Hmotnost:

5000 g

PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Sandgrau

584,09 Kč

116,82 Kč / 1kg

plus 249,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
1 966,63 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg
ARDEX EP 500 Epoxiabdichtung 2K 8,5kg
850,64 Kč/1kg
7 230,45 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg natur
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg natur
84,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 116,80 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 21 Hellgrau
PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 21 Hellgrau
2 526,81 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
37 902,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 2 kg Eimer
PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 2 kg Eimer
498,44 Kč/1kg
996,88 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Nr. 16 - Silbergrau 4 kg
PCI Nanofug Nr. 16 - Silbergrau 4 kg
90,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
363,87 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
183,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 749,21 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
938,71 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.25 Carraraweiß 5kg
PCI Carrafug Fugenmörtel Nr.25 Carraraweiß 5kg
116,63 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
729,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
PCI Seccoral 2K Rapid 12,50 KG Eimer
350,92 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 386,50 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 15kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 15kg Grau
183,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 749,88 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
PCI Lastogum Abdichtung 8kg Grau
203,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 630,35 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Lastogum Abdichtung 25kg Weiß
PCI Lastogum Abdichtung 25kg Weiß
138,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 456,89 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Steingrau
vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Steingrau
72,94 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 84
1 823,44 Kč
Prodejce: bauschnell

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

PCI Nanofug Premium - Variabilní flexibilní spárovací hmota 5 kg pro všechny keramické obklady a dlažby, skleněnou mozaiku, skleněné obklady a dlažby z přírodního kamene


Vlastnosti produktu: - je vhodný pro všechny typy obkladů a dlažeb:

  • Velmi snadno se čistí díky easy to clean efektu.
  • Zvýšená odolnost vůči kyselým čisticím prostředkům pro domácnost.
  • Zvýšená ochrana proti některým plísním a mikroorganismům.
  • Velmi snadná aplikace s pracovním oknem cca 40 minut.
  • Rychlé vytvrzení, ale bez připalování.
  • Jemný povrch a brilantní zabarvení.
  • Splňuje CG2 WA podle DIN 13888:2009.
  • Velmi nízké emise, GEV EMICODE EC1 Plus R.
  • Nízký obsah chromátů.
  • EMIKÓD: EC 1 PLUS R

Barevné provedení: Č. 16 stříbrošedá, č. 19 čedičová, č. 21 světle šedá, č. 22 pískově šedá, č. 31 cementově šedá, č. 47 antracitová, č. 02 bahamabéžová, č. 03 karamelová, č. 05 středně hnědá, č. 11 jasmínová, č. 12 sasanková, č. 18 manhattanská, č. 20 bílá, č. 12 bílá, č. 13 bahamabéžová. 23 světle šedá, č. 27 jurská béžová, č. 40 černá, č. 41 tmavě hnědá, č. 43 pergamon, č. 44 topaz, č. 49 světle hnědá, č. 50 červenohnědá, č. 51 intenzivně hnědá, č. 52 béžově hnědá, č. 53 okrová

Forma dodávky: 5 kg kbelík

Oblast použití:

  • Pro použití v interiéru i exteriéru.
  • Na stěny a podlahy.
  • Pro šířky spár od 1 do 10 mm.
  • Pro všechny keramické obklady a dlažby, skleněnou mozaiku a skleněné dlaždice.
  • Pro veškerý přírodní kámen.
  • V obytných prostorách, v koupelnách, sprchách, na balkonech, terasách, na fasádách. Ve veřejných a komerčních prostorách s intenzivním mokrým provozem, např. ve sprchách, saunách, na toaletách. V prodejních a prezentačních prostorách.
  • Na vyhřívaných potěrech, suchých potěrech, prefabrikovaných betonových prvcích, sádrokartonových deskách, sádrovláknitých deskách, dřevotřískových deskách, dřevěných podlahách a v prostorách se silným kolísáním teplot.


Předúprava podkladu:
Spáry ihned po pokládce rovnoměrně vyškrábejte a očistěte na tloušťku desek.
Nechte vytvrdnout nastavovací nebo pokládací maltu.

Aplikace PCI Nanofug Premium:

    • Do čisté nádoby nalijte směsnou vodu (viz směšovací poměr). Přidejte PCI Nanofug Premium a ihned promíchejte vhodným míchacím nebo míchacím nástrojem (např. od firmy Collomix) jako nástavec na vrtačku, aby vznikla plastická malta bez hrudek.
    • Po uplynutí doby zrání cca 3 minuty opět promíchejte.
    • Maltu naneste do spár pomocí gumového kotouče PCI a nechte ji zatuhnout. V případě potřeby naneste druhou vrstvu PCI Nanofug Premium. Po dostatečném dotažení (zkouška prstem) omyjte mírně vlhkou stabilní houbou nebo houbovou deskou.
    • Po zaschnutí odstraňte zbytky malty mírně navlhčenou houbou.


Vezměte prosím na vědomí:

  • Nenanášejte při teplotách podkladu nižších než + 5 °C a vyšších než + 25 °C nebo při vystavení přímému teplu, vlhkosti nebo průvanu.
  • Vyšší teploty zkracují a nižší teploty prodlužují dobu působení. Čerstvě spárovanou venkovní krytinu chraňte před slunečním zářením a silným průvanem.
  • Při injektáži a během procesu tvrdnutí (nejméně 24 hodin) musí být vypnuto veškeré podlahové vytápění.
  • Pokud po zaschnutí zůstane na keramické krytině bílá mlha, lze ji po 2 až 3 dnech odstranit odstraňovačem cementové mlhy. Spáry a krytinu předem důkladně navlhčete a po očištění důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
  • Časté a intenzivní používání kyselých čisticích prostředků a/nebo dlouhá doba působení médií, která napadají cement, mohou spáry narušit. Před čištěním je třeba spáry předem důkladně navlhčit a poté opláchnout velkým množstvím vody.
  • Při spárování protiskluzových podlahových krytin nebo podlahových krytin s drsným povrchem je třeba pečlivě odstranit zbytky zákalu ještě za čerstva (zkušební spárování nebo zkušební čištění).
  • U leštěné porcelánové kameniny se mohou barevné pigmenty usazovat v případných mikropórech na povrchu dlaždic. Silný barevný kontrast mezi dlaždicí a spárou se proto nedoporučuje. V případě pochybností proveďte zkušební spárování.
  • Při spárování obkladů s ostrými hranami doporučujeme použít k mytí spárovací rouno (viz brožura "Pracovní a reklamní materiály pro specializované obkladačské firmy").
  • U černé barvy je třeba počítat se zvýšenou námahou při čištění.
  • Před spárováním zajistěte napojení hran a dilatační spáry vložením polystyrénových pásků nebo pěnových profilů. Před pružným spárováním odstraňte ochranné lišty. Spáry mezi povrchy desek, instalačními díly a prostupy potrubí, jakož i rohové a připojovací spáry elasticky utěsněte pomocí PCI Silcofug E nebo PCI Silcoferm S, na fasádě pomocí PCI Elritan 100.
  • Pokud je to možné, používejte pro stejný objekt pouze spárovací hmotu se stejným číslem šarže.
  • Míchání PCI Nanofug Premium s křemenným pískem může změnit původní barevný odstín.

Bezpečnostní list

Bezpečnostní listBezpečnostní list.pdf
Revidováno dodavatelem dne08.06.2017
Gefkommlink

Bezpečnost práce a skladování

H-věty-GHS
H315
Způsobuje podráždění kůže.
H318
Způsobuje vážné poškození očí.
H335
Může způsobit podráždění dýchacích cest.
P-věty
Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu
P102
Uchovávejte mimo dosah dětí.
P261
Nevdechujte prach/dým/plyn/hmlu/výpary/stříkance.
P264
Po manipulaci s přípravkem se důkladně omyjte ....
P280
Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje.
P302+P352
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/.....
P304+P340
PŘI VDECHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zajistěte jí pohodlí pro dýchání.
P305+P351+P338
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
P315
Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.
P332+P313
Dojde-li k podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.
P362+P364
Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte.
P501
Odstraňte obsah/kontejner .....
Třídy skladování
13
Nehořlavé pevné látky
Třída ohrožení vodou1 - mírně nebezpečná pro vodu

Nebezpečnost

Signální slovoNebezpečí
Pigtogramy GHSGHS05 Žíravý, dráždivýGHS07 Nebezpečný pro zdraví

Složky

Číslo CASDůvod zařazeníNázev látky
65997-15-1


Pozor, řemeslníci! Naše flexibilní spárovací hmota je připravena k použití v koupelně, na stěně nebo na terase. Vlastnosti produktu PCI Nanofug Premium flexibilní spárovací hmota v pískově šedé barvě To je důvod, proč byste si ji měli : Pokud chcete pokládat obklady a dlažbu, potřebujete vhodnou spárovací hmotu. Pokud ji nepoužijete, dostane se do trhlin vlhkost a vznikne plíseň. Spárovací hmota také udržuje tvar dlaždic. Ať už se jedná o kreativně navržený mozaikový sprchový kout nebo o obloženou terasu: poskytněte potřebnou ochranu naší flexibilní spárovací hmotou! Flexibilní spárovací hmota je nejen odolná vůči vodě, ale chrání také před nečistotami, mrazem a dalšími povětrnostními vlivy. Prášek se smíchá s vodou a nanáší se hladítkem. Díky svému speciálnímu složení bojuje proti plísním a mikroorganismům. S flexibilní maltou Nanofug Premium od společnosti PCI můžete minimalizovat vznik plísní. Lze ji použít v interiéru i exteriéru. Přibíjí se: Na spáře, připraveno k použití.
n.a.



Vlastnosti

  • Pro šířky spár od 1 do 10 mm.
  • Se snadno čistitelným efektem, velmi snadno se čistí.
  • Krásné zbarvení a jemný povrch.
  • Zvýšená odolnost vůči kyselým čisticím prostředkům pro domácnost.
  • Lepší ochrana proti některým plísním a mikroorganismům.
  • Jemná, hladká konzistence a snadná aplikace.
  • Vhodný i na kameninové obklady.
  • Vhodný na přírodní kámen, který je odolný vůči změně barvy.
  • Lze po něm brzy chodit (po 2 hodinách).
  • Vysoká odolnost proti oděru CG2 WA DIN EN 13888.
  • Velmi nízké emise, GEV EMICODE EC1 Plus R.

Oblasti použití

  • interiér, exteriér, podlaha, stěna

Barvy

Č. 02 bahama béžová, č. 03 karamelová, č. 05 středně hnědá, č. 11 jasmínová, č. 12 sasanka, č. 16 stříbrošedá, č. 18 manhattanská, č. 19 čedičová, č. 20 bílá, č. 21 světle šedá, č. 22 pískově šedá, č. 23 světle šedá, č. 31 cementově šedá, č. 40 černá, č. 41 tmavě hnědá, č. 43 pergamon, č. 44 topaz, č. 47 antracitová

Dodací formy

5 kg kbelík



PCI NANOFUG® PREMIUM 5 kg Variabilní flexibilní spárovací hmota pro všechny obklady a dlažby a přírodní kámen

Oblasti použití

  • Pro interiér, exteriér.
  • Pro stěny, podlahy.

Vlastnosti

  • Pro šířky spár od 1 do 10 mm.
  • S efektem easy-to-clean, velmi snadno se čistí.
  • Krásné zbarvení a jemný povrch.
  • Zvýšená odolnost vůči kyselým čisticím prostředkům pro domácnost.
  • Lepší ochrana proti některým plísním a mikroorganismům.
  • Jemná, hladká konzistence a snadná aplikace.
  • Vhodný pro všechny obklady a dlažby.
  • Vhodný pro všechny druhy přírodního kamene.
  • Lze po něm brzy chodit (po 2 hodinách).
  • Vysoká odolnost proti oděru CG2 WA podle DIN EN 13888.
  • Velmi nízké emise PLUS, GEV-EMICODE EC 1 PLUS.


PCI Nanofug Premium 5 kg
Hmotnost
5000 g
Vhodné pro výrobce
PCI
Kód EAN
4083200030172
Číslo produktu
3017/2
Výrobce
PCI Augsburg

Hmotnost
5000 g
Vhodné pro výrobce
PCI
Kód EAN
4083200030172
Číslo produktu
3017/2
Výrobce
PCI Augsburg
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Hellgrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Hellgrau
116,64 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Ahorn
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Ahorn
116,82 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
584,09 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 22 Sandgrau
PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 22 Sandgrau
2 605,80 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
39 087,06 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Anthrazit
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Anthrazit
116,64 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Zementgrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Zementgrau
116,67 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,34 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Basalt
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Basalt
116,82 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
584,09 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Weiß
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Weiß
116,63 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Černé dveřní kování ERGO pro pokojové dveře Dveřní kování; dveřní klika; dveřní madlo
Černé dveřní kování ERGO pro pokojové dveře Dveřní kování; dveřní klika; dveřní madlo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 91
467,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Bahamabeige
116,82 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
584,09 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schiefergrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schiefergrau
116,25 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
581,24 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Topas
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Topas
116,61 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,03 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Pergamon
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Pergamon
116,63 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schwarz
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Schwarz
116,61 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,03 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Sandgrau
938,71 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Silbergrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Silbergrau
116,82 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
584,09 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Jurabeige
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Jurabeige
116,48 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
582,41 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 19 Basalt
PCI Nanofug Premium 15kg Nr. 19 Basalt
2 289,84 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
34 347,53 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
PCI Silcoferm S 310ml Caramel 1 Kartusche
1 016,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
315,19 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Lichtgrau
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Lichtgrau
116,63 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 211
764,00 Kč
6% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Jasmin
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Jasmin
116,64 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
583,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 313
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one
Obrázek produktu pro SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 57
9 124,99 Kč
-490,00 Kč
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Obrázek produktu pro Home Deluxe - WPC plot CALLADO - antracitový, 1x prvek + 2x sloupky - šířka: cca 186 cm, včetně příslušenství I Ochranná síť Sluneční clona Ochrana před sluncem
Home Deluxe - WPC plot CALLADO - antracitový, 1x prvek + 2x sloupky - šířka: cca 186 cm, včetně příslušenství I Ochranná síť Sluneční clona Ochrana před sluncem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
9 483,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Stack of five rectangular gray filter pads fanned out on a white background
Sada 10ks samolepicích PVC obkladů, Dlaždice PVC Samolepky na zeď ve tvaru dlaždic, Samolepící Tapeta na zeď (15,6 x 7,6 cm) - INSTATILE Žula
2 075,00 Kč/1m²
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Manhattan
PCI Nanofug Premium Flexfugenmörtel 5kg Manhattan
116,63 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
583,15 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
Pokládání vlnitých trubek v zemi Prázdná trubka Elektrická trubka Země Pomocná trubka 50 mm 50 m
38,80 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 207
1 940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EBH
Obrázek produktu pro Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 129
4 753,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Toolbox Deluxe
Toolbox Deluxe
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 21
1 327,00 Kč
Prodejce: Dvedeti

Hodnocení zákazníků

Na základě 10 hodnocení
Ohodnoceno dne 30. prosince 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
S PCI Nanofug nic nezkazíte :-)
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 5. března 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 10. června 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
rychlé a spolehlivé
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 27. září 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání, barevný tón mnohem světlejší
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 4. října 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Obdržel kompletní produkt po reklamaci
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kg
Ohodnoceno dne 22. července 2022 na
Ověřený nákup
Hmotnost 5 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28 416,06 Kč
Prodejce: bauschnell
1 136,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l
Obrázek produktu pro weber.rep KB duo Korrosionsschutz & Haftbrücke 5 kg
weber.rep KB duo Korrosionsschutz & Haftbrücke 5 kg
11 820,63 Kč
Prodejce: bauschnell
2 364,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m
Obrázek produktu pro Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg