5,0



Na základě 4 hodnocení
OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
70,76 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč-28%
328,77 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŁAKOĆ WARSZAWSKI - Ovesné sušenky s čokoládou a vanilkou, bez lepku 150g3 193,63 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Marabou cookies plnotučné mléko2 275,82 Kč/1kg
418,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Zlatá krabička OREO611,61 Kč/1kg
110,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Sušenky Oreo Blueberry Icecream s borůvkovou náplní 137g
119,01 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

OREO Enrobed White, Sušenka, Bílá čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
407,48 Kč/1kg
100,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
978,70 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

OREO Golden
459,35 Kč/1kg
70,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Oreo tmavá čokoláda 482 g
2 306,99 Kč/1kg
1 307,81 Kč
-195,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 111,97 Kč
Prodejce: AllYouNeed

OREO Choc'o Brownie 154g, Sušenka, Kakao, Kulatý, WHEAT FLOUR, sugar, palm oil, rapeseed oil, low-fat cocoa powder 6.6%, WHEAT STARCH,..., 473 kcal, 1983 kJ
459,87 Kč/1kg
70,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz Minis Black n White máslové sušenky s bílou čokoládou 125g
723,84 Kč/1kg
90,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenkové krekry Original 100g/pg
2 088,30 Kč/1kg
208,83 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sušenky Oreo Original 154g
Nezaměnitelná klasika Oreo
- Dvě tmavé kakaové sušenky plněné jemným vanilkovým krémem
- Dokonalá rovnováha mezi křupavými sušenkami a krémovou náplní
- Celosvětově oblíbený výrobek již přibližně 100 let
Perfektní pro každou příležitost
- Ideální k mléku, kávě nebo jako sladká svačinka mezi jídly
- Všestranný požitek - čistý, k popíjení nebo ke konzumaci po částech
- Křupavé, krémové a neodolatelně lahodné
Oreo - kvalita a čistý požitek
- Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin pro klasickou chuť Oreo
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro přírodní požitek
- Ideální pro všechny, kteří milují klasickou chuť Oreo
Oreo Original - světoznámá dvojitá sušenka s jedinečnou chutí!
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KGKonsul-Smidt-Strasse 21,28217 Brémy- Typ produktu:
- Sušenka
- Příchuť:
- Mléko
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 476 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1997 kJ
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 5,3 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 68 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 38 g
- Hmotnost:
- 154 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen.
Název potraviny
Kakaové sušenky s kakaovou krémovou náplní (29 %) s vanilkovou příchutí.
Seznam složek
Složení: MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO, cukr, palmový olej, řepkový olej, PŠENIČNÝ škrob, nízkotučný kakaový prášek 4,7 %, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aromata.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 1982,00
Kalorická hodnota v kcal 472,00
Tuk v g 19,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 5,40v g 5,40
Sacharidy v g 67,00
Sacharidy, z toho cukr v g 35,00
Vláknina v g 2,90
Bílkoviny v g 5,60
Sůl v g 0,76
Obsahuje alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; pšenice a výrobky z ní
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
| Název | Oreo - Kakaové sušenky se smetanovou náplní s vanilkovou příchutí (29%) |
| Hmotnost sušenky | 154g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Složení | PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový olej, nízkotučný kakaový prášek 4,6 %, PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (hydrogenuhličitan draselný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), sůl, palmojádrový olej, emulgátory (sójový lecitin, slunečnicový lecitin), aroma (vanilin). Může obsahovat MLÉKO. |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj, sójové boby a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Mondelez Germany P.O. Box 10 78 40, D-28078 Bremen |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2010kj/480kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 20g |
| Tuk | 9,8g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 69g |
| Sacharidy | 38g |
| z toho cukr | 5,0g |
| Bílkoviny | 0,90g |
| Sůl | 2,5g |
Takhle musí vypadat dvojitý sušenka. Dvě kakaové poloviny s náplní z vanilkového krému: to je Oreo Original – klasika mezi sušenkami Oreo. Tyto oblíbené sušenky jsou oblíbené jak vcelku, tak rozebrané, a to u mladých i starších. Praktické balení je ideální na cesty a jako malá pochoutka mezi jídly.
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový olej, řepkový olej, nízkotučný kakaový prášek 4,3 %, PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1997 kj Energie kcal 476 kcal Tuky 2,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 7,5GRM Sacharidy, z toho cukr 4,1GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 0,08GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 154 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- OREO Doppelkeks Classic
- Výrobce
- OREO
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- BT753404
- Kód EAN
- 7622300336738
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, cukr, palmový olej, řepkový olej, nízkotučný kakaový prášek 4,3 %, PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany amonné, uhličitany draselné, uhličitany sodné), sůl, emulgátor (SÓJOVÝ ALECITHIN), regulátor kyselosti (hydroxid sodný), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT MLÉKO
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1997 kj Energie kcal 476 kcal Tuky 2,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6GRM Sacharidy 7,5GRM Sacharidy, z toho cukr 4,1GRM Bílkoviny 0,6GRM Sůl 0,08GRM
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 154 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- OREO Doppelkeks Classic
- Výrobce
- OREO
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- BT753404
- Kód EAN
- 7622300336738
K tomu se hodí také

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oreo Waffelrolle mit Vanille Geschmack 54g
978,70 Kč/1kg
52,85 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oreo Choc Milk,264g
1 800,34 Kč/1kg
475,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Pocity 156 g
658,91 Kč/1kg
102,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 963,13 Kč/1kg
294,47 Kč
Prodejce: somnia24

Křupavé sušenky Oreo
623,82 Kč/1kg
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,31 Kč
Prodejce: somnia24

Oreo Crunch dekorace mleté kakaové sušenky s vanilkovou náplní 400g
433,45 Kč/1kg
173,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

OREO Enrobed White, Sušenka, Bílá čokoláda, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
407,48 Kč/1kg
100,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sušenky Oreo
jako vždy velmi chutné mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 20. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg