5,0



Na základě 1 hodnocení
Hmotnost:
3 kg- 3 kg
- 12 kg
3 kg trávníkového hnojiva s přípravkem na hubení plevele + dlouhodobý účinek pro cca 150 m²
688,97 Kč
229,66 Kč / 1kg
plus 449,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
10h 17m 48s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4





4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(20)Počet hodnocení: 20




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer102,00 Kč/1kg
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Nematody – Koncentrát půdních nematod – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

5 kg trávníkového hnojiva s přípravkem na hubení plevele + dlouhodobý účinek pro cca 250 m²
223,88 Kč/1kg
1 119,41 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF-Garten® 3840720 WOLF-Garten® SQ 120 Unkrautvernichter 2,4 kg
411,46 Kč/1kg
987,51 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo na trávník s přípravkem proti mechu
140,17 Kč/1kg
700,85 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,83 Kč/1kg
2 266,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
251,27 Kč/1kg
879,46 Kč
Prodejce: somnia24

Florovit hnojivo na trávník s mikrogranulemi mechu 4kg
88,88 Kč/1l
404,00 Kč
-48,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
355,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

Substral Dlouhodobé hnojivo na trávník 5 kg
416,74 Kč/1kg
2 083,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

ALGOFLASH Hnojivo na trávník 3 účinky – 10 kg
272,13 Kč/1kg
2 721,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SUBSTRAL® Naturen® 83030 SUBSTRAL® Naturen®Gemüsedünger 1,2 kg
349,12 Kč/1kg
418,94 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hnojivo na trávník, dlouhodobý účinek, 2,5 kg, ALGOFLASH Naturasol
494,55 Kč/1kg
1 335,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Discountic

SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
303,70 Kč/1kg
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BOPON – Trávník samovolně se zhutňující, 40 m² – 1 kg
264,99 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

SUBSTRAL® Naturen® 84030 SUBSTRAL® Naturen® Gemüsedünger 1,2 kg
325,46 Kč/1kg
406,82 Kč
Prodejce: somnia24

SUBSTRAL® Naturen® 8855 SUBSTRAL® Naturen®Rasendünger 2,8 kg
218,93 Kč/1kg
613,00 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
IM GARTEN Hnojivo na trávník UV 3 kg - 25.532
Hnojivo na trávník UV 3 kg od firmy Beckmann im Garten, s číslem výrobku: 25.532 a EAN: 426001525.5321
Přípravky na ochranu rostlin používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Popis produktu: Přípravek na ochranu rostlin je vhodný pro použití v půdě:
- Zajišťuje spolehlivou ochranu proti plevelům a hnojení trávníku v jednom zásahu
- Působí prostřednictvím listů a kořenů
- Obsahuje dodatečné hnojivo s pomalým uvolňováním až po dobu osmi týdnů
- Přípravek obsahuje účinné látky 2,4-D a dicambu: Mechanismus účinku
(skupina HRAC): O
Spektrum účinku:
Účinný proti: pampelišce, jitrocelu kopinatému a jitroceli kopinatému, roháči obecnému, jeteli chmelovému, křídlatce, řebříčku obecnému
Méně účinný proti:jetel bílý, sedmikráska, rychlenka, mrkev obecná, jitrocel kopinatý a chrastavec, ptačinec žabinec, přeslička rolní, svazenka polní
Nedostatečně účinný proti:plíseň pýřitá, kytkokvět drobnokvětý, penízek rolní, pampeliška podzimní, huseníček bílý.
Povoleno pro použití v domácích zahradách a na zahradách s pozemky.
Aplikace/dávkování
Trávníkové hnojivo s přípravkem na hubení plevelů lze aplikovat během celého vegetačního období (duben-září), nikoliv však v osevním postupu.
Maximálně 2 ošetření za porost nebo za rok v intervalu 35-42 dnů.
Venkovní čekací doba: tráva (tráva a seno): Čekací doba je pokryta podmínkami aplikace a/nebo vegetačním obdobím, které zbývá mezi aplikací a využitím (např. sklizní), nebo stanovení čekací doby není nutné (F).
Aplikační dávky:
Dávkování: 30 g/m².
Pro rovnoměrnou aplikaci doporučujeme rozmetací vůz. Při ručním rozmetání je nejlepší rozetřít polovinu aplikační dávky jednou podélně a jednou příčně.
Při rozmetání/manipulaci s přípravkem používejte pracovní rukavice.
Hodnoty nastavení pro rozmetadla hnojiv:
SUBSTRAL HandyGreen univerzální ruční rozmetadlo: 3
SUBSTRAL EvenGreen univerzální skříňové rozmetadlo: 6,5-7
SUBSTRAL EasyGreen univerzální odstředivý rozmetadlo: 29
Wolf WE 250, WE 251, WE 252: cca 1,5 kg. 5
Wolf WE 430: cca 7
Gardena 410, 411, 412, 415: cca 4
Gloria Streuboy T 210: cca 3
Pokyny pro aplikaci:
- Nejlepší je aplikovat za teplého a vlhkého počasí 3-4 dny po sečení, kdy mají plevele dostatečnou listovou hmotu.
- Trávník by měl být při aplikaci vlhký, v případě potřeby jej předem zalijte.
- Trávník by neměl být zaléván nejméně 24 hodin poté.
- Trávník by neměl být znovu sečen nejméně 5 dní po ošetření.
- Nesmí být zasaženy jiné plodiny, protože by mohlo dojít k jejich poškození. Stromy nejsou poškozeny.
- Přípravek nemá žádný trvalý účinek. V případě opakovaného výskytu plevelů se doporučuje druhé ošetření nejdříve po 5 týdnech.
- Ošetřený trávník nepoužívejte jako hřiště nebo trávník k opalování až do další seče.
- Sklizenou hmotu/pokosenou hmotu vyprodukovanou v roce ošetření nezkrmujte.
Oblasti použití a
předpisystanovené povolujícím orgánem:
Proti dvouděložným plevelům v trávnících. Používejte pouze v oblastech aplikace uvedených v návodu k použití a pouze za podmínek použití zde popsaných.
Nedovolte, aby se přípravek a jeho zbytky, prázdné nádoby nebo obaly, jakož i čisticí a oplachové kapaliny dostaly do vodních útvarů. To platí i pro nepřímé vniknutí kanalizací, dvorní a uliční kanalizací a dešťovou a odpadní kanalizací.
Informace na ochranu uživatele:
Zabraňte jakémukoli zbytečnému kontaktu s přípravkem. Nesprávné použití může vést k poškození zdraví. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje 2,4-D. Může způsobit alergické reakce. Je třeba dodržovat pokyn Spolkového úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin pro požadavky na osobní ochranné prostředky v ochraně rostlin "Osobní ochranné prostředky při manipulaci s přípravky na ochranu rostlin". Při aplikaci/manipulaci s přípravkem používejte pracovní rukavice.
Informace o ochraně životního prostředí:
Použití přípravku v povrchových nebo pobřežních vodách nebo přímo na nich není povoleno (§ 6 odst. 2 zákona o ochraně rostlin).
Bez ohledu na to je nutné dodržovat minimální vzdálenost od povrchových vod stanovenou spolkovým zákonem. Porušení může být potrestáno pokutou až do výše 50 000 eur.
Použití přípravku v souladu s povolením neohrožuje včely (B3). Přípravek není klasifikován jako škodlivý pro populace druhů Aleochara bilineata (krátkokřídlec), Pardosa amentata a palustris (pavouk vlhovec). Přípravek je toxický pro vyšší vodní rostliny, řasy a potravu ryb.
Potřebné informace o bezpečném použití přípravku naleznete v bezpečnostním listu výrobce.
Zde naleznete 10 rad proAplikaci přípravku na ochranu rostlin.
Zde naleznete informační brožuru BVL.
Zákon o ochraně rostlin
Tento přípravek smí být používán pouze v souladu s návodem k použití. Přípravky na ochranu rostlin lze používat zejména pouze ve venkovním prostředí na plochách, které jsou využívány pro zemědělství, lesnictví nebo zahradnictví. Použití na všech ostatních plochách, jako jsou chodníky, příjezdové cesty apod. je povoleno pouze v případě, že příslušný orgán - služba ochrany rostlin vaší spolkové země - vydal povolení výjimky.
Aplikace neprofesionálními uživateli je povolena.
- Hmotnost
- 3 kg
- Kód EAN
- 4260015255321
- Číslo produktu
- boni1164
- Výrobce
- Hmotnost
- 3 kg
- Kód EAN
- 4260015255321
- Číslo produktu
- boni1164
- Výrobce
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

12 kg trávníkového hnojiva s přípravkem na hubení plevele + dlouhodobý účinek pro cca 600 m²
164,83 Kč/1kg
1 977,92 Kč
Prodejce: boni-shop

5 kg trávníkového hnojiva s přípravkem na hubení plevele + dlouhodobý účinek pro cca 250 m²
223,88 Kč/1kg
1 119,41 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF-Garten® 3840720 WOLF-Garten® SQ 120 Unkrautvernichter 2,4 kg
411,46 Kč/1kg
987,51 Kč
Prodejce: somnia24

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF Garten hubič plevele a hnojivo na trávník 2 v 1 trávník
251,83 Kč/1kg
2 266,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Hnojivo na trávník s přípravkem proti mechu
140,17 Kč/1kg
700,85 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou
115,68 Kč/1kg
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop

Florovit hnojivo na trávník s mikrogranulemi mechu 4kg
88,88 Kč/1l
404,00 Kč
-48,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
355,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pro drůbež, kuřata, husy a kachny
32,23 Kč/1kg
805,73 Kč
Prodejce: boni-shop

Einhell Power X-Change akumulátorová sekačka GE-CM 18/30 Li-Solo
3 126,95 Kč
Prodejce: conquestgmbh

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
251,27 Kč/1kg
879,46 Kč
Prodejce: somnia24

Larvy mouchy vojáka 5 kg, celé sušené Hermetia illucens
178,07 Kč/1kg
1 157,45 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky
107,21 Kč/1kg
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

FCH 3 x 3 m zahradní altán se 4 bočními panely přenosný nepromokavý stan se spirálovými trubkami, bílý
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Beckmann 25kg granulované hnojivo se železem síran železnatý hnojivo na trávník hnojivo na potlačení mechu
61,76 Kč/1kg
1 544,04 Kč
Prodejce: boni-shop

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Hnojivo - Na Trávník S Mechem 3 Kg - Br1050
125,25 Kč/1l
375,74 Kč
Prodejce: BrickBloom

IBC Adaptér S60 s 3/4" kohoutkem pro nádrž
210,51 Kč
Prodejce: boni-shop

Stavební plotová plachta 1,76 m x 3,41 m soukromí plachta plotová zástěna stavební plot nepromokavá plachta s oky 160g/m² zelená PE
71,63 Kč/1m²
429,77 Kč
Prodejce: boni-shop

LED - Pavilon 3x4m Minzo Zahradní pavilon Solární pavilon Zahradní stan Designový pavilon
6 990,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Hmotnost 3 kg
Správná velikost balení za příznivou cenu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l