4,9



Na základě 25 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g2 487,94 Kč/1kg
447,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninové polévkové pasty
440,95 Kč/1kg
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí polévkové pasty
552,27 Kč/1kg
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polévka z uzené lososí - 400 g | FONTAINE
308,30 Kč/1l
123,32 Kč
Prodejce: taleoo

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Feine Küche Kachní vývar do omáček a polévek 500ml
197,86 Kč/1l
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
482,71 Kč/1l
482,71 Kč
Prodejce: somnia24

Hrachová polévka s klobásou JemyJemy 450 g
138,16 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr gulášová polévka s nudlemi 16 g
987,50 Kč/1kg
46,73 Kč
-57%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
19,75 Kč
Prodejce: Katomix

Vifon Instantní vegetariánská polévka 70 G
310,00 Kč/1kg
44,74 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,70 Kč
Prodejce: Katomix

JemyJemy Hotová vepřová polévka 450 g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Jemyjemy vývar s kuřecím masem a rýží 450 G
138,16 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Název | Jürgen Langbein Humrová pasta 50g |
| Hmotnost: 50g | 50g |
| Návod k použití | Pro přípravu polévek rozmíchejte 50 g pasty v 500 ml vroucí vody. Na omáčky použijte 400 ml vody. vařte 1 minutu. Pro polévky a omáčky. z 50 g se připraví přibližně 500 ml |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte na chladném místě |
| Složení | Palmový tuk s VÝTAŽKY Z RAKOVINY (palmový tuk, RAKOVINA, KŮŽE Z RAKOVINY), PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný; kukuřičná mouka, cukr, koření, CELER, křen, cibulový extrakt, okyselující látka: kyselina citronová; barvivo: beta-karoten, paprikový extrakt; aroma (obsahuje LAKTÓZU) |
| Potravinářské přídatné látky | se zvýrazňovačem chuti, s barvivem |
| Alergeny | Měkkýši a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich, celer a výrobky z něj, mléko a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Jürgen Langbein GmbH |
| Adresa: Feldstraße | Feldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen |
| průměrné výživové údaje | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 2437kJ/582kcal |
| Tuk | 48g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 22g |
| Sacharidy | 32g |
| z toho cukr | 1,6g |
| Bílkoviny | 6,4g |
| Sůl | 6,0g |
Langbein Lobster Soup Cubes - Humrová pasta - Výrobce: Jürgen Langbein GmbH, Feldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen 1 balení
Humrová pasta Jürgena Langbeina, která se tradičně vyrábí od roku 1880, je ideální pro zjemnění polévek a omáček v gurmánské kvalitě. Gurmánská pasta se rychle připravuje a má vytříbenou chuť.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Palmový tuk s výtažky z korýšů (palmový tuk, výtažek z HUMMER, výtažek z KREAM), PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný. Kukuřičná mouka, cukr, koření, CELER, křen, cibulový extrakt, okyselující látka: kyselina citronová. Barvivo: beta-karoten, paprikový extrakt. Aroma (obsahuje LAKTÓZU)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2442 kj Energie kcal 583 kcal Tuky 48GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 23GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 6,4GRM Sůl 6GRM
- Alergeny
- LepekKorýši a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen
- Prodejní název
- Humří pasta
- Výrobce
- Rila
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 28345
- Kód EAN
- 4007680100026
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Palmový tuk s výtažky z korýšů (palmový tuk, výtažek z HUMMER, výtažek z KREAM), PŠENIČNÁ mouka, jedlá sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný. Kukuřičná mouka, cukr, koření, CELER, křen, cibulový extrakt, okyselující látka: kyselina citronová. Barvivo: beta-karoten, paprikový extrakt. Aroma (obsahuje LAKTÓZU)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2442 kj Energie kcal 583 kcal Tuky 48GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 23GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 6,4GRM Sůl 6GRM
- Alergeny
- LepekKorýši a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Jürgen Langbein GmbHFeldstraße 7, 24568 Kaltenkirchen
- Prodejní název
- Humří pasta
- Výrobce
- Rila
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 28345
- Kód EAN
- 4007680100026
K tomu se hodí také

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g
491,68 Kč/1kg
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Pečený jus jemná gurmánská pasta na tmavé omáčky 50g
713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g
491,36 Kč/1kg
245,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninové polévkové pasty
440,95 Kč/1kg
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasta na rybí polévku Langbein
491,94 Kč/1kg
245,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Krémová polévka z uzené lososí - 400 g | FONTAINE
308,30 Kč/1l
123,32 Kč
Prodejce: taleoo

Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
513,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

La Comtesse Srdce španělských artyčoků
331,39 Kč/1kg
169,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Nádoba na led Nerezová ocel s víkem a kleštěmi
569,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,78 Kč/1kg
672,78 Kč
Prodejce: somnia24

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Doppio Passo Grillo Sicilia DOC
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,29 Kč
Prodejce: somnia24

Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 3 litry.
909,20 Kč/1l
2 727,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Odstraňovač žmolků 3 ocelové čepele Strojek Elektrický a svetrový Linty Odstraňovač žmolků na textil oblečení pro chlupů oděvy prachu vlasů Retoo
262,99 Kč
Prodejce: Retoo

2x ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pro Samsung Galaxy A54 5G pancéřová fólie Full 9H
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

TecTake 403413, Šedá, Polyester, Ocel, 110 kg, 6,2 kg
1 250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Chladicí ty?e z nerezové oceli Bremermann, sada 2 ks, chladicí ty?e na víno, chladi?e na víno
485,64 Kč
Prodejce: eluno24

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kalamáry (plněné) v oleji 115g VIGILANTE
670,31 Kč/1kg
107,25 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý základ pro polévky a omáčky
Na oleji osmahneme cibulku, přidáme několik žampionů, pokud chceme, podlijeme bílým vínem, nízkotučnou kuchyňskou smetanou, humrovou pastou - pozor, hodně zhoustne - smetanovou hustotu upravíme trochou vody a dochutíme solí a pepřem. Podávejte například s tagliatelle a krevetami.
Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Humří pasta
Vždy oblíbený. Skvělá jako omáčka k lososu...
Ohodnoceno dne 28. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi dobré. Nebyla to první objednávka a rozhodně ne poslední. Vřele doporučuji. Zpracování objednávky a dodání super. Mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutné
Chutné a snadno zpracovatelné
Ohodnoceno dne 15. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá chuť
Perfektně se hodil k našemu čerstvému humrovi, objednáme znovu
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkné
Velmi pěkné
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Velmi dobře. Pro vaření
Ohodnoceno dne 18. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Velmi vkusné
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,73 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Polévkové kostky z humra Langbein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
713,00 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Zeleninové polévkové pasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
440,95 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Kachní vývar do omáček a polévek 500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1l