5,0



Na základě 2 hodnocení
Hmotnost:
25 kg- 15 kg
- 25 kg
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg643,99 Kč/1kg
16 099,69 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg25,22 Kč/1kg
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 800 Pflasterfugenmörtel 25kg steingrau84,90 Kč/1kg
2 122,54 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro FKM XL 444 FlexKlebeMörtel 15kg
61,51 Kč/1kg
922,68 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Fliesenfest Extra FF 450 25 kg
30,15 Kč/1kg
753,87 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

SAKRET Trass-Naturstein-Verlegemörtel TNV 25kg
14,54 Kč/1kg
363,55 Kč
Prodejce: bauschnell

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
19,42 Kč/1kg
485,43 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro RAM3 Renovierungsmörtel Ausgleichsmörtel 25kg
1 215,89 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Fliesenkleber extra FKe 25kg
19,42 Kč/1kg
485,55 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S1 20kg
48,70 Kč/1kg
974,00 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S2 Fliesenkleber 20kg
58,38 Kč/1kg
1 167,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 5 kg Beutel
73,06 Kč/1kg
365,29 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 77 MICROTEC Fliesenkleber 25 kg Sack
63,33 Kč/1kg
1 583,37 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 6kg
215,45 Kč/1kg
1 292,68 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
50,70 Kč/1kg
1 267,56 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Flexmörtel S1 Flott 20kg
36,54 Kč/1kg
730,75 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sopro No. 1 Lepidlo na obklady a dlažby 400 S1 25kg
Popis produktu:Cementové, vysoce deformovatelné flexibilní lepidlo S1, C2 TE S1 podle DIN EN 12004, s vysokou plastickou přilnavostí, k usazování a pokládce keramických obkladů a dlažeb, přírodního kamene a terakoty, které je odolné proti změně barvy, a to i v podvodních prostorách, např. v bazénech a nádržích na užitkovou vodu. Vhodný pro stěnové a podlahové vytápění a lepenou hydroizolaci, stejně jako pro porcelánovou kameninu. Velmi vysoká krycí schopnost a vynikající aplikační vlastnosti. Rovněž pro obklad na obklad. Se složením 4 v 1 pro pokládku v tenkém loži, ve fluidním loži, ve středním loži a pro vyrovnávání menších ploch do maximální tloušťky vrstvy 20 mm.
Schváleno v systému pro lodní aplikace.
- V interiéru a exteriéru
- C2: Pevnost lepidla = 1,0 N/mm²
- T: vysoká stabilita díky vláknové výztuži
- E: dlouhá doba otevření = 30 minut
- S1: dráha ohybu = 2,5 mm
- Univerzální použití: pokládka v tenkém loži, v průtočném loži, ve středním loži, možnost vyrovnání až do tloušťky vrstvy 20 mm
- S námořním schválením
- Nízký obsah chromátů podle nařízení (ES) č. 1907/2006, příloha XVII
- DGNB: Nejvyšší stupeň kvality 4, řada 8
složení 4 v 1
- Konzistence tenkého lože: 9,0 - 10,0 I Voda: 25 kg prášku
- Konzistence ve fluidní vrstvě: 11,0 - 11,5 I Voda: 25 kg prášku
- Konzistence ve středním loži: 9,0 - 9,5 I Voda: 25 kg prášku
- Vyrovnávací konzistence: 9,0 - 9,5 I Voda: 25 kg prášku
Bezpečnostní list | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | |||||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 29.06.2009 | |||||||||
Nebezpečí | ||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS07 Nebezpečné pro zdravíGHS05 Žíravý, dráždivý | |||||||||
Složky | ||||||||||
| ||||||||||
- Hmotnost
- 25 kg
- Zrnitost
- 20 mm
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4005734400214
- Číslo produktu
- 40021
- Výrobce
- SOPRO
- Hmotnost
- 25 kg
- Zrnitost
- 20 mm
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4005734400214
- Číslo produktu
- 40021
- Výrobce
- SOPRO
Pozor
K tomu se hodí také

Sopro Fliesenfest Extra FF 450 25 kg
30,15 Kč/1kg
753,87 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 78 MICROTEC Flexkleber Boden 25kg
49,62 Kč/1kg
1 240,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
782,48 Kč/1l
242,57 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro DesignFuge Flex DF 10 Sandgrau 18 5kg Eimer
150,67 Kč/1kg
753,34 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro FKM XL 444 FlexKlebeMörtel 15kg
61,51 Kč/1kg
922,68 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX G10 Premium Flex-Fugenmörtel Zementgrau 12,5kg Sack
2 195,53 Kč/1kg
27 444,11 Kč
Prodejce: bauschnell

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 100 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
6 412,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

PRITOM M10 10palcový Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad Core HD IPS obrazovka WiFi GPS tablety, s kompatibilním ochranným pouzdrem
1 694,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

BAUMIT Nivelliermasse Nivello 50 25kg Ausgleich bis 50mm
665,02 Kč/1kg
16 625,52 Kč
Prodejce: bauschnell

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Sopro FKM 600 Silver MultiFlexKleber 25kg Sack
61,47 Kč/1kg
1 536,70 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
1 314,24 Kč
Prodejce: bauschnell

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

LZQ 20X 5W LED reflektor Zapuštěné bodové stropní světlo 230V 450lm teplá bílá Zapuštěné bodové světlo Zapuštěné svítidlo Zapuštěné stropní světlo
604,19 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: HKGaga

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
82,67 Kč/1kg
1 239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
40,91 Kč/1kg
1 022,82 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 104690
47,08 Kč/1kg
941,62 Kč
Prodejce: MasterBau

Litinová krbová vložka KRATKI SIMPLE levá 8 kW Ø 200
24 500,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: Ekoflam

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 110 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
6 546,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

Sada 2 držáků solárních panelů NuaSol | PV & solar, tašková střecha, hliníkový profil
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tip Top - rychlé dodání
Hmotnost 25 kg
Vše jemné dobré zboží
Ohodnoceno dne 9. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 25 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
8 026,61 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
741,83 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 099,69 Kč
Prodejce: bauschnell
643,99 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 584,76 Kč
Prodejce: bauschnell
103,39 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 342,23 Kč
Prodejce: bauschnell
468,45 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Steingrau



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell
86,62 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 195,77 Kč
Prodejce: bauschnell
87,83 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 195,77 Kč
Prodejce: bauschnell
87,83 Kč/1kg