4,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti1 462,73 Kč/1l
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs1 444,40 Kč/1kg
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g833,33 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g
830,22 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 494,71 Kč/1l
1 372,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Creatine HCl, 240 cps
1 005,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: mango 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

Mutant Creakong CX8 249 g / Vícesložkové kreatiny a směsy / 3-složková kreatinová směs obohacená o aminokyseliny
2 129,85 Kč/1l
445,90 Kč
-19,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
425,97 Kč
Prodejce: Katomix

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ostrovit kreatin monohydrt BI9116
1 989,30 Kč/1l
397,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 kapsl
734,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Myprotein Kreatin monohydrát v prášku 250 g
0,29 Kč/1l
300,00 Kč
-11,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,00 Kč
Prodejce: Ready4Life

Genius Nutrition | Kreatin monohydrát
1 237,90 Kč/1l
583,05 Kč
Prodejce: FIT1EU

Optimum Nutrition Kreatinové tablety (180) bez příchuti – Kreatin – Kreatin monohydrát
3 126,01 Kč/1l
900,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nutriversum Kreatin monohydrt v prku
919,94 Kč/1l
459,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj różnicę! Kup teraz i ciesz się spektakularnym efektem!
Kreatinové tablety s kreatinem monohydrátem – 120 tablet Activlab / / Inovativní kreatinové tablety aktivně podporují nárůst svalové hmoty a zlepšení fyzické kondice. Každá tableta obsahuje čistý kreatin monohydrát pro maximální účinnost. Díky jedinečné kombinaci ingrediencí jsou tyto tablety ideálním doplňkem pro sportovce všech úrovní. Umožněte vašemu tělu dosáhnout svého potenciálu s kreatinovými tabletami od společnosti Activlab. / / Parametry výrobku: / - Množství: 120 tablet / - Obsah kreatinu: 100 % kreatin monohydrát / - souladu s nejvyššími standardy kvality / - Produkt vhodný pro sportovce všech úrovní / / Další informace: / - Vhodné pro: posilování, fitness, sportovní výkony / - Dávkování: Doporučené dávkování je 4 tablety denně / - Doporučeným způsobem užívání je po jídle ve spojení s tekutinou / / Užijte si výhody kreatinových tablet od Activlab a posuňte své tréninkové výsledky na vyšší úroveň.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a v uzavřeném obalu mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Activlab
- Model
- 2026
- Alergeny
- Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Hmotnost
- 0.1 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Granátové jablko
- Seznam přísad
- 1
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- ActivLab
- Prodejní název
- ActivLab Creatine Tabs 120 tab. MONOHYDRÁT KREATYNY SIŁA
- Obsah balení
- 120 tablet
- Kód EAN
- 5907368860299
- Číslo produktu
- ACTIV/691
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a v uzavřeném obalu mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Activlab
- Model
- 2026
- Alergeny
- Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Hmotnost
- 0.1 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Granátové jablko
- Seznam přísad
- 1
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1
- Doporučená spotřeba
- 1
- Potravinářský podnik
- ActivLab
- Prodejní název
- ActivLab Creatine Tabs 120 tab. MONOHYDRÁT KREATYNY SIŁA
- Obsah balení
- 120 tablet
- Kód EAN
- 5907368860299
- Číslo produktu
- ACTIV/691
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Activlab Creatine Tabs 300Tabs
1 259,67 Kč/1kg
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Edelstahlspüle mit Stopfenventil ohne HL mit Ab-u. Überlaufgarnitur
1 098,00 Kč
-23,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 075,00 Kč
Prodejce: Teshop

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

VASOUN TAB 16 12" 2K Tablet Android 2000x1200 FHD INCELL 16GB(8+8 virtuálních) RAM 256GB ROM UNISOC T616 Octa Core 4G SIM 18W rychlé nabíjení s krytem
4 090,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
32 479,73 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kapsle Aktivlab Kreatin pro Fyzickou Aktivitu, 300ks.
5 852 533,06 Kč/1kg
877,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 494,71 Kč/1l
1 372,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 947,77 Kč/1l
607,24 Kč
Prodejce: apohealth

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 534,40 Kč/1kg
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g
830,22 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 131,65 Kč/1l
673,60 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
16 664,77 Kč/1kg
1 466,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlouhá trvanlivost až do roku 2027!
637,82 Kč/1l
382,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát citron
922,20 Kč/1l
461,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Příchuť Granátové jablko
Tyto kreatinové tapy považuji za velmi dobré, účinek je extrémně dobrý, což je důvod, proč si produkt kupuji znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Celkově dobré
Příchuť Granátové jablko
Balíček dorazil kompletní a nepoškozený.
Ohodnoceno dne 10. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Příchuť Granátové jablko
Dodání bylo rychlé. Účinek nemohu posoudit. Ale zatím ho používat nebudu, protože se mi nelíbí vůně z plechovky.
Ohodnoceno dne 2. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Granátové jablko
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 705,84 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA