4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Liqui Moly 1581 Motorbike 4T Bike-Additive 125ml Aditívum144,20 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Další informace o reklamě
HIFLOFILTRO Olejový filter HF186119,76 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Další informace o reklamě
Mannol Mannol 2-Stroke Plus 4 litrová plechovka1 220,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej z woskiem pszczelim419,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Motorový olej Mannol Longlife 508 / 509 0W-20 (5l)
1 422,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mannol Mannol 2-Stroke Snowpower 1 litrová plechovka
294,26 Kč
Prodejce: Netmoto

Motorovy olej
557,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Autoland Glasreiniger 0,75L (6)
139,06 Kč
Prodejce: Katomix

Mezipřevodovka Romet 3 Rychlosti W
428,28 Kč
Prodejce: Amracing

Sada motorových těsnění WINDEROSA W822150
319,76 Kč
Prodejce: Amracing

Žárovka 12V C6 15W 6000K Led
678,99 Kč
Prodejce: Amracing

Sada těsnění, motor WINDEROSA W808324
1 223,80 Kč
Prodejce: Netmoto

Filtrační zařízení Hiflo HFA4915
491,98 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 3000 4T Motorový olej - 20W50 4 litry
850,72 Kč
Prodejce: MroAuto

Vzduchový filtr VICMA 10535
182,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Sada na opravu pneumatik RMS
1 608,88 Kč
Prodejce: Amracing

Sada těsnění, motor WINDEROSA W808930
2 608,51 Kč
Prodejce: Netmoto

Univerzální lepidlo MANNOL 9918
106,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Sada těsnění, motor WINDEROSA W808459
1 372,46 Kč
Prodejce: Netmoto

Hiflo Luftfilter HFA1916
851,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rozsah dodávky:
1x motorový olej MANNOL 5W-30, 4 l
Energy 5W-30 API SL/CF
Značkový výrobek Mannol
polosyntetický motorový olej
pro benzínové a naftové motory
Prémiové motorové oleje
Odpovídá následujícím homologacím / specifikacím / výrobkům:
SAE 5W-30
API SN/CH-4
ACEA A3/B4
VOLKSWAGEN 502 00
VOLKSWAGEN 505 00
VOLKSWAGEN 503 01
VOLKSWAGEN 501 01
MB 229.3
MB 229.5
BMW LL-98
RENAULT RN0710
RENAULT RN0700
FORD WSS-M2C913-B
MANNOL Energy 5W-30 je hydrosyntetický motorový olej určený pro současné benzínové a naftové motory s turbodmychadlem i bez něj. Vyvinutý pomocí nové unikátní technologie pro snížení opotřebení. Poskytuje vysokou úroveň ochrany. Zajišťuje výjimečnou čistotu částí motoru. Šetří palivo. MANNOL Energy zajišťuje spolehlivý provoz motoru při vysokém zatížení a často se měnících teplotách.
Poznámky k likvidaci odpadního oleje:
Množství u nás zakoupeného spalovacího motorového nebo převodového oleje odebíráme jako olej
za účelem odborné likvidace. Zpětný odběr se vztahuje
také na olejové filtry a olejový odpad pravidelně vznikající při výměně oleje.
Místem zpětného odběru je adresa uvedená v tiráži.
olej nebo olejový filtr a olejový
odpad pravidelně vznikající při výměně oleje nám můžete odevzdat osobně. Případně můžete zvolit zaslání poštou na
, pokud uhradíte . Dbejte prosím na to, aby byl olej při zasílání na adresu
označen jako nebezpečný odpad a aby byly použity vhodné nádoby.
Podrobnosti o výrobku Třída viskozitySAE: 5W-30Schválenívýrobce: VW 503 01, Ford WSS-M2C913-B, VW 502 00, VW 505 00, MB 229.3, VW 501 01, MB 229.5, BMW Longlife-98, Renault RN0710, Renault RN0700Obsah [litrů]: 4Olej: Polosyntetický olejProduktová řada: ENERGYSpecifikace podle ACEA: A3/B4
Mannol Energy 5W-30 4 litry
1x motorový olej MANNOL 5W-30, 4 l
Energy 5W-30 API SL/CF
Značkový výrobek Mannol
polosyntetický motorový olej
pro benzínové a naftové motory
Prémiové motorové oleje
Odpovídá následujícím homologacím / specifikacím / výrobkům:
SAE 5W-30
API SN/CH-4
ACEA A3/B4
VOLKSWAGEN 502 00
VOLKSWAGEN 505 00
VOLKSWAGEN 503 01
VOLKSWAGEN 501 01
MB 229.3
MB 229.5
BMW LL-98
RENAULT RN0710
RENAULT RN0700
FORD WSS-M2C913-B
MANNOL Energy 5W-30 je hydrosyntetický motorový olej určený pro současné benzínové a naftové motory s turbodmychadlem i bez něj. Vyvinutý pomocí nové unikátní technologie pro snížení opotřebení. Poskytuje vysokou úroveň ochrany. Zajišťuje výjimečnou čistotu částí motoru. Šetří palivo. MANNOL Energy zajišťuje spolehlivý provoz motoru při vysokém zatížení a často se měnících teplotách.
Poznámky k likvidaci odpadního oleje:
Množství u nás zakoupeného spalovacího motorového nebo převodového oleje odebíráme jako olej
za účelem odborné likvidace. Zpětný odběr se vztahuje
také na olejové filtry a olejový odpad pravidelně vznikající při výměně oleje.
Místem zpětného odběru je adresa uvedená v tiráži.
olej nebo olejový filtr a olejový
odpad pravidelně vznikající při výměně oleje nám můžete odevzdat osobně. Případně můžete zvolit zaslání poštou na
, pokud uhradíte . Dbejte prosím na to, aby byl olej při zasílání na adresu
označen jako nebezpečný odpad a aby byly použity vhodné nádoby.
- Inovativní, univerzální, prémiový motorový olej s obsahem esterů pro moderní benzínové a naftové motory s přeplňováním i bez přeplňování
- Vyvinutý podle požadavků evropských výrobců automobilů
Vlastnosti výrobku:
- Esterová technologie a syntetický základ s volitelnou škálou viskozitně-teplotních vlastností zajišťuje efektivní provoz motoru ve všech provozních režimech (studený start, městský režim, dálniční režim) a při častém kolísání teplot; - Syntetický základ s obsahem esterů v kombinaci s moderním balíčkem aditiv zachovává výkonové parametry motoru po celou dobu až do jeho výměny
- Esterové složky oleje poskytují vynikající vlastnosti proti opotřebení díky mimořádné pevnosti olejového filmu, což v kombinaci s vynikající kvalitou čerpadla výrazně prodlužuje životnost motoru, a to i při jízdních režimech "start-stop"
- Šetří palivo díky nízké viskozitě HTHS a optimálním kluzným vlastnostem
- Díky vysoké tepelně-oxidační stabilitě úspěšně odolává stárnutí
- Díky svým vynikajícím mycím a disperzním vlastnostem a nejvyšší tepelně-oxidační stabilitě úspěšně bojuje proti všem typům usazenin a udržuje díly motoru čisté až do doby výměny. Vyvinut pro benzínové a naftové motory nejrůznějších vozidel (osobních, lehkých pracovních, dodávkových a lehkých nákladních) evropských i jiných výrobců. Doporučeno pro použití v motorech vozidel Daimler a VW, které kladou na motorové oleje dodatečné požadavky (dle výše uvedených specifikací)
- Olej není určen pro použití v těžkých nákladních a podobných vozidlech!
Podrobnosti o výrobku Třída viskozitySAE: 5W-30Schválenívýrobce: VW 503 01, Ford WSS-M2C913-B, VW 502 00, VW 505 00, MB 229.3, VW 501 01, MB 229.5, BMW Longlife-98, Renault RN0710, Renault RN0700Obsah [litrů]: 4Olej: Polosyntetický olejProduktová řada: ENERGYSpecifikace podle ACEA: A3/B4
Mannol Energy 5W-30 4 litry
- Výkon
- 0.005 kW
- Výrobce
- ItalyRacing
- Model
- MN7511-4
- Hmotnost
- 3.72 kg
- Režim provozu
- Benzínový pohon
- Obsah balení
- MANNOL 5W-30 ENERGY, 4 litry
- Kód EAN
- 4036021403106
- Číslo produktu
- MN7511-4
- Výkon
- 0.005 kW
- Výrobce
- ItalyRacing
- Model
- MN7511-4
- Hmotnost
- 3.72 kg
- Režim provozu
- Benzínový pohon
- Obsah balení
- MANNOL 5W-30 ENERGY, 4 litry
- Kód EAN
- 4036021403106
- Číslo produktu
- MN7511-4
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
283,97 Kč/1l
1 419,84 Kč
Prodejce: MroAuto

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

2x ochranná fólie pro Samsung Galaxy S20 čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
532,41 Kč
Prodejce: MroAuto

Bestway 58142, Proužek pro testování vody, Zásaditost, Chlór , pH, 42 g, 95 mm, 160 mm, 42 mm
104,37 Kč
Prodejce: Bambule

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
749,46 Kč/1l
374,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
337,11 Kč
Prodejce: M_plus_L

Philips S1151/00, Rotační holicí strojek, Černá, Modrá, Baterie, 40 min, 8 h, Nikl-metal hydridová (NiMH)
930,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ochranné sklo "AntiSpyX" pro Samsung Galaxy S25 FE - Ochranné sklo proti špionáži s tvrdostí 9H Ochranné sklo proti špionáži vhodné do pouzdra
394,99 Kč
Prodejce: BF-Commerce_GmbH

Motorola edge 20, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 11, Šedá
10 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Elektrická koloběžka s homologací ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická koloběžka s homologací eKFV skládací koloběžka EScooter - černá
7 475,00 Kč
-1 798,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 677,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
365,92 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
273,18 Kč
Prodejce: MroAuto

Ceramizer Benzínový Motor Csb - Tec 852017
76 499,00 Kč/1l
764,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

J&J Automotive | Poklice Quad 15" Černá a Stříbrná 4ks
804,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sada 3D tiskš¢rny Creality 3D Ender-3 V2 Celokovovš¢ integrovanš¢ konstrukce Tichš¢ zš¢kladnšª deska NovšŠ u?ivatelskšŠ rozhranšª Displej Podpora Obnovenšª tisku 220*220*250mm Objem sestavy
7 500,00 Kč
Prodejce: CraDys

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 300,53 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Blackview Shark 8 smartphone mobilní telefon bez smlouvy 16GB+256GB 120Hz 2.4K 6,78" FHD+, Helio G99 Android 13 mobilní telefon bez smlouvy, 64MP+13MP fotoaparát, 5000mAh
3 132,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Calorifer electric, Oceanic, alb, 2000W, 3 trepte de putere
1 216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Infračervený teploměr Digitální klinický teploměr Tělový teploměr Bezkontaktní teploměr pro kojence a dospělé Jas na čele LED Retoo
244,74 Kč
-108,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,39 Kč
Prodejce: Retoo

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Medisana BU 512, Horní rameno, Automatický, Bílá, LCD, 2 uživatel/ů, AA
893,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Motorový olej
Skvělá cena, bohužel nyní dražší
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
4 litry oleje
velmi spokojen
Ohodnoceno dne 26. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše super
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý poměr ceny a výkonu.
Vše je skvělé. Výrobek dělá to, co má.
Ohodnoceno dne 12. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Polisport Plastikkit
4 176,33 Kč
Prodejce: NGSStores

Evolve (Elektricky Vyhřívané) Rukavice Na Motorku Barva Černá S
1 728,20 Kč
Prodejce: FC-Moto

Elektrická plynová rukojeť, 22 mm 25 mm, univerzální třívodičová plynová rukojeť, 12 V až 72 V, pro MiniMoto dirt bike, elektrický chopper, skútr
484,95 Kč
Prodejce: Zanjo24

1 pár třírychlostních plynových rukojetí pro elektrokola s převody vpřed a vzad
573,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Závodní modul řídicí jednotky CDI s 5kolíkovou zásuvkou (červený) pro čtyřkolky, motokáry, motokrosové motorky, motocykly, terénní čtyřkolky (ATV) a skútry s horizontálním motorem o objemu 50, 70, 90, 110 a 125 ccm
469,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

2 kusy nerezových závěsů pro lodě - 25 mm (0,98 palce) pro lodě
594,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Motocyklové řídítka 3 v 1 spínač,Motocyklové řídítka Horn Turn Signal Head Light Beam Kill Switch,Motocyklové řídítka Multifunkční spínač,Scooter Motor Power Switch,Horn Turn Signal Head Light Beam Kill 3 v 1 Switch,Elektrické kolo Handlebar Switch
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 4 litrová plechovka



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 220,09 Kč
Prodejce: everybuy_at

Chrániče rukou POLISPORT MX Flow
965,33 Kč
Prodejce: NGSStores

POLISPORT Kryt vodního čerpadla - Husqvarna / pasuje na KTM
360,23 Kč
Prodejce: NGSStores

Pianka do czyszczenia tapicerki skórzanej z woskiem pszczelim
419,26 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS