Motorový olej 5W30
13 výsledků
- 4 a další
- Do 500 Kč
- 500 – 900 Kč
- 900 – 1 500 Kč
- 1 500 – 2 000 Kč
- Více než 2 000 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 920,08 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: VISO
384,02 Kč/1l

Motorový olej RAVENOL 1111122



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 402,19 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MroAuto
600,55 Kč/1l

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 413,49 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MroAuto
282,70 Kč/1l

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 5L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 423,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: GAFA_AUTO
284,60 Kč/1l

Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
340,54 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,54 Kč/1l

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 1L



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
970,50 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
970,50 Kč/1l

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
306,96 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MroAuto
306,96 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Motorové oleje a mnoho dalšího
Začít šetřit
Ravenol Protect VMP motorový olej 5W30 1L 1 litr ACEA A3/B4/C3 MB229.31/51



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: GAFA_AUTO
542,00 Kč/1l

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 280,03 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MroAuto
256,01 Kč/1l

Zimní motorový olej 4-taktní. 1,0 l Husqvarna SAE 5W-30 pro sněhové frézy
722,14 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Betkowski_Service
722,14 Kč/1l

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: GAFA_AUTO
349,00 Kč/1l

Kroon-Oil Asyntho 5W-30 5 litrů
2 508,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Fieldyards

"DYNAMAX Oel Oil 501960 8586016015686
889,11 Kč
-40,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
849,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: GAFA_AUTO
Dodávka
- Doprava zdarma
Cena
- Do 500 Kč
- 500 – 900 Kč
- 900 – 1 500 Kč
- 1 500 – 2 000 Kč
- Více než 2 000 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Objem
- 0,6 – 1 l
- 1 – 4 l
- 4 – 5 l
- Více než 5 l
Výrobce
- Castrol
- RAVENOL
- Shell
- Ravensberger Schmierstoffvertrieb
- Dynamax
- Carpoint
- Husqvarna
Často vyhledávané