Teflonová páska 12mmx0,075mm 10m 02161
1,17 Kč/1m
11,70 Kč
Prodejce: ProTechShop

EMOS Opravná lepící páska na bazény, 1 m x 100 mm, černá, F6110
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

EPDM těsnicí páska 5mm/10mm/5m
11,37 Kč/1m
56,86 Kč
Prodejce: Neopak

Teflonová těsnicí páska.
60 828,75 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Těsnicí Páska 41064
1,90 Kč/1m
19,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

páska těsnicí teflonová 12mmx10m
0,90 Kč/1m
51,80 Kč
-82%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Trezado těsnicí páska 35 mm x 5 m
701,38 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sanitární Uplatnění Páska 22Mmx3,35M
82,63 Kč/1m
276,81 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hliníková lepicí páska 100 mm x 50 m
9,50 Kč/1m
475,22 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Těsnicí a izolační páska Hardex *262* 30mmx30m tloušťka 3mm jednostranná
8,43 Kč/1m
253,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

InAndOutdoorMatch - Samolepicí těsnicí pásky - EPDM - 6 metrů
1 510,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Okenní těsnicí páska 9 mm x 5 m
42,80 Kč/1m
213,98 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

3M těsnicí páska 08475 0,9 mm 9,5 mm role
100,77 Kč/1m
917,00 Kč
Prodejce: AutoTuning
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vodotěsná, odolná proti vlhkosti, povětrnostním vlivům, ozonu a teplotám až do 95 stupňů Celsia – vhodná pro venkovní použití
- Páska se během použití svaří díky vulkanizaci, čímž vytvoří souvislou vodotěsnou vrstvu (na rozdíl od běžné izolační pásky)
- Použití jako opravná páska, izolační páska, těsnicí páska
- Samofixační/samolepicí: není potřeba žádné lepidlo
- Délka 5 m / šířka 25 mm / tloušťka 0,76 mm / barva černá
- Ideální pro opravy v domácnosti, na zahradě, v elektrických instalacích, pro těsnění a izolaci, opravy kabelů
- Pružná až do 300 % / Materiál: guma
Vulkanizující páska s funkcí samovzplanutí. Tato páska se nejčastěji používá v elektrických instalacích jako druh izolační pásky, protože díky samovzplanutí poskytuje dokonalou izolaci. Na černé pásce se nachází červená fólie. Po odstranění fólie páska reaguje se vzduchem a během použití se „spojí“, čímž vytvoří souvislou vodotěsnou vrstvu (na rozdíl od běžné izolační pásky). K použití stačí jednoduše odstranit fólii a pásku pevně omotat kolem předmětu, který má být chráněn.
- typ pásky: samovulkanizační páska
- šířka pásky: 25 mm
- délka návinu: 5 m
- tloušťka pásky: 0,76 mm
- barva: černá
- elektrická pevnost minimálně: 14 kV/mm
- prodloužení minimálně: až 300 %
- doporučená skladovací teplota: -50 °C až +95 °C
- rozsah instalačních teplot: 5–95 °C
- vodotěsný spoj
- materiál lepidla: guma
- předpokládané použití: těsnící práce, opravy
- rozměr: 95 × 28 mm
- prodejní obal: 1 ks, papírová krabice
- Rozměry
- 95 × 28 mm
- Šířka
- 0.025 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Model
- F52502
- Kód EAN
- 8595025361561
- Číslo produktu
- F52502
- Výrobce
- Rozměry
- 95 × 28 mm
- Šířka
- 0.025 m
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Model
- F52502
- Kód EAN
- 8595025361561
- Číslo produktu
- F52502
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(446)Počet hodnocení: 446




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2122)Počet hodnocení: 2122




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 95% od 2 ks




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(35)Počet hodnocení: 35
5% od 2 ks
5% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3Nejprodávanější




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(715)Počet hodnocení: 715




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(30)Počet hodnocení: 30




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(870)Počet hodnocení: 870




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(52)Počet hodnocení: 52





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(129)Počet hodnocení: 129




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(535)Počet hodnocení: 535




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(55)Počet hodnocení: 55




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(227)Počet hodnocení: 227




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(378)Počet hodnocení: 378




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(80)Počet hodnocení: 80




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(229)Počet hodnocení: 229




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(16)Počet hodnocení: 16




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(36)Počet hodnocení: 36




3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(140)Počet hodnocení: 140




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(739)Počet hodnocení: 739




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(800)Počet hodnocení: 800




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 25% od 2 ks




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(39)Počet hodnocení: 39

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

EMOS Izolační páska samovulkanizační 19mm / 10m černá, F51912
19,90 Kč/1m
199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

tesa textilní páska 51608 PET rouno 15 mm x 25 m
9,53 Kč/1m
238,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EMOS Izolační páska textilní 19mm / 10m černá, F6910
3,90 Kč/1m
39,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

EMOS Izolační páska textilní 15mm / 15m černá, F6515
3,27 Kč/1m
49,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Extralink TM-107 řetězová pila 3000mAh, akumulátorová řetězová pila, řetěz z tvrzené oceli, akumulátorová mini řetězová pila, pohodlná rukojeť, řetězy v balení, ochrana proti přetížení a teplotní ochrana, akumulátor pro vyvětvovací pilu
4 507,92 Kč
Prodejce: Katomix

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Vodní kamna na dřevo Prity S2W10 6,2 + 10 kw EEK-A
16 546,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VKGLOBAL

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: LUMIDRA

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Levior Páska samovulkanizační 19x5m
7,00 Kč/1m
34,98 Kč
Prodejce: MCProfi

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A54 5G Smartphone, barva:Awesome Graphite - Dual Sim, kapacita úložiště:128 GB
10 584,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Tefal Plancha Booster CB641810, Černá, Obdélníkový, 1300 cm², 1,2 m, 152 mm, 641 mm
7 263,30 Kč
Prodejce: G-Electronics

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Olvy vysavač s funkcí praní PRO – parní čistič čalouněného nábytku a koberců včetně příslušenství, čistič koberců, vysavač na mokré čištění pro pohovky, matrace, auta a koberce
3 999,98 Kč/1l
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Clatronic KA 3356, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 300 W, Černá
538,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Držák balkonové elektrárny Solární držák 114 cm pro plochou střechu Volně stojící solární modul Výška 45 palců Nastavitelný úhel PV modulu 0-90 stupňů
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Einhell FREELEXO CAM 500, Robotická sekačka na trávu, 500 m², 18 cm, 25%, Kartáčovaný, IPX4
15 981,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Kabelový naviják EMOS Schuko, 20 m kabelu s průřezem 1 mm, 4 zásuvky, vnitřní kabelový naviják, třída ochrany IP 20, P09220
67,57 Kč/1m
1 351,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

LED panelové stropní svítidlo 22W Ultra ploché stropní světlo Obývací pokoj nepřímé 42x42cm
1 229,95 Kč
-373,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
856,95 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: BK-Licht

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
713,48 Kč/1l
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

EMOS Izolační páska PVC 15mm / 10m barevný mix, 10 ks, F615992
14,90 Kč/1m
149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Zahradní židle 'Kalamata' sada 2 skládacích židlí světle šedá
2 287,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt odpovídá popisu. Velmi dobrá kvalita a včasné doručení
Délka 5 m
Produkt odpovídá popisu. Velmi dobrá kvalita a včasné dodání
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Drží super.
Délka 5 m
Naprosto dobrá věc pro rychlé provádění oprav, které jsou vystaveny vysokému zatížení.
Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita, příznivá cena
Délka 5 m
Dobrá kvalita, spravedlivá cena, rádi znovu.
Ohodnoceno dne 4. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bomba
Délka 5 m
Můžete ji táhnout jako vůl a drží jako bomba. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vulkanizační páska
Délka 10 m
Přesně odpovídá specifikacím, rádi znovu
Ohodnoceno dne 28. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Izolační páska
Délka 5 m
Je skvělá
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super
Délka 5 m
Super
Ohodnoceno dne 19. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Délka 5 m
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 425,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,25 Kč/1m

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
248,63 Kč
Prodejce: KOTARBAU
248,63 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 163,24 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
775,49 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 280,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
582,18 Kč/1kg

Systém vyrovnávání dlaždic 150 ks + klíče



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
194,72 Kč
Prodejce: SLEVIR
166,43 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 159,86 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
527,21 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell
59,20 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,76 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,83 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
444,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU
444,35 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
388,78 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,44 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
335,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
335,62 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
21,89 Kč/1m