4,6



Na základě 27 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok737,01 Kč/1kg
431,15 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 bílý roztok na výplach úst, 500 ml812,76 Kč/1kg
470,59 Kč
Prodejce: apohealth

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
162,27 Kč
-31,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Listerine Mouthwash Cool Mint 1000 ml
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

elmex 388260 elmex SENSITIVE Mundspülung 400 ml
629,85 Kč/1l
251,94 Kč
Prodejce: MANADA

Parodontax Fluoridová antibakteriální ústní voda 300ml balení 2 ks
1 205,40 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Listerine Cool Mint ústní voda 500 ml
262,40 Kč/1l
131,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Odol-med3, Minzfrisch, ústní voda, 500ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
122,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacalut, Ústní voda Altiv, 300 ml
696 250,02 Kč/1kg
139,25 Kč
Prodejce: apohealth

Cb12 Ústní voda 1000 ml
1 055,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ústní voda Halita 500 ml
880,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
484,46 Kč/1l
242,23 Kč
Prodejce: apohealth

Listerine - Ústní voda Coolmint - 500 ml
1 411,02 Kč/1kg
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Voda ústní Meridol 400ml
705,87 Kč/1l
282,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ústní voda s chlorhexidinem 300 ml
1 225,73 Kč/1l
367,72 Kč
Prodejce: LAVONIO

CHLORHEXIDINE ústní voda 0,2% 500 ml
936,82 Kč/1l
468,41 Kč
Prodejce: somnia24

MIRADENT Ústní voda mirafluor CHX 0,06%
366,88 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Výživná ústní voda je účinná a udržuje zdravé zuby a dásně. Jedinečné složení s dvojím účinkem poskytuje okamžitý a dlouhotrvající antibakteriální účinek.
Aktivní složky se rozprostřou po ústech a působí okamžitě. Dlouhodobě se potlačuje tvorba zubního plaku a účinně se předchází zánětu dásní.
- vysoce kvalitní lékařská péče o ústní dutinu
- pro péči o dásně a zuby
- pro výplach ústní dutiny
- kosmetický přípravek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: CP GABA GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 1328429
Meridol Mundspül Lösung 100 ml - Dávkování: roztok - Oblast použití: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Hmotnost
- 0.12 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Meridol, ústní voda, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 400796513380004007965133800
- Číslo produktu
- 01328429
- Hmotnost
- 0.12 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Meridol, ústní voda, 100 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 7
- Kód EAN
- 400796513380004007965133800
- Číslo produktu
- 01328429
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
619 047,62 Kč/1kg
260,00 Kč
Prodejce: apohealth

Meridol Płyn do płukania jamy ustnej Ochrona Dziąseł 400 ml
162,27 Kč
-31,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Voda ústní Meridol 400ml
705,87 Kč/1l
282,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

Kukident 1030010001 Kukident Aktiv Plus Gebissreiniger-Tabs 99 Stück
162,91 Kč
Prodejce: apohealth

Listerine Mouthwash Cool Mint 1000 ml
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rohová rozkládací pohovka Mango s funkcí spaní a lůžkem v zoomu 3 MINK
7 299,90 Kč
Prodejce: PRMEBLE

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Listerine Cool Mint ústní voda 500 ml
262,40 Kč/1l
131,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

elmex 388260 elmex SENSITIVE Mundspülung 400 ml
629,85 Kč/1l
251,94 Kč
Prodejce: MANADA

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kočárek VESKA® 3 v 1 včetně autosedačky, kočárku, joggeru s přebalovací taškou, moskytiéry, pláštěnky, hracího stolku, nánožníku na autosedačku, QuickFold, hliníkový rám - černý - antracit/antracit
5 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Kosmetické zrcátko třípanelové s LED osvětlením Kosmetické Make-Up zrcátko s dotykovým ovládáním intenzity osvětlení 3 barvy světla 3x 2x, 16x Retoo
353,99 Kč
-98,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
255,69 Kč
Prodejce: Retoo

Dino bike - dětské kolo 12" , MTB R88, plastová kola
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Dámská peněženka malá se zipem a řemínkem z umělé kůže, černá, A0402
437,85 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada na čištění zubů, odstraňovač zubního kamene, odstraňování skvrn pro domácí péči o zuby, s 5 nastavitelnými režimy a 4 čisticími hlavicemi
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

okwish Čalouněná dětská postel 90×200 cm, jednolůžko s čelem,lamelovým roštem a čelem, knoflíkové čalounění, samet, růžová, bez matrace
4 329,99 Kč
Prodejce: OKWISH

Parodontax Fluoridová antibakteriální ústní voda 300ml balení 2 ks
1 205,40 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubní výplň / zubní cement (bílý) (10 x 7g tuba)
1 538,09 Kč
Prodejce: Jasado

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
628,52 Kč/1l
251,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
74% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
74%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ústní voda
Bezvadné. Schválil ji i můj zubař.
Ohodnoceno dne 3. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku.
Poměr cena/výkon
Ohodnoceno dne 31. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
perfektní
Ohodnoceno dne 9. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dochvilnost a spolehlivost
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 9. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem v pořádku
Je v pořádku.................
Ohodnoceno dne 6. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
5 hvězdiček
Velmi spokojen, používá se již několik let
Ohodnoceno dne 30. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt
Produkt je v pořádku. Jen bych uvítala, kdyby bylo v nabídce uvedeno, že se jedná o polský výrobek.
Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ústní voda
Dobrá, ale příliš drahá.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion