Délka:

0.31 m

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau

217,85 Kč

702,74 Kč / 1l

plus 249,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
2 505,58 Kč/1l
25 055,81 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,61 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Basalt
vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Basalt
73,14 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 84
1 828,38 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
183,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 749,21 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
766,13 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
237,50 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro Elastický tmel 310ml kartuše Silcofug E PCI
Elastický tmel 310ml kartuše Silcofug E PCI
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug Univerzální silikon E 05 středně hnědý - 310ml
PCI Silcofug Univerzální silikon E 05 středně hnědý - 310ml
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
1 016,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
315,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Carraferm carraraweiß Nr.25 310ml Silikon-Dichtstoff, für Naturwerksteine
PCI Carraferm carraraweiß Nr.25 310ml Silikon-Dichtstoff, für Naturwerksteine
1 072,90 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
332,60 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sopro KeramikSilicon 310ml Bahamabeige 34
Sopro KeramikSilicon 310ml Bahamabeige 34
781,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
242,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Gisogrund Grundierung 5 Liter
PCI Gisogrund Grundierung 5 Liter
252,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 263,51 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Pergamon
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Pergamon
116,63 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
40,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 022,82 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 4kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 4kg Grau
218,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
875,20 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
729,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Pecimor F Bitumen-Grundierung 10 Liter Eimer
PCI Pecimor F Bitumen-Grundierung 10 Liter Eimer
99,96 Kč/1l
999,58 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
203,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 630,35 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufPolyuretanBasis
3 927,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 178,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Pružný tmel PCI Silcofug® E 22 pískově šedý

je odolný vůči běžným čisticím a dezinfekčním prostředkům pro domácnost; uzavřenou spáru lze bez problémů čistit.

Vlastnosti výrobku:

  • Pružný, vyrovnává dilatační a tlakové pohyby až do 20 % šířky spáry (viz IVD list č. 2 - Klasifikace tmelů).
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, ideální pro venkovní použití, teplotně odolný do + 165 °C.
  • Antimykotická úprava, zabraňuje napadení tmelu houbami a plísněmi.
  • Odolný vůči běžným čisticím a dezinfekčním prostředkům pro domácnost, spoj lze snadno čistit.
  • Velmi nízké emise PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.

Oblasti použití:

  • Pro vnitřní i venkovní použití.
  • Na stěny a podlahy.
  • Těsnění rohových, pohybových a připojovacích spár v sanitárních prostorách, v bazénech včetně bazénů a okolí bazénů a na balkonech a terasách.
  • Těsnění spár mezi sklem, hliníkem, dřevem, smaltem, keramikou, pevným PVC a sanitárním akrylátem.
  • 10 - Těsnění skla na dřevěných oknech těsnicími materiály).
  • Těsnění styčných spár na profilovaném, ornamentálním a vlnitém skle, skleněných blocích a prvcích

Vzhledem k světelným podmínkám při fotografování výrobku a různému nastavení obrazovky nemusí být barva výrobku reprodukována autenticky.


Skladovatelnost: nejméně 24 měsíců; skladujte na suchém místě, trvale při teplotě nepřesahující +30 °C
Forma dodávky: 310 ml kartuše se šroubovací tryskou.

Materiálová báze: silikonová pryž, vytvrzená kyselinou (acetoxy systém)
Složení: jednosložkové
Hustota: cca 1,0 g/cm³

Spotřeba: dimenzování spár

  • 10 x 10 mm cca 100 ml/běžný metr
  • 5 x 5 mm cca 25 ml/běžný metr

Lze vypočítat podle vzorce: Šířka spáry (mm) x hloubka spáry (mm) = ml/fd. m spáry.
U trojúhelníkových spár se spotřeba na polovinu.

Výtěžnost: Rozměry spáry 310 ml kartuše stačí na 400 ml hadice stačí na

  • 10 x 10 mm cca 3,1 běžných metrů cca 4,0 běžných metrů
  • 5 x 5 mm cca 12,4 běžných metrů cca 16,0 běžných metrů

Šířka spáry: až 30 mm
Teplota použití: + 5 °C až + 35 °C (teplota podkladu)
Teplotní odolnost: - 40 °C až + 165 °C, krátkodobě i vyšší

Doba tvorby kůže: cca. 1 hod. 10 - 15 minut
Rychlost vytvrzování: cca 2 mm/den

Přípustná celková deformace: max. 20 % šířky spáry
Tvrdost Shore A: cca 25
Hodnota napětí v tahu: cca 0,6 MPa
Objemové smrštění: cca 0,5 % šířky spáry. 6 %


Přilnavost bez základního nátěru: ke sklu, keramice, smaltu, melaminové pryskyřici, polyesteru, klinkerovým obkladovým cihlám, kameninovým trubkám, sanitárnímu akrylátu, linoleu
Přilnavost s Elastoprimerem150: na Hostalit Z, lakované dřevo s otevřenými póry, eloxovaný a neeloxovaný hliník, nerezová ocel, chrom
Přídržnost s Elastoprimer165: na Hostalit Z, měkčené PVC, tuhé PVC, plastová okna, zdrsněný polyest



Elastické těsnění pro vnitřní i venkovní použití

Vlastnosti výrobku

  • 2 - Klasifikace tmelů).
  • Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, ideální pro venkovní použití, teplotně odolný do + 165 °C.
  • Antimykotická úprava, zabraňuje napadení tmelu houbami a plísněmi.
  • Odolný vůči běžným čisticím a dezinfekčním prostředkům pro domácnost, spoj lze snadno čistit.
  • Velmi nízké emise PLUS,GEV-EMICODE EC 1 PLUS.
EMICODE: EC 1 PLUS
Barvy: transparentní, č. 01 zářivě bílá, č. 02 bahama béžová, č. 03 karamelová, č. 05 středně hnědá, č. 11 jasmínová, č. 12 sasanka, č. 16 stříbřitě šedá, č. 18 manhattan, č. 19 čedičová, č. 21 světle šedá, č. 22 pískově šedá, č. 23 světle šedá, č. 31 cementově šedá, č. 40 černá, č. 41 tmavě hnědá, č. 43 pergamon, č. 44 topaz, č. 47 antracitová, č. 49 světle hnědá, č. 50 červenohnědá, č. 51 intenzivně hnědá, č. 52 béžově hnědá, č. 53 okrová
Dodávané formy: 310 ml kartuše/ 400 ml hadice

Oblasti použití

  • Pro vnitřní i venkovní použití.
  • Na stěny a podlahy.
  • Těsnění rohových, pohybových a připojovacích spár v sanitárních prostorách, v bazénech včetně bazénů a okolí bazénů a na balkonech a terasách.
  • Těsnění spár mezi sklem, hliníkem, dřevem, smaltem, keramikou, pevným PVC a sanitárním akrylátem.
  • 10 - Těsnění skla na dřevěných oknech těsnicími materiály).
  • Těsnění styčných spár na profilovaném, ornamentálním a vlnitém skle, skleněných blocích a prvcích.


2 - Klasifikace tmelů). Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, ideální pro venkovní použití, teplotně odolný do + 165 °C. Antimykotická úprava, zabraňuje napadení tmelu houbami a plísněmi. Odolný vůči běžným čisticím a dezinfekčním prostředkům pro domácnost, spoj lze snadno čistit.
Velmi nízké emise PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.



PCI Silcofug E je univerzální silikonový těsnicí tmel určený pro pružné utěsnění spár v interiéru i exteriéru. Hodí se pro použití ve stěnách i podlahách, v sanitárních prostorech, na balkonech, terasách a fasádách. Spolehlivě těsní rohové, dilatační a spojovací spáry mezi sklem, keramikou, hliníkem, dřevem, PVC nebo sanitárním akrylátem. Díky obsahu fungicidní složky odolává plísním a houbám, je trvale pružný a snadno se čistí. Odolnost vůči povětrnosti, UV záření i čisticím prostředkům z něj dělá spolehlivou volbu pro dlouhodobé a estetické utěsnění. Produkt je nutné skladovat v suchu a nepřekračovat teplotu +30 °C. Univerzální použití pro interiér i exteriér, stěny i podlahy Trvale pružný – kompenzuje dilatační pohyby až 20 % Odolný proti UV záření, povětrnostním vlivům Obsahuje fungicidy proti plísním a houbám Odolný proti běžným čisticím prostředkům Technický list
Délka
0.31 m
Hmotnost
310 g
Objem
0.31 l
Kód EAN
4083200027004
Číslo produktu
2700
Výrobce
PCI Augsburg

Délka
0.31 m
Hmotnost
310 g
Objem
0.31 l
Kód EAN
4083200027004
Číslo produktu
2700
Výrobce
PCI Augsburg
K tomu se hodí také
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro 4 Stück Indoor Outdoor Vorhang Wasserdicht,Blickdicht Vorhang Winddicht UV Schutz Sonnenschutz Gardinen für Balkon Garten Hof (52*84in, Beige)
4 Stück Indoor Outdoor Vorhang Wasserdicht,Blickdicht Vorhang Winddicht UV Schutz Sonnenschutz Gardinen für Balkon Garten Hof (52*84in, Beige)
806,31 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 143
1 752,48 Kč
-35,05 Kč
1 717,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
938,71 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Zementgrau
766,13 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
237,50 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Basalt
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Basalt
932,26 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
289,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Topas
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Topas
702,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
217,92 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Transparent
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Transparent
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Lichtgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Lichtgrau
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Hellgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Hellgrau
702,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
217,85 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Pergamon
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 57
9 124,99 Kč
-490,00 Kč
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Brillantweiß
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Brillantweiß
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro Elastický tmel 310ml kartuše Silcofug E PCI
Elastický tmel 310ml kartuše Silcofug E PCI
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Manhattan
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Manhattan
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
1 016,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
315,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro LZQ 20X 5W LED reflektor Zapuštěné bodové stropní světlo 230V 450lm teplá bílá Zapuštěné bodové světlo Zapuštěné svítidlo Zapuštěné stropní světlo
LZQ 20X 5W LED reflektor Zapuštěné bodové stropní světlo 230V 450lm teplá bílá Zapuštěné bodové světlo Zapuštěné svítidlo Zapuštěné stropní světlo
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 312
604,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: HKGaga
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Caramel
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Caramel
938,71 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Bahamabeige
766,13 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
237,50 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 170
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
Obrázek produktu pro 5X WiFi inteligentní pokojový termostat Termostat wifi podlahové vytápění APP Control Voice nástěnné vytápění, ohřev vody, kompatibilní s Alexa/Google pro domácnost - bílý vnitřní teploměr
5X WiFi inteligentní pokojový termostat Termostat wifi podlahové vytápění APP Control Voice nástěnné vytápění, ohřev vody, kompatibilní s Alexa/Google pro domácnost - bílý vnitřní teploměr
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
Obrázek produktu pro 360SMARTAI S8 PRO robotický vysavač s automatickým vyprazdňováním prachu, detekce překážek pomocí navigace LiDAR, 5000Pa 3 v 1 robotický vysavač
360SMARTAI S8 PRO robotický vysavač s automatickým vyprazdňováním prachu, detekce překážek pomocí navigace LiDAR, 5000Pa 3 v 1 robotický vysavač
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
8 809,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 183
1 169,99 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody
Obrázek produktu pro Litinová krbová vložka KRATKI SIMPLE levá 8 kW Ø 200
Litinová krbová vložka KRATKI SIMPLE levá 8 kW Ø 200
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
24 500,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až G
Prodejce: Ekoflam
Obrázek produktu pro PCI Silcofug Univerzální silikon E 41 tmavě hnědá - 310ml
PCI Silcofug Univerzální silikon E 41 tmavě hnědá - 310ml
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro Robotický vysavač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapování, 5200 mAh, 5000 Pa, černo/stříbrný
Robotický vysavač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapování, 5200 mAh, 5000 Pa, černo/stříbrný
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
14 417,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LVS-Handel
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Ahorn
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Ahorn
116,95 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
584,76 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Kamína Prity K1D
Kamína Prity K1D
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až G
Prodejce: KAMINKO
Obrázek produktu pro Intex 28684, Elektrické topení, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
Intex 28684, Elektrické topení, Šedá, IPX5, AC, 230 V, 3,46 kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 54
2 421,05 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro Sada zásuvek McPower Flair Beginner 2S 3-dílná bílá
Sada zásuvek McPower Flair Beginner 2S 3-dílná bílá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 58
1 228,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hodnocení zákazníků

Na základě 8 hodnocení
Ohodnoceno dne 14. dubna 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Silikony PCI
Ohodnoceno dne 25. května 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Položka je perfektní.
Ohodnoceno dne 10. srpna 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 6. ledna 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Top - Vše dobré
Ohodnoceno dne 10. září 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. srpna 2023 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2022 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
39 362,97 Kč
Prodejce: bauschnell
1 312,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
25 055,81 Kč
Prodejce: bauschnell
2 505,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg
Obrázek produktu pro weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen
weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l