3,7



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maxi ptačí budka, ptačí budky červené typ 341 826,37 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Další informace o reklamě
Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá1 692,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Další informace o reklamě
Ptačí budka XXL se stojanem, 67 x 45 cm, černá, typ 5.12 949,90 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Další informace o reklamě
Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm červená typ 342 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Dřevěné krmítko pro ptáky s LED osvětlením a časovačem, voděodolné
1 003,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Krmítko pro ptáky PAWHUT D3-0006 - B
1 018,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

Relaxdays Ptačí budka se stojanem, ze dřeva, neošetřená, stojící, stavebnice ptačí budky, rozměry: 117 x 50 x 50 cm, hnědá
979,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Mucola ptačí domeček ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmítko hnízdní budka ptačí budka - červená
1 145,40 Kč
-75,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 070,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Lifetime Zahradní ptačí budka se stojanem 115 x 35 x 35 CM Chrání ptačí krmítka před sluncem a deštěm pro zahradu a balkon
753,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Relaxdays 10033858, 1 kusů
1 223,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

vidaXL Ptačí budka se stojanem 37x28x100 cm Masivní jedlové dřevo
546,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Stojanové ocelové krmítko pro ptáky
1 237,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Ptačí budka, ptačí budka s dřevěnými šindeli hnědá typ 37
1 303,80 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Krmítko závěsné antracitová/bílá
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Relaxdays 10026060, 1 kusů
856,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Esschert Design krmítko pro ptáky stojící zelené
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

vidaXL Krmítko pro ptáky se stojanem z masivního jedlového dřeva 33x110 cm
895,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

HI Závěsné krmítko pro ptáky Hnědá
1 837,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

KOTARBAU® Ptačí budka na zavěšení 21 x 23,5 cm Dřevěná krmítka pro ptáky Šedá ptačí budka s hnědou střechou Krmivo pro ptáky 0,5 kg Dřevěná dekorace do zahrady
640,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmítko z jedlového dřeva je ideální pro celoroční podporu opeřených přátel, jako jsou kosi, sýkorky a brhlíci. Díky vysokému stojanu je krmítko chráněno před dravci. Masivní dřevo již bylo ošetřeno přípravkem na ochranu dřeva a je připraveno k okamžitému použití venku. Zeleně natřená střecha je impregnovaná. Krmítko umístěné na zahradě nebo na terase nabízí vám i vaší rodině skvělou a poučnou příležitost k pozorování ptáků.
Ptačí budka se stojanem v detailu
- Celkové rozměry V x Š x H: cca 100 x 37 x 28 cm
- Plocha pro krmítko Š x H: cca 22 x 22 cm
- Hmotnost: cca 2 kg
- Materiál: jedlové dřevo
- K dispozici v různých barvách
Ptačí budka pro krmení volně žijících ptáků
- Ideální krmná stanice pro domácí ptáky
- Otevřená konstrukce pro snadné plnění
- Skvělá příležitost k pozorování pro děti i dospělé
- Lze umístit kamkoli díky podstavci pro terasy a zahrady
- Vyrobeno z lakovaného jedlového dřeva s impregnovanou střechou
Rozsah dodávky
- 1x ptačí budka z jednotlivých dílů
- Návod a montážní materiál
- Dekorativní předměty nejsou součástí dodávky
- Výška
- 100 cm
- Šířka
- 37 cm
- Délka
- 28 cm
- Hmotnost
- 2.1 kg
- Materiál
- Dřevo
- Barva
- Světle hnědá
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4052025997632
- Číslo produktu
- 10020086_469
- Výrobce
- Výška
- 100 cm
- Šířka
- 37 cm
- Délka
- 28 cm
- Hmotnost
- 2.1 kg
- Materiál
- Dřevo
- Barva
- Světle hnědá
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4052025997632
- Číslo produktu
- 10020086_469
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
1 147,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Krmítko pro ptáky PAWHUT D3-0006 - B
1 018,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický mlýnek na kávu, mlýnek na kávu s nárazovým nožem z nerezové oceli, keramický mlýnek na cestách s nastavitelnou hrubostí, nárazový nůž z nerezové oceli Retoo
215,69 Kč
Prodejce: Retoo

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
630,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Dřevěné krmítko pro ptáky s LED osvětlením a časovačem, voděodolné
1 003,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
222,27 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

vidaXL Ptačí budky 4 ks. Dřevo 12x12x22 cm
712,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYSLiving

Přenosné digitální rádio Retekess V115, dobíjecí AM/FM/SW rádio, baterie 1000 mAh 48H, 100 předvoleb stanic, ideální pro rodinu, venku a na zahradu
804,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retevis_Official_Shop

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá
1 692,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 584,27 Kč/1kg
712,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ergonomická matrace ze studené pěny 120 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Vánoční dekorace Santa na laně, hudební Santa na svítícím laně (100cm), Vánoční figurky- SANTACLIMB
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
761,24 Kč/1l
380,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,40 Kč
Prodejce: somnia24

Cestovn konvice Navaris o objemu 0,5 litru - 16 x 11 x 17 cm - mal mini konvice s pkonem 1100 W na cesty, kempovn, karavaning nebo na cesty - s
1 541,40 Kč
-1 059,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
36% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
36%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%21% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
21%11% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
11%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Barva Světle hnědá
Velmi dobrá rychlá montáž Ještě jednou děkuji
Ohodnoceno dne 18. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Barva Světle hnědá
Vypadá dobře
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Barva Světle hnědá
Dobrý
Ohodnoceno dne 27. prosince 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásná krmná stanice
Barva Světle hnědá
Jednoduchá, praktická krmná stanice - snadné plnění
Ohodnoceno dne 20. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí domek
Barva Světle hnědá
rychlé odeslání, pěkná ptačí budka, velmi stabilní. bohužel trochu malá, líbilo by se mi, kdyby byla v kufru trochu vyšší, ( snadná montáž ).
Ohodnoceno dne 11. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí budka Relaxdays
Barva Světle hnědá
Trochu viklavý, ale cenový výkon v pořádku.
Ohodnoceno dne 30. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
tam byl velmi rychle
Barva Světle hnědá
dobrá konstrukce-!!!! se stalo něco jako šikmá věž v Pise myslím, že ptákům je to jedno! jinak je to v pořádku
Ohodnoceno dne 11. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí domek
Barva Světle hnědá
Je velmi pěkná, stavba byla náročná, museli jsme ji zespodu vyztužit, jinak by ji vítr převrátil.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Esschert Design holubník bílý; CF54W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
7 294,70 Kč
Prodejce: Cactula

Inteligentní ptačí krmítko VEVOR 2K HD AI identifikuje více než 10 000 druhů ptáků, solárně napájená kamera pro pozorování ptáků s automatickým záznamem a okamžitým upozorněním, bezdrátové připojení
1 317,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Mucola stojan na ptačí budku stojan na trojnožku 1,05 m ptačí budka krmítko dřevěná ptačí vila krmítko - impregnované



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(32)Počet hodnocení: 32
770,40 Kč
Prodejce: Mucola

EcoDeco dřevěné závěsné krmítko pro ptáky obdélníkové, hnědé, česká výroba



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
435,20 Kč
Prodejce: EcoDeco

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(172)Počet hodnocení: 172
1 692,90 Kč
Prodejce: Mucola

KOTARBAU® Ptačí budka na zavěšení 36 x 27,5 x 30 cm Dřevěná ptačí budka Krmítko pro ptáky + ptačí krmivo 0,5 kg Ptačí krmítko Dřevěná dekorace do zahrady



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
932,17 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Ptačí budka na zavěšení ⌀ 29 cm s proutěnou střechou Dřevěná ptačí budka Krmítko pro ptáky + ptačí krmivo 0,5 kg Přírodní



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
885,91 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Eli® Sada na stavbu ptačího domku pro děti z borovicového dřeva včetně hřebíků - dřevěné kladivo - 6 barev - štětec a kreativní předlohy - šablony na
860,00 Kč
Prodejce: Eli-der-Elefant

Eli® Krmítko stavebnice pro děti z borovicového dřeva včetně hřebíků – dřevěného kladiva – 6 barev – štětce a kreativních předloh – šablon na malování
810,00 Kč
Prodejce: Eli-der-Elefant

3komorový dům pro netopýry z hnědého cedrového dřeva – místo pro 150 netopýrů | Velký dům pro netopýry | Přírodní ochrana proti komárům
2 199,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Ptačí budka XXL se stojanem, 67 x 45 cm, černá, typ 5.1



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 949,90 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

XXL ptačí budka se stojanem 67 x 45 cm, červená, typ 5.1



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 949,90 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm červená typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm černá typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Maxi ptačí budka se stojanem 50 x 52 cm zelená typ 34



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 479,58 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

KOTARBAU® Malé závěsné plastové krmítko pro ptáky 30 CM s ocelovým drátem 55 CM



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
530,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Velká ptačí budka se stojanem a solárním černým typem 24



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 375,07 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Velká ptačí budka se stojanem a solárním černým typem 5



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 375,07 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Velká ptačí budka se stojanem a solárním zeleným typem 24



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 375,07 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen

Velká ptačí budka se stojanem 58x38 cm červená typ 5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(76)Počet hodnocení: 76
2 218,30 Kč
Prodejce: meinHolzdekoladen