5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g372,08 Kč/1kg
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Milka Choco Cookie 168g610,54 Kč/1kg
102,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sušenky Oreo Blueberry Icecream s borůvkovou náplní 137g
119,01 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

OREO Enrobed White, Sušenka, Bílá čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
407,48 Kč/1kg
100,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zlatá krabička OREO
611,61 Kč/1kg
110,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OREO Golden
458,70 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Sušenky Oreo Gingerbread s příchutí skořice v balení 154g
457,79 Kč/1kg
70,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies s kousky hořké čokolády 200g
346,80 Kč/1kg
69,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenky s kakaovou náplní, 140 g | FRUSANO
867,71 Kč/1kg
156,17 Kč
-34,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

DeBeukelaer 20175 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
622,10 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: somnia24

Oreo - čokoládové sušenky s lískovými oříšky 482g
2 384,48 Kč/1kg
1 351,82 Kč
-202,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 149,32 Kč
Prodejce: AllYouNeed

De Beukelaer Prinzen Roll celozrnné dvojité sušenky s čokoládovým krémem 352g
272,98 Kč/1kg
96,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dvojité čokoládové sušenky s oříšky – příchuť lískových oříšků, 175 g | DE RIT
668,91 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kakaové sušenky Oreo Double Roll s dvojitou smetanovou náplní 157g
Více krému, více chuti - dvakrát tak dobré!
- Křupavé kakaové sušenky plněné dvojnásobným množstvím jemného vanilkového krému
- Intenzivní kakaová chuť se snoubí s extra sladkou smetanovou náplní
- Dokonalá rovnováha křupavých sušenek a krémové náplně
Ideální pro každou příležitost
- Ideální k mléku, kávě nebo jako sladká svačinka mezi jídly
- Všestranný požitek - čistý, k popíjení nebo ke konzumaci po jednotlivých kouscích
- Praktická rolka o hmotnosti 157 g - ideální pro sdílení nebo samostatnou konzumaci
Oreo - kvalita a nezaměnitelná chuť
- Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin pro klasickou chuť Oreo
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou chuť
- Ideální pro ty, kteří milují extra krémovou náplň!
Oreo Double - dvojnásobný krém, dvojnásobná chuť!
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KGP.O. Box 10 78 40
Konsul-Smidt-Straße 21
28217 BremenMondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Brémy
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen.
Název potraviny
Kakaové sušenky se smetanovou náplní (45 %) s vanilkovou příchutí.
Seznam složek
Složení: Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, řepkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášek 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), jedlá sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2081,00
Kalorická hodnota v kcal 497,00
Tuk v g 23,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 7,40ure v g 7,40
Sacharidy v g 68,00
Sacharidy, z toho cukr v g 43,00
Vláknina v g 2,10
Bílkoviny v g 4,20
Sůl v g 0,57
Obsahuje alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; pšenice a výrobky z ní
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, řepkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášek 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2081 kj Energie kcal 497 kcal Tuky 3,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 9,6GRM Sacharidy, z toho cukr 6,2GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 0,08GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 157 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Kakaové sušenky Oreo Double Roll
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4324636
- Kód EAN
- 7622210137258
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, řepkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášek 3,3 %, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2081 kj Energie kcal 497 kcal Tuky 3,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1GRM Sacharidy 9,6GRM Sacharidy, z toho cukr 6,2GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 0,08GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 157 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Kakaové sušenky Oreo Double Roll
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 4324636
- Kód EAN
- 7622210137258
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
3 449,20 Kč/1kg
344,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OREO Enrobed White, Sušenka, Bílá čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
407,48 Kč/1kg
100,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchenmeister Koala kakaové křupavé sladké sušenky ve tvaru medvěda 75g
639,33 Kč/1kg
47,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
293,95 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Biscuit n Cream Choco máslové sušenky s nejjemnějším čokoládovým krémem 228g
425,39 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zlatá krabička OREO
611,61 Kč/1kg
110,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Mini stolní adventní kalendář Vánoční kouzelná čokoláda 115 g v balení po 3 kusech
2 141,97 Kč/1kg
749,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PICK UP! 27670 PICK UP! Choco & Milk Kekse 24x 28,0 g
21,82 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Crunch dekorace mleté kakaové sušenky s vanilkovou náplní 400g
433,45 Kč/1kg
173,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Křupavé sušenky Oreo
623,82 Kč/1kg
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
1 924,63 Kč/1kg
103,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Jsem velmi spokojen Rádi znovu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg