4,8



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(49)Počet hodnocení: 49




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12






4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1


Další informace o reklamě
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
La Comtesse šneci ca 1Dtz3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Palmitos, palmová srdíčka, 800 g363,84 Kč/1kg
327,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mušle pikantní s piri piri, 110 g679,47 Kč/1kg
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Clou konzervovaní achátoví šneci Šnečí maso ve vodě 200g
976,79 Kč/1kg
207,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
423,76 Kč/1kg
105,99 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Krabí maso, 170 g
919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
548,74 Kč/1kg
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hamburg Labskaus
392,75 Kč/1l
157,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Palmová srdce
267,66 Kč/1kg
251,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delikatesy Dittmann palmová srdíčka 410g
816,72 Kč/1kg
204,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Real Mockturtle Tradiční ammerlandská specialita 400g
377,67 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Tučná řepa
99,04 Kč/1l
71,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Okurky Kühne 75/80
66,43 Kč/1kg
664,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odvážné rajčatové papriky
224,53 Kč/1kg
71,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Comtesse Srdce španělských artyčoků
331,39 Kč/1kg
169,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Comtesse francouzské kaštany celé
1 167,18 Kč/1kg
331,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
La Comtesse Weinbergschnecken ca2Dtz - Vinařští šneci - Výrobce / dovozce: Dunekacke und Wilms Nachf. GmbH & Co. KG Hinschenfelder Stieg 12 c, 22041 Hamburg 1er Pack
| Popis: | Hlemýždi z vinice La Comtesse v bylinkovém skladu |
| Hmotnost: | 120 g |
| Složení: | Složení: maso z viničních hlemýžďů, voda, sůl, bobkový list, koření. |
| Alergeny: | Měkkýši a výrobky z nich |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | GmbH & Co. KG Hinschenfelder Stieg 12 c 22041 Hamburg |
Výživové hodnoty: V případě, že se jedná o hovězí maso, je nutné, aby se na něj podíleli i ostatní:
average Nutritional information: | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal): | 345 kJ / 81 kcal |
| Tuk: |
Weinbergovi šneci, cca 2 tucty na konzervu v bylinkovém vývaru
,Výživové hodnoty a složení:- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Šnečí maso, voda, sůl, bobkový list, koření
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 312 kj Energie kcal 75 kcal Tuky 0,83GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,21GRM Sacharidy 2,7GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 14,1GRM Sůl 0,3GRM
- Alergeny
- Měkkýši a výrobky z nich
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Dunekacke und Wilms Nachf. GmbH & Co. KGHinschenfelder Stieg 12 c, 22041 Hamburg
- Prodejní název
- Vinařští plži
- Výrobce
- Dunekacke & Wilms
- Číslo produktu
- 28362
- Kód EAN
- 4008314165732
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Šnečí maso, voda, sůl, bobkový list, koření
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 312 kj Energie kcal 75 kcal Tuky 0,83GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,21GRM Sacharidy 2,7GRM Sacharidy, z toho cukr 0GRM Bílkoviny 14,1GRM Sůl 0,3GRM
- Alergeny
- Měkkýši a výrobky z nich
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Dunekacke und Wilms Nachf. GmbH & Co. KGHinschenfelder Stieg 12 c, 22041 Hamburg
- Prodejní název
- Vinařští plži
- Výrobce
- Dunekacke & Wilms
- Číslo produktu
- 28362
- Kód EAN
- 4008314165732
K tomu se hodí také

La Comtesse šneci ca 1Dtz
3 311,00 Kč/1kg
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Le Clou konzervovaní achátoví šneci Šnečí maso ve vodě 200g
976,79 Kč/1kg
207,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Vinařští šneci, přibližně 5 tuctů na plechovku v bylinkovém vývaru, 400 g
1 185,76 Kč/1kg
592,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mušle pikantní s piri piri, 110 g
679,47 Kč/1kg
115,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut angrešt slazený ovocný bonbón ve sklenici Dobré jídlo 720ml
166,61 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Sukulentní - Crassula Hottentot - skalní silný list - v 8,5 cm kvetináci
252,69 Kč
Prodejce: Exotenherz

Ovčí sýr Pecorino Romano TEM 150 g
1 142,13 Kč/1kg
214,42 Kč
-43,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,32 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Ergonomické zvýšené WC sedátko AIORBER s poklopem, nosnost 180 kg, snadná instalace, hygienický design, bílé provedení
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,39 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

MANGO KESAR PUREE 850 g - DOYAL
219,56 Kč/1kg
194,72 Kč
-8,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
186,63 Kč
Prodejce: Katomix

Startovací sada masožravých rostlin - 5 rostlin
809,16 Kč
Prodejce: Exotenherz

Velké zelené sicilské olivy v nálevu „00“ Miccio Dolci Grandi 500 g
137,28 Kč/1l
119,43 Kč
Prodejce: foodperium

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,68 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Culinaria černé tagliatelle z tvrdé pšeničné krupice 500g
327,56 Kč/1kg
163,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrá cena, rychlé dodání, dobrý produkt
žádný rozdíl oproti super-drahým šnekům!
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá alternativa k drahým výrobkům
Chutné a opravdu jemné.
Ohodnoceno dne 4. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše podle očekávání
vynikající
Ohodnoceno dne 15. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vřele doporučujeme!
Položka podle popisu. Chutná skvěle. MHB z konzervy dokonce až do konce roku 2028!
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg