5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Hmotnost:
5000 g- 5000 g
- 25000 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau1 966,63 Kč/1kg
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 217,13 Kč/1l
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg141,37 Kč/1kg
2 827,30 Kč
Prodejce: MasterBau

PCI Pericret Ausgleichsmörtel grau 25kg
44,70 Kč/1kg
1 117,39 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Repament Fein grau 25kg Reparaturmörtel
25,11 Kč/1kg
627,80 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Decotric Decofill vnější výplň odolná proti povětrnostním vlivům a vodě 5000g
85,71 Kč/1kg
432,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

decofill Spachtelmasse 10kg pytel, innen decotric
9 098,25 Kč/1m
363,93 Kč
Prodejce: doenges1903

PCI Lastoflex Flexibilisierender Zusatz 4 kg
405,90 Kč/1kg
1 623,59 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Saniment 2 in 1 Sanierputz 25kg
54,49 Kč/1kg
1 362,20 Kč
Prodejce: bauschnell

fermacell FC-Fugenspachtel 5 kg
72,89 Kč/1kg
364,44 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanofug Nr. 19 - Basalt 4 kg Beutel
115,48 Kč/1kg
461,93 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Gisogrund 404 Spezial-Haftgrundierung 1 L Standbodenbeutel
729,13 Kč/1l
729,13 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 15kg Weiß
183,28 Kč/1kg
2 749,21 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Periplan Multi grau 25kg
50,58 Kč/1kg
1 264,54 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Gisogrund 303 Spezial-Haftgrundierung 1 l Standbodenbeutel
607,36 Kč/1l
607,36 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Lastogum Abdichtung 8kg Weiß
203,74 Kč/1kg
1 629,88 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PCI Nanocret FC Nízkopevnostní betonová výplň vyztužená vlákny, odolná proti povětrnostním vlivům a povětrnostním podmínkám
Vlastnosti výrobku:
- Nízké namáhání.
- Vodotěsný, odolný proti povětrnostním vlivům a rozmrazovací soli, univerzálně použitelný v interiéru i exteriéru.
- Po přidání vody plastický a hladký, snadno se nanáší.
- Rychle tuhne, přesto trvá aplikace cca 45 minut.
- Jemnozrnný povrch, proto není nutný žádný přelak.
- Lze aplikovat mechanicky i ručně.
- Testováno v souladu se směrnicemi DAfStb pro ochranu a opravy betonových dílců.
- Certifikováno podle EN 1504-3 R2.
Barvy: šedá
Dodávané formy: 25 kg pytel / 5 kg pytel
Oblast použití:
- Pro použití v interiéru a exteriéru.
- Pro stěny a stropy.
- K opravám štěrkových hnízd, uzavírání dutin.
- K vyrovnávání nad zdivem a cementovými omítkami.
- Jako plnivo na beton, pohledový beton a pórobeton.
- K vyrovnání nerovných povrchů stěn před pokládkou obkladů a dlažeb.
- Jako vyrovnávací malta v bazénech.
- Jemná vyrovnávací malta po opravě betonu pomocí PCI Peciment 50 na svislých a exponovaných betonových plochách, které nejsou vystaveny provozu, v pozemním stavitelství a mostním stavitelství podle ZTV-ING pro aplikaci PCC II: plochy, které nejsou vystaveny provozu, dynamicky namáhané (např. podhledy mostů).
- Jako jemná vyrovnávací hmota pro nátěry OS4 nebo OS 5a v souladu s DAfStb
- Pro tloušťky vrstev od 1 do 10 mm.
Předúprava podkladu:
- Podklad musí být čistý, pevný, s otevřenými póry, savý a dostatečně drsný. Minimální kvalita betonových podkladů musí odpovídat C20/25. Extrémně husté, hladké podklady a nenosné vrstvy, stejně jako poškozené betonové povrchy, musí být odstraněny vhodnými metodami, např. tryskáním pevnými abrazivy nebo vysokotlakými vodními proudy.
- Pevnost v tahu připraveného betonového podkladu nesmí klesnout pod 0,8 N/mm².
- Pokud je to možné, předpřipravený podklad 2 hodiny před aplikací PCI Nanocret FC dostatečně navlhčete a udržujte jej vlhký. Povrch musí být matně vlhký.
Základní nátěr:
- Na savých, cementových podkladech lze vyrovnání provést na předem navlhčený podklad bez základního nátěru.
- Vysoce savé podklady, např. pórobeton, musí být dostatečně předem navlhčeny nebo opatřeny základním nátěrem PCI Gisogrund, zředěným vodou v poměru 1 : 1 až 1 : 2.
- Hladké savé podklady opatřete základním nátěrem PCI Gisogrund, ředěným v poměru 1 : 1 s vodou. Nesavé podklady opatřete základním nátěrem PCI Gisogrund 303.
Aplikace PCI Nanocret FC:
- Do čisté nádoby nalijte cca 5,5 litru chladné směsné vody. Poté přidejte 25 kg PCI Nanocret FC a míchejte 3 minuty, aby vznikla plastická malta bez hrudek. Množství do 25 kg lze míchat vhodným míchacím nebo míchacím nástrojem (např. od firmy Collomix) jako nástavec na výkonné vrtačce, větší množství v nucené míchačce.
- Po době zrání cca 3 minuty PCI Nanocret FC znovu promíchejte.
- Maltu lze nanášet obvyklou pracovní technikou - roztíráním hladicí lžící - tak, že se na podklad nejprve uhladí kontaktní vrstva. Malé zlomy lze vyrovnat vodorovně a svisle ocelovým hladítkem, větší plochy nivelační lištou.
- Při strojním nanášení stříkáním nejprve nastříkejte tenkou kontaktní vrstvu a poté naneste PCI Nanocret FC v požadované tloušťce vrstvy.
- Po vytvrzení malty (cca 45 až 90 minut v závislosti na podkladu a teplotě aplikace) lze PCI Nanocret FC setřít vlhkým polystyrenem nebo plstěnou či houbovou deskou bez přidání další vody.
- V případě vysokých teplot, působení větru a přímého slunečního záření chraňte maltu před příliš rychlým vysycháním (např. několikrát postříkejte vodou, zakryjte jutovými fóliemi nebo PE fólií).
Bezpečnostní list | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | |||||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 01.09.2016 | |||||||||
| Gefkommlink | ||||||||||
Bezpečnost práce a skladování | ||||||||||
| H-věty-GHS | H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. H335 Může způsobit podráždění dýchacích cest. | |||||||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P261 Nevdechujte prach/dým/plyn/hmlu/výpary/stříkance. P264 Po manipulaci s přípravkem se důkladně omyjte .... P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/..... P304+P340 PŘI VDECHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zajistěte jí pohodlí pro dýchání. P305+P351+P338 PŘI VSTŘIKNUTÍ DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. P315 Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. P332+P313 Dojde-li k podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. P362+P364 Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte. | |||||||||
| Třídy skladování | 13 Nehořlavé pevné látky | |||||||||
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečný pro vodu | |||||||||
Nebezpečnost | ||||||||||
| Signální slovo | Nebezpečí | |||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS05 Žíravý, dráždivýGHS07 Nebezpečný pro zdraví | |||||||||
Složky | ||||||||||
| ||||||||||
- Hmotnost
- 5000 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4083200014134
- Číslo produktu
- 1413
- Výrobce
- PCI Augsburg
- Hmotnost
- 5000 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4083200014134
- Číslo produktu
- 1413
- Výrobce
- PCI Augsburg
Nebezpečí
K tomu se hodí také

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack
46,69 Kč/1kg
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 828 Wandspachtel 25kg
48,64 Kč/1kg
1 216,03 Kč
Prodejce: bauschnell

Roleta na okno Lichtblick bez vrtání Benátky I 70x150 cm včetně upínacích držáků
1 289,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Home Deluxe - Tradiční sauna - Skyline L - 120 x 150 x 190 cm - pro 2-3 osoby, hemlock, včetně saunového topidla, příslušenství k sauně I Parní sauna Infuzní sauna Finská saunasauna
54 825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Jamara Mercedes-Benz SL 400, 3 rok/roky, 4 kolo/kola, Černá
7 864,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Osram LED venkovní svítidlo Floodlight Essential 13,2 cm neutrální bílá černá
819,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

LED stropní svítidlo 2x5W 4000K 2x500LM nikl REALITY ROUTE
644,17 Kč
Prodejce: Feim-SK

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Nanocret R2 Leichter Reparaturmörtel 20 kg
65,67 Kč/1kg
1 313,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Tom Tailor Dove černý dekorativní povlak na polštář 50x50cm
388,64 Kč
Prodejce: WohnDirect

Rozkládací stůl Merxx 150 (210) x 90 cm, rám v barvě grafitu / deska z šedého skla, hliník
7 807,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Bateriové světlo LEDVANCE pro vnitřní použití | DOT-it TOUCH HIGH | studená bílá | 0,45 W | bílá | dobíjecí baterie přes USB
421,50 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: KupZarovky

Zatemňovací roleta Lichtblick Thermo bez vrtání hnědá 45x150 cm včetně upínacích držáků
415,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Nástěnné svítidlo, hliník, barva dřeva antracit, IP54, V 24,5 cm
2 612,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feim-SK

Plastový koš na prádlo ve vzhledu proutí 65 litrů - bílý - stojící koš na prádlo s víkem a držadly na přenášení
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

zrcadlová skříňka LED vidaXL 60x14x62 cm
3 104,04 Kč
-155,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 948,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

PCI Repafix Reparaturrmörtel 5 kg
97,09 Kč/1kg
485,43 Kč
Prodejce: bauschnell

Náhradní kazeta s nití Wolf Garten pro cívku s nití GT 840 a 835
321,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paulmann LED nástěnné svítidlo Jerik
2 866,44 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: KupZarovky

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

Spirella sprchový pavouk skládací sprchová zástěna "Ombrella" bílá sprchová zástěna
589,21 Kč/1m
1 001,66 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

Tom Tailor dekorativní povlak na polštář Dove Signature terra 40x40cm
363,64 Kč
Prodejce: WohnDirect

decofill Spachtelmasse 10kg pytel, innen decotric
9 098,25 Kč/1m
363,93 Kč
Prodejce: doenges1903

Decotric Decofill vnější výplň odolná proti povětrnostním vlivům a vodě 5000g
85,71 Kč/1kg
432,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kolekce SCHÖNER WOHNEN – Podlahová rohož do interiéru, model MALIBU, barva béžová, rozměry 50 x 70 cm
851,10 Kč
Prodejce: WohnDirect

UVEX brýle s obroučkami uvex i-5 bezbarvé sv exc. 9183269
830,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kustom-kult_de

Designový koberec s vyřezávanými konturami, kostkovaný vzor, tyrkysová, šedá, bílá, černá, rozměry – 80 x 300 cm
2 067,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Teppichhome24

Home Deluxe - Střecha terasy SOLIS - šedá - Š/V/H: 435 / 442 x 300 / 303 x 278 / 226 cm - včetně dvoustěnných plechů, montážní materiál I Přístřešek pro auto Pergola
27 766,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlé dodání, cena naprosto v pořádku
Hmotnost 25 kg
Vše perfektní
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg