5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska3 156,16 Kč/1kg
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g2 704,81 Kč/1kg
432,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g996,08 Kč/1kg
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňákové filety naturale bez oleje prémiové kvality 185g
605,46 Kč/1kg
112,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
522,35 Kč/1kg
88,80 Kč
Prodejce: Katomix

Rio Mare Saupiquet Tuňákový salát západní s certifikací MSC 160g
666,56 Kč/1kg
106,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tuňák bonito v olivovém oleji Heller Ortiz (112g)
1 899,20 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety z tuňáka ve sklenici ve vlastní šťávě – 6 x 200 g
554,19 Kč/1kg
665,03 Kč
Prodejce: BioCare

Tuňák ve vlastní omáčce 170g
294 117,65 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Saupiquet RioMare filety z tuňáka bez oleje ve vlastní šťávě 2x160g
1 746,47 Kč/1kg
657,37 Kč
-98,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
558,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Spichlerz Rusiecki Maso ve vlastní omáčce 280 G
355,46 Kč/1kg
99,53 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z makreli w sosie pomidorowym 160 g
420,81 Kč/1kg
67,33 Kč
Prodejce: Katomix

Filety sardinek, 740 g - Demetra
1 814,23 Kč/1kg
1 342,53 Kč
Prodejce: italia-genuss

Filet z makrely v chilli omáčce Graal 170 g
575,47 Kč/1kg
119,31 Kč
-21,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,83 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SLOŽENÍ
Tuňák pruhovaný* (70 %), voda, mořská sůl. (*Fair Trade™ certifikováno Fair Trade USA®)
Tuňák pruhovaný (Katsuwonus pelamis) ulovený v západní části Indického oceánu (FAO 51) na Maledivách. Rybářské náčiní: háčky a vlasce.
POPIS
Konzerva s lahodnou rybou, kterou lze přidávat do různých pokrmů, ale lze ji jíst i samotnou. TUniak chutná skvěle za každé situace, je dokonalou přílohou k rýži, těstovinám i salátu.
Každý by měl zařadit ryby do svého každodenního jídelníčku. TUniak je bohatým zdrojem bílkovin a můžete ho jíst k snídani, obědu nebo večeři. Vřele doporučujeme sportovcům.
Sterilovaný výrobek.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY na 100 g po odkapání
Energetická hodnota: 487 kJ/115 kcal
Tuky: 0,7 g
včetně nasycených mastných kyselin: 0,2 g
Sacharidy:
Sůl : 0,37 g
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Náš tuňák pochází z obzvláště pečlivého způsobu lovu: lovu prútem. U našeho partnera na Maledivách jsou tuňáci loveni tradičním způsobem, jeden po druhém, pomocí prutu a vlasce – tak, jak se tam loví již po staletí.
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
- Seznam přísad
- Tuňák pruhovaný* (70 %), voda, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 487 kJ/115 kcal; tuky: 0,7 g; nasycené mastné kyseliny: 0,2 g; sacharidy: <1,0 g; cukry: <0,5 g; bílkoviny: 27 g; sůl: 0,37 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 185 g
- Potravinářský podnik
- FOLLOWFOOD METZSTR. 2, 88045 FRIEDRICHSHAFEN
- Prodejní název
- FAIR TRADE BONITO TUŇAKA MSC FAIR TRADE FILETTES IN THE OIRN WIG 185 g (130 g) - FOLLOWFOOD
- Výrobce
- FOLLOWFOOD
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 4250073450639
- Skladování a použití
- Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
- Seznam přísad
- Tuňák pruhovaný* (70 %), voda, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 487 kJ/115 kcal; tuky: 0,7 g; nasycené mastné kyseliny: 0,2 g; sacharidy: <1,0 g; cukry: <0,5 g; bílkoviny: 27 g; sůl: 0,37 g
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 185 g
- Potravinářský podnik
- FOLLOWFOOD METZSTR. 2, 88045 FRIEDRICHSHAFEN
- Prodejní název
- FAIR TRADE BONITO TUŇAKA MSC FAIR TRADE FILETTES IN THE OIRN WIG 185 g (130 g) - FOLLOWFOOD
- Výrobce
- FOLLOWFOOD
- Označení množství
- szt
- Kód EAN
- 4250073450639
K tomu se hodí také

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
795,62 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňákové filety naturale bez oleje prémiové kvality 185g
605,46 Kč/1kg
112,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thunfisch Filets - Sonnenblumenöl 185g
465,03 Kč/1kg
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Tuňákový filet z tuňáka pruhovaného - přírodní 120g
727,83 Kč/1kg
87,34 Kč
Prodejce: taleoo

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 145,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Rio Mare Saupiquet Tuňákový salát západní s certifikací MSC 160g
666,56 Kč/1kg
106,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
522,35 Kč/1kg
88,80 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z tuňáka - extra panenský olivový olej 160g
614,31 Kč/1kg
98,29 Kč
Prodejce: taleoo

Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
620,15 Kč/1kg
620,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 847,85 Kč/1kg
569,57 Kč
Prodejce: somnia24

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
22 402,17 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Saupiquet tuňák v olivovém oleji kousky tuňáka v plechovce 185g
781,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g
996,08 Kč/1kg
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg