5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
633,05 Kč/1l
633,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 1 litrová plechovka
366,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Liqui Moly Motorbike 2T Street 1 litrový kanystr / API TC, ISO L-EGC, JASO FC,TISI polosyntetika
374,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litry
996,47 Kč
Prodejce: MroAuto

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr
639,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Motorový olej MOTUL 510 2T – 1 l
254,06 Kč
Prodejce: Amracing

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
256,01 Kč/1l
1 280,03 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 800 Factory Line Off-Road Racing 2T Motorenöl - 4 l
1 573,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 litr
354,19 Kč
Prodejce: MroAuto

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 1 litr
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Olej pro dvoutaktní motory STIHL HP Super 2stroke oil 1 litrová dávkovací láhev 07813198054
651,32 Kč/1l
651,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

MOTUL 7100 4T Motorenöl - 10W50 4 litry
1 539,44 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 3000 4T motorový olej - 10W40 4 litry
839,26 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W30 1 litr
437,25 Kč
-33,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Valvoline motorový olej Durablend 10w40 OVDURABLEND10W401L
245,00 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

MOTUL Scooter Power 4T motorový olej - 5W40 1 litr
399,29 Kč
Prodejce: MroAuto

Motorový olej RAVENOL 1111133
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MOTUL 710 2T motorový olej - 1 litr
Se správným motorovým olejem pracuje váš motor spolehlivěji a má delší životnost. Ať už jsou podmínky jakékoli (provoz, špatné počasí ...) - dojeďte bezpečně do cíle! Přestaňte si dělat starosti s technickými problémy: máte dokonalé řešení pro městský provoz se zastavováním a rozjížděním. Objevte ideální produkty pro každodenní dojíždění do práce a zvyšte svůj jízdní komfort se značkou MOTUL.
Plně syntetický motorový olej pro dvoutaktní motocykly. Esterová technologie pro optimální výkon a ochranu. Speciálně vyvinutý pro nejnovější dvoutaktní motory se vstřikováním nebo karburátorem. Složení s nízkým obsahem kouře nabízí optimální ochranu a zabraňuje tvorbě úsad snižujících výkon. Lze použít pro samostatné i směsné mazání ve spojení s běžnými benzínovými palivy. Kompatibilní s katalyzátory.
Technické vlastnosti:
- Použití: Použití: pro každodenní použití
- Typ motoru: dvoutaktní
- Typ vozidla: Motocykl / silniční motocykl
- Kvalita: plně syntetická, ESTER
- Viskozita: Oddělené/smíšené mazání
- Schválení OEM: API TC, ISO-L-EGD, JASO FD
- Velikost nádoby: 1 litr
Mezinárodní normy:
- JASO:
- JASO (Japonská organizace pro automobilové normy) vyvinula vlastní normu pro oleje pro dvoutaktní motory motocyklů, JASO M345, která klasifikuje různé kvality pomocí stupňů FB, FC a FD - s cílem zlepšit výkonnost olejů pro dvoutaktní motory. JASO M345 hodnotí kvalitu motorového oleje podle následujících čtyř kritérií: Mazivost, nízká kouřivost, čistota motoru, zanášení výfukového systému. Dvoutaktní motorové oleje MOTUL splňují specifikace JASO FD a FC podle nejnovějších norem. Výjimkou jsou závodní oleje 800 2T FL, které překračují stávající normy. JASO M345 FD představuje nejvyšší požadavky na olej pro dvoutaktní motory v rámci JASO.
dVOUTAKTNÍ 100% SYNTETICKÁ ESTEROVÁ TECHNOLOGIE
- Složení proti kouři. Vhodný pro systémy vstřikování oleje nebo premix.
- Vhodný pro katalyzátory a pro poslední generaci dvoutaktních motorů: systém přímého vstřikování nebo karburátor.
Specifikace: API TC - JASO FD/FC ISO-L-EDG
MOTUL 710 2T 1 l 104034
100% syntetický, vysoce výkonný motorový olej pro dvoudobé motory, esterový základ.
Vlastnosti a výhody:
- Speciálně formulován pro poslední generaci vysoce výkonných dvoudobých motocyklů, které vyžadují oleje plnící extrémně náročné specifikace výrobců.
- Složení potlačující kouřivost, kompatibilní s katalyzátory a systémy přímého vstřikování dvoudobých motorů.
- Použití pro vstřikování oleje nebo jako mix s benzínem.
Specifikace:
- API: TC, JASO: FC/ FD 033MOT064, ISO: L-EGD
100% syntetický olej pro nejnovější generaci dvoutaktních motorů, vhodný pro samostatné i společné mazání.Kompatibilní s katalyzátory a systémy přímého vstřikování.Pro konvenční i bezolovnatá paliva. Pro dvoutaktní motory pracující ve vysokých otáčkách / motokros, enduro,trialyVelmi dobrá průchodnost v systémech s odděleným mazáním, okamžitá stabilita směsi s palivem, má významné účinky z hlediska minimalizace třeníDávkování dle požadavků výrobce nebo konstruktérů motocykluDoporučené dávkování: 1:50 až 1:25Normy API: API TCNormy ASO: JASO FC / FD 033MOT064
vysoce výkonné mazivo pro 2-taktní motory - Samostatné mazání nebo předmíchání - 100% syntetické - Ester - Proti kouři - Všechny sportovní motocykly, repliky, traily, terénní motocykly, enduro, mopedy, skútry - Vhodné pro všechna paliva s olovem i bez něj - Kompatibilní s katalyzátory - TC API STANDARDS -
2T motorový olej MOTUL 710 1l, API TC JASO FD syntetický ester
Motorovy olej
Motul 710 2T 1 litr
2-Takt Motoröl / Mischöl Motul 710 1 Liter
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.97 kg
- Barva
- Zlatá
- Kód EAN
- 3374650246772
- Číslo produktu
- MOTUL_104034
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.97 kg
- Barva
- Zlatá
- Kód EAN
- 3374650246772
- Číslo produktu
- MOTUL_104034
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Ochranná fólie pro iPhone 11 skleněná fólie proti špionáži 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

AVANA iPhone SE 2022 / iPhone SE 2020 / iPhone 8 / 7 pancéřové sklo ochrana obrazovky 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Liqui Moly Motorbike 2T Street 1 litrový kanystr / API TC, ISO L-EGC, JASO FC,TISI polosyntetika
374,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr
639,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

vidaXL Ložní souprava Grey 200x220 cm Bavlna
653,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Blackview-OSCAL FLAT 2, telefon, 18 (6+12) + 256 GB, 6,56 palcový displej IPS s obnovovací frekvencí 90 Hz, 5000 mAh baterie, Face ID, 13MP fotoaparát Samsung, tloušťka 8,75 mm, procesor Octa-Core Unisoc T606
2 675,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Motocyklový kryt XXL Motocyklový kryt Vodotěsný motocyklový kryt Skládací garážová kapuce pro motocykl Sport Scooter
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Philips Series 600i Čistička vzduchu s připojením k aplikaci Air+ AC0650/10
2 703,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ochranná fólie na soukromí pro iPhone 14 sklo obrazovky proti špionáži skleněná fólie 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

grillas®podpalovač 2,5 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
214,14 Kč/1kg
535,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Braun Series 3 300s, Planžetový holicí strojek, Černá, 2 SensoFoil, LED, Baterie, Nikl-metal hydridová (NiMH)
1 292,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

OPPO A54 5G , 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 64 GB, 48 MP, ColorOS 11.1, Černá
Zrepasovaný
2 944,98 Kč
Prodejce: JANADO

Řetězový olej STIHL FORESTPLUS 1L
348,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
11 390,19 Kč
Prodejce: NESATEC

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4 615,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top
Rychlé doručení
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SATRA | Víčko olejového filtru, klíč na olejový filtr, VW Mercedes BMW FIAT 76mm /12K
194,51 Kč
Prodejce: Luxtom

Mazací Linka. Turbokompresor Volvo S80 Ii 10-
1 070,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SSL SAE 0W 40 plně syntetický motorový olej s hladkým chodem 5L
2 074,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,97 Kč/1l

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
639,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MOTUL Scooter Power 2T motorový olej - 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
659,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ČTYŘTAKTNÍ MOTOROVÝ OLEJ HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
432,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
721,45 Kč/1l

Láhev na míchání paliva s olejem NEVADA- 1L
361,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
340,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,54 Kč/1l

Motorový olej Putoline TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová láhev / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
448,22 Kč
Prodejce: NGSStores