5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY559 659,97 Kč/1kg
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Pěna s příchutí jahody a rebarbory 1kg781,78 Kč/1kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mousse au Chocolat Fine-savoury
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream v prášku 70g
935,29 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Čokoládová pěna
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766954001 RUF Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
471,40 Kč/1kg
471,40 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker 717494002 Dr. Oetker Mousse au Chocolat blanc 1,0 kg, 1 St.
818,87 Kč/1kg
818,87 Kč
Prodejce: somnia24

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca meruňka a maracuja
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořká čokoládová pěna 800g Callebaut, instantní prášek na čokoládovou pěnu
1 648,95 Kč/1kg
1 319,16 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
400,40 Kč/1kg
400,40 Kč
Prodejce: somnia24

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker krém z červeného vína bez vaření
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 1552833001 Dr. Oetker Länderspezialitäten Panna Cotta 1,1 kg, 1 St.
527,05 Kč/1kg
579,75 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker Quarkfrein citron
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Dr. Oetker bez vaření s příchutí vanilky, 39 g
777,18 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čokoládová pěna Dr. Oetker 0,092 kg
Čokoládová pěna Dr. Oetker chutná obzvláště lahodně. Výrazná čokoládová chuť a jemně se rozplývající kousky čokolády dělají z této pěny opravdový zážitek, přičemž příprava této dezertní speciality je velmi snadná a ty nejlepší suroviny zaručují nejvyšší kvalitu. Dopřejte si, své rodině a hostům tento dezertní zážitek!
Dr. August Oetker Nahrungsmittel KG, Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld| Název | Dr.Oetker Mousse au Chocolat - Smetanový prášek na čokoládovou pěnu |
| Hmotnost | 92g |
| Aplikace a návod k použití | Smetanový prášek na 250 ml (1/4 litru) mléka nebo 200 ml mléka a 100 g šlehačky (vystačí přibližně na 4 porce) 1. Do mísy vypláchnuté horkou vodou nalijte 250 ml (1/4 litru) studeného mléka nebo 200 ml studeného mléka a 100 g studené šlehačky. 2. Vložte do mísy a nechte vychladnout. 2. Přidejte smetanový prášek a krátce promíchejte ručním mixérem (šlehačem) na nejnižším stupni. Poté šlehejte 3 minuty při nejvyšší rychlosti. 3. Čokoládovou pěnu nalijte do dezertních skleniček nebo misky a dejte do chladničky alespoň na 1 hodinu. Chcete-li vytvořit knedlíčky, zchlaďte pěnu v mělké misce alespoň na 1 hodinu. Pomocí polévkové lžíce tvarujte knedlíčky. |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na suchém místě, ne v lednici a ne při vyšší než pokojové teplotě! |
| Upozornění | Před použitím syrové mléko převařte a zchlaďte. |
| Složení | Cukr, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatina, emulgátory (E472a, E471), modifikovaný škrob, želírující látka (karagenan), MLÉKO BÍLÉ, sůl. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY LAKTÓZY A LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ. |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj, ořechy a výrobky z nich |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Dr.Oetker GmbH Lutterstraße 14, 33617 Bielefeld, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 635kj/151kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 4,8g |
| Tuk | 3,4g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 17g |
| z toho cukr | 5,2g |
| Bílkoviny | 0,33g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatina, emulgátory (E 472a, E 471), modifikovaný škrob, želírující látka (karagenan), MLÉKO BÍLÉ, sůl. Může obsahovat: LAKTÓZU, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 635 kj Energie kcal 151 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 15GRM Bílkoviny 4,4GRM Sůl 0,28GRM
- Alergeny
- LaktózaMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 92 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Smetanový prášek na čokoládovou pěnu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34305
- Kód EAN
- 4000521475000
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Cukr, 18 % nízkotučného kakaového prášku, 8,6 % čokolády (cukr, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášek, kakaové máslo, emulgátor (lecitiny)), glukózový sirup, palmový tuk, želatina, emulgátory (E 472a, E 471), modifikovaný škrob, želírující látka (karagenan), MLÉKO BÍLÉ, sůl. Může obsahovat: LAKTÓZU, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 635 kj Energie kcal 151 kcal Tuky 4,1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 15GRM Bílkoviny 4,4GRM Sůl 0,28GRM
- Alergeny
- LaktózaMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 92 g
- Potravinářský podnik
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Prodejní název
- Smetanový prášek na čokoládovou pěnu
- Výrobce
- Mega-Paradies
- Číslo produktu
- 34305
- Kód EAN
- 4000521475000
K tomu se hodí také

Dr. Oetker Quarkfein Jahoda
727,50 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker sýrové dezerty s krémem ve stylu dortu 2 porce 63g
769,84 Kč/1kg
48,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 666695006 Dr. Oetker Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
818,87 Kč/1kg
818,87 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker - Mousse au Citron - 93g
703,98 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Malinová smetanová náplň 62 g, balení po 2 ks
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mousse a la vanilkový krém v prášku jemná příchuť 60g
1 236,50 Kč/1kg
74,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Tiramisu Cream v prášku 70g
935,29 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Mousse au Chocolat jemně hořká s vysokým obsahem kakaa 86g
761,28 Kč/1kg
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Mousse au Chocolat Fine-savoury
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pánský krém s čokoládovými kousky 62g
786,77 Kč/1kg
48,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Zimní skořicová pěna slavnostní vánoční dezert 63g
1 568,50 Kč/1kg
94,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
3 265,50 Kč/1kg
195,93 Kč
Prodejce: somnia24

Jogurtový dezert Dr. Oetker Aranca meruňka a maracuja
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Creme Brulee
163,67 Kč/1l
65,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker pomerančový krém s mascarpone v prášku 52g
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130386001 Dr. Oetker Paradies Creme Schokolade 74,0 g
4 710,27 Kč/1kg
348,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Oetker Teplý čokoládový dort 0,138Kg
83,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker bílý vinný krém bez vaření
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 766954001 RUF Mousse au Chocolat 1,0 kg, 1 St.
471,40 Kč/1kg
471,40 Kč
Prodejce: somnia24

sada 100 kelímků 230 ml Do 82 červené kostkované víčko včetně brožury receptů Diamantové želírovací kouzlo cukru
1 329,23 Kč
-47,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 281,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

Dr. Oetker Sladké mléčné nudle vanilka 116g
422,24 Kč/1kg
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

Dr. Oetker Quarkfein vanilka
714,74 Kč/1kg
40,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
nejlepší pudink Dr. Oetker je Citron
super výrobek, super chuť,
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Citronová pěna
Velmi chutné.
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
290,48 Kč/1kg

PŘÍRODNÍ SÓJOVÝ VÝROBEK BEZ LEPKU400 g - SÓJOVÉ BOBY
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559 659,97 Kč/1kg

KOKOSOVÝ VÝROBEK PŘÍRODNÍ BEZLEPKOVÝ140 g - VEGUP
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3,48 Kč/1kg

SANSEI Jelly Orange 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Jelly Cola 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Cherry Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Strawberry 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI Jelly Lemon Jelly 350g až 50 porcí - bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů, ekologické balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

SANSEI želé želé malina 350g až 50 porcí - ekologické balení, bez cukru, bez lepku, bez tuku, bez sacharidů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,00 Kč
Prodejce: Sansei
762,86 Kč/1kg

Dr.Oetker želé Tropic



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
829,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 709530006 Dr. Oetker Götterspeise Himbeer-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Dr. Oetker 713997004 Dr. Oetker Mousse Stracciatella 1,0 kg
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg

Dr.Oetker krém z červeného vína bez vaření



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pan Lowcarb 1000 Island Dressing Zdravý, rychlý a chutný 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
50,83 Kč/1kg

Carmencita Katalanische Creme Créme brulée Dessert Mix Glutenfrei 80g
52,72 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,17 Kč/1kg

Nudossi lískooříšková nugátová pomazánka 36 % lískových oříšků bez palmového oleje (300 g)
340,29 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 134,30 Kč/1kg

Dr. Oetker 709520009 Dr. Oetker Götterspeise Waldmeister-Geschmack 1,0 kg, 1 St.
829,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
829,74 Kč/1kg

Arla Pro Plant Based Soft Ice Cream Mix Vanilla na rostlinné bázi 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,60 Kč/1kg

Bezlepkový jahodový pudink40 g - AMYLON
267,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 688,50 Kč/1kg

Dr. Oetker Pěna s příchutí vlašských ořechů 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
781,78 Kč/1kg