5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
weber.tec 944 Injektionsharz 5kg Eimer18 624,24 Kč/1kg
93 121,19 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg3 252,06 Kč/1kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter62,61 Kč/1l
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 220,43 Kč/1l
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k Abdichtung Flexdichtung 6kg
214,81 Kč/1kg
1 288,87 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex 2K Flexible Bitumen Dickbeschichtung 30l
69,90 Kč/1l
2 097,01 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
61,30 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
67,46 Kč/1l
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,46 Kč/1kg
3 561,56 Kč
Prodejce: bauschnell

MEM Bitumen Primer Primer 5l
180,37 Kč/1l
901,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

weber BaseGuard Reaktivabdichtung 2K & Dichtschlämme 24kg
134,90 Kč/1kg
3 237,52 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 930 Dichtschlämme DS grau 25kg
53,12 Kč/1kg
1 328,00 Kč
Prodejce: bauschnell

Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg
44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex B 240 E 6m Fugenabdichtband mit Endstück
1 100,40 Kč/1m
6 602,39 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 32 Flexibler Verlegemörtel 25kg
80,95 Kč/1kg
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell

KNAUF Fugenfüller Leicht 5kg Spachtelmasse
37,66 Kč/1kg
188,28 Kč
Prodejce: Dragtek-com

vdw 840 plus 1K-Fugenmörtel 25kg Steingrau
73,14 Kč/1kg
1 828,38 Kč
Prodejce: bauschnell

vdw 480 BettungsCompound grau 25kg
594,81 Kč/1kg
14 870,19 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX X 7 G FLEX Flexmörtel 25kg
41,89 Kč/1kg
1 047,18 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
weber.tec Superflex D24 6 kg silný nátěr Deitermann reaktivní hydroizolace SG
Upozornění: Před aplikací Superflexu D24 musí být podklad opatřen základním nátěrem weber.prim 900. Weber.prim 900 neředěný až 1:1 RT ředěný vodou. Po zaschnutí naneste škrábanec a následně nátěr.
Vysoce pružný, reaktivní a rychle tuhnoucí, bezespárový silnovrstvý nátěr na bázi nové technologie pojiva pro spolehlivé hydroizolace staveb
Oblast použití:
Pro hydroizolaci sklepů ve styku se zemí u starých i nových budov, základů. Pro následnou hydroizolaci na stávající aniontové asfaltové vrstvy. Pro utěsnění základů budov a připojovacích profilů oken a dveří od podlahy ke stropu. Pro utěsnění ve stěnách a pod nimi. Jako hydroizolace pod potěry, jako mezikroková hydroizolace vlhkých místností a neobývaných balkonů. Také pro lepení desek z tuhé pěny polystyrenu.
Popis výrobku:
superflex D 24 je dvousložkový, rychle tuhnoucí, vysoce pružný, bezespárový nátěr. S osvědčením o zkoušce obecného stavebního dozoru. Splňuje požadavky na zkoušky PMBC podle DIN EN 15814, tabulka 1, ve třídách CB2-R3-W2A-C2A
Složení:
Cement, vybrané křemenné písky, vysoce reaktivní polymery, reaktivní plniva a přísady
Vlastnosti výrobku:
- vysoce pružný, přemostění trhlin min. 2 mm
- splňuje zkušební požadavky pro PMBC
- vysoký obsah suchého zbytku = 98 %
- 1,02 mm tloušťky čerstvé vrstvy (odpovídá min. 1,07 kg/m²) vede k cca 1 mm suché vrstvy
- rychlá odolnost proti dešti, cca 1,5 hodiny při tloušťce vrstvy 4 mm
- Ochranné desky lze lepit již po 4 hodinách
- úplné vyschnutí do 24 hodin bez ohledu na povětrnostní podmínky
- rychle nepropustné pro tlakovou vodu, 1 bar po 24 hodinách
- pro všechny minerální podklady, na zdivu nevyžaduje vrstvu omítky
- lze omítat, natírat, odolný proti mrazu/odolný proti posypovým solím, odolný proti UV záření
- radonotěsná
- Povrchová, podkladní a vodorovná hydroizolace, vyrovnávací náplň a spojovací můstek v jednom
- umožňuje hydroizolaci suterénu a soklu z jedné formy
- odolnost vůči vodě napadající beton až "vysoce agresivní" podle DIN 4030
- lze stříkat technologií peristaltického čerpadla i technologií šroubového čerpadla, např. Wagner PC 1030 s podporou vzduchu
Teplota zpracování: + 1 °C až + 30 °C teplota vzduchu a objektu
Hustota: cca 1,05 kg/dm³ hotové směsi
Pevnost v tlaku: > 0,3 MN/m²
Konzistence: roztíratelná, štětcem, stěrkou, stříkáním
Pracovní doba: cca 45 min. (při 23°/50 %rlh)
Odolnost proti dešti: po cca 1,5 hodině s vrstvou 4 mm*
Zasychání: cca 2,5 hodiny*, bez ohledu na povětrnostní podmínky do 24 hodin
Čištění: čerstvou vodou
Nářadí pro nanášení: zednické hladítko, hladítko, stříkací stroj
Doba schnutí: cca 24 hodin
Skladování: Při skladování na suchém, chladném a nezamrzajícím místě v originálním uzavřeném obalu lze materiál skladovat nejméně 12 měsíců.
Příprava podkladu:
- Podklad musí být nezmrzlý, pevný, čistý, dostatečně suchý, bez dehtové smoly, hnízd a zející trhliny, jakož i hřebenů a jiných nečistot.
- Vodoodpudivé a přilnavost snižující složky musí být odstraněny, hrany musí být zalomeny a filety zaobleny.
- Spáry a prohlubně > 5 mm musí být vyplněny přípravkem weber.tec 933.
- Piliny u napojení na spodní stěnu musí být zaobleny pomocí weber.tec 933 o poloměru 5 cm.
Použití
Základní nátěr:
- weber.prim 900 neředěný až 1 : 1 RT ředěný vodou. Po zaschnutí naneste škrábanec a následně nátěr.
Postup míchání:
- Míchací poměr: složka A + složka B 1 : 1 hmotnostní díl. Materiál míchejte bez uzlíků.
- Doba míchání je přibližně 2 až 3 minuty. Míchací zařízení: Výkonná vrtačka s připojenou míchací lopatkou weber.sys č. 3.
Vyrovnávání škrábanců:
- Pro uzavření pórů a dutin, jakož i otevřených tupých spár do šířky 5 mm, naneste celoplošně škrábaný nátěr weber.tec Superflex D 24, smíchaný s weber.sys Hartquartz 0,1 až 0,3 mm (poměr míchání 3 : 1 podle průřezů místnosti). Škrábanec nesmí být poškozen následnou aplikací hydroizolace.
Těsnění povrchu:
- Nanášení se provádí nejméně ve 2 vrstvách. Druhá vrstva hydroizolace by měla být nanesena co nejdříve, když již není poškozena první aplikační vrstva. V případě zemní vlhkosti / netlakové vody (W1-E) lze aplikace provádět v čerstvém stavu.
- V případě netlakové vody na stropech pokrytých zeminou (W3-E) a tlakové vody (W2.1-E) se weber.sys 981 zapracovává do čerstvé hydroizolační vrstvy po první aplikaci.
Povrchová hydroizolace / podlaha:
- Při hydroizolaci podlahové desky proti zemní vlhkosti / netlakové vodě (W1-E) se hydroizolace nanáší na podlahovou desku. Po proschnutí hydroizolační vrstvy se položí dvouvrstvá polyethylenová fólie jako ochranná a kluzná vrstva a na ni se nanese plovoucí potěr. U podlahové hydroizolace proti tlakové vodě (W2.1-E) se silnovrstvá vrstva nanáší zapracováním weber.sys 981 na čistou vrstvu.
Renovace staré hydroizolace:
- Při renovaci starých hydroizolací je třeba dodržet aplikační tip "Renovace starých asfaltových hydroizolací".
Bezpečnostní list | |
|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf |
| Revidováno dodavatelem dne | 10.04.2017 |
Bezpečnost práce a skladování | |
| Třídy skladování | 12 Nehořlavé kapaliny |
| Třída ohrožení vody | 1 - mírně nebezpečná pro vodu |
Nebezpečnost | |
| další informace | EUH208 Obsahuje: 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergické reakce. |
Bezpečnostní list | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečnostní list | Bezpečnostní list.pdf | ||||||||||||
| Revidováno dodavatelem dne | 10.04.2017 | ||||||||||||
Bezpečnost práce a skladování | |||||||||||||
| H-věty-GHS | H315 Způsobuje podráždění kůže. H318 Způsobuje vážné poškození očí. | ||||||||||||
| P-věty | Viz oddíl 2.2 bezpečnostního listu P101 V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Před použitím si přečtěte etiketu. P280 Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranu očí/ochranu obličeje. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/..... P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře/.... P362 Svlékněte kontaminovaný oděv. P501 Odstraňte obsah/kontejner ..... | ||||||||||||
| Třídy skladování | 13 Nehořlavé pevné látky | ||||||||||||
| Třída ohrožení vodou | 1 - mírně nebezpečná pro vodu | ||||||||||||
Nebezpečnost | |||||||||||||
| Signální slovo | Nebezpečí | ||||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS05 Žíravý, dráždivýGHS07 Nebezpečný pro zdraví | ||||||||||||
Složky | |||||||||||||
| |||||||||||||
- Rozměry
- 6 kg
- Hmotnost
- 6000 g
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4011361179782
- Číslo produktu
- 900029
- Výrobce
- sg-weber
- Rozměry
- 6 kg
- Hmotnost
- 6000 g
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4011361179782
- Číslo produktu
- 900029
- Výrobce
- sg-weber
Nebezpečí
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Věty o nebezpečnosti
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H318 Způsobuje vážné poškození očí.K tomu se hodí také

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
154,74 Kč/1kg
3 713,68 Kč
Prodejce: bauschnell

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

weber.tec 933 Hohlkehlenspachtel 25KG
61,30 Kč/1kg
1 532,52 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k Abdichtung Flexdichtung 6kg
214,81 Kč/1kg
1 288,87 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex 10 Bitumendickbeschichtung 30 L Eimer
98,38 Kč/1l
2 951,29 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k 24kg
153,54 Kč/1kg
3 684,88 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec Superflex 2K Flexible Bitumen Dickbeschichtung 30l
69,90 Kč/1l
2 097,01 Kč
Prodejce: bauschnell

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
62,61 Kč/1l
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
234,99 Kč/1kg
1 950,44 Kč
Prodejce: bauschnell

MEM Bitumen Primer Primer 5l
180,37 Kč/1l
901,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

weber.tec 934 N Wassersperrputz 25kg
37,03 Kč/1kg
925,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l
1 220,43 Kč/1l
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
67,46 Kč/1l
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
142,46 Kč/1kg
3 561,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový, Suché a mokré, 12 l, 80 dB, Černá, Červená, Stříbrná
1 631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

Prosperplast Aqua Tower, 450 l, Antracit, Dešťová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
4 076,00 Kč
Prodejce: PENTA

Remmers Dichtschlämme WP DS basic 25kg
48,57 Kč/1kg
1 214,22 Kč
Prodejce: bauschnell

LuxeBath umyvadlo Umyvadlo na desku Square, 60,5x36,5x13 cm, bílá, keramika
1 917,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Univerzální těsnící hmota MEM Water-Stop, 1 kg
9 309,36 Kč/1m
1 024,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tekutá fólie 20 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
101,06 Kč/1l
1 718,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Litinová krbová vložka KRATKI SIMPLE levá 8 kW Ø 200
24 500,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: Ekoflam

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PrimePick

COSTWAY Swing Frame Swing Frame Double Swing Kovový rám pro závěsné houpačky Zahradní houpačka (pouze rám)
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Quartz primer bílý 25 kg Základní nátěr pro roubování Level+07
58,22 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Dieselový motor Vibrační deskový motor 211ccm 06284 Malý dieselový motor pro motokáry
11 780,03 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Scheppach bezolejový kompresor HC 30 OX
3 989,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt!
O produktu vlastně není třeba nic říkat. Tmel je velmi kvalitní materiál, který používají profesionálové ve stavebnictví. I jako nezkušený kutil je aplikace při dodržení pokynů výrobce snadno proveditelná a velmi rychle získáte cit pro materiál. Množství spotřeby silně závisí na podkladu!
Ohodnoceno dne 19. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 30 Liter
39 362,97 Kč
Prodejce: bauschnell
1 312,10 Kč/1l

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
25 055,81 Kč
Prodejce: bauschnell
2 505,58 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l