5,0



Na základě 7 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced 2-In-1 Shampoo & Mask 250 ml3 340,60 Kč/1l
835,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SE Abs. Rep. šampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pro Longer šampon Professional Shampoo pro ženy 300 - L'Oréal Professionnel
2 084,40 Kč/1l
625,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Gloss Shampoo šampon pro lesk vlasů 500 ml
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Wella SP Silver Blond Šampon pro chladné odstíny blond vlasů, 250 ml - Speciální šampon pro zvýraznění a osvěžení studených tónů blond vlasů.
1 653,92 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživující šampon pro šedivé vlasy 1500 ml
498,33 Kč/1kg
897,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Série Expert Liss Unlimited Shampoo Šampon pro nepoddajné vlasy 300 ml
2 109,40 Kč/1l
632,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Fialový šampon pro studené odstíny blond vlasů Blond Absolu Bain Ultra Violet (Anti-Brass Purple Shampoo), 250 ml
3 490,84 Kč/1l
872,71 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživující šampon pro šedivé vlasy 300 ml
1 186,92 Kč/1kg
474,77 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Šampon, Unisex, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá, Lesklý, Změkčující, Bělicí
927,53 Kč/1l
309,00 Kč
-30,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 500 ml
1 214,00 Kč/1l
607,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zvýrazněte krásu šedivých nebo bílých přírodních vlasů tímto speciálním šamponem. Systém Gloss Protect s aminokyselinami a obohacujícími barevnými pigmenty odstraňuje nežádoucí žlutý opar.
[VÝSLEDEK]
- Rozjasňuje bílé vlasy
- Proti žlutému odstínu
- Neutralizuje nežádoucí odlesky Zvyšuje lesk
Stříbrný šampon o objemu 500 ml je vhodný zejména pro mytí šedivých nebo bílých přírodních vlasů. Speciální barevné pigmenty působí proti žlutému nádechu, zatímco aminokyseliny a kationtové polymery zajišťují pružnost. Výsledek: lesklé a vitální vlasy bez žlutého nádechu.
Šampon Loreal Serie Expert Silver
je pigmentový šampon, který odstraňuje žlutý opar z šedivých nebo bílých přírodních vlasů a dodává vlasům lesk a vitalitu.
Pro jemné, poddajné a lesklé vlasové vlákno, které dokonale zvýrazní barvu vašich vlasů.
Výhody
- Pigmentový šampon
- odstraňuje žlutý zákal
- dodává vlasům lesk a vitalitu
- pro lesklé vlasové vlákno
Vlasy jsou to jediné, co...
0
LOreal Serie Expert Silver Shampoo Neutralizační šampon s hořčíkem. Pro šedivé a bílé vlasy. C230906/1 SPANJE karton @ 1 fles x 500 ml
SE Silver Shampoo 500ml Expert Series
L'Oréal Professionnel Paris Serie Expert Silver Shampoo, Neutralizuje žlutý nebo měděný odstín a dodává lesk, matující šampon na vlasy, péče o světlé blond, bílé a šedivé vlasy, 500 ml
- Hmotnost
- 580 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636502868
- Číslo produktu
- 178557
- Hmotnost
- 580 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636502868
- Číslo produktu
- 178557
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

SE Abs. Rep. šampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Kondicionér pro posílení lámavých vlasů od L'Oréal Professionnel, 200ml
1 950,00 Kč/1l
656,52 Kč
-266,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 212,33 Kč/1l
909,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

De’Longhi EN 80.B, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1260 W, Černá
2 094,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

tillvex slunečník antracit Ø 300 cm závěsný zahradní slunečník market deštník klička balkon hliník výklopný
2 219,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ochranný kryt na deštník do 300 cm (se zipem a tyčí)
18 288,93 Kč/1m²
1 338,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 751,54 Kč/1kg
487,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Orphica Brow 4 ml kondicionér na obočí Sérum na růst obočí
386 922,48 Kč/1l
1 547,69 Kč
Prodejce: VISO

Pokémon SWSH04.5 Top Trainer Box DE
6 478,38 Kč
Prodejce: BestCollect

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g
854,40 Kč/1kg
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratol Professional Shampoo 300 ml
1 348,50 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Conditioner 200 ml
2 431,75 Kč/1l
486,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola - Botugen Mask 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šperkový box Beautylushh Černý Gugita šperkový box
291,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Rohová police 21093, úložný regál, z pozinkovaného kovu, s 5 policemi, 180 x 70 x 40 cm
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Přebalovací jednotka Přebalovací stůl Přebalovací plocha Dětský nábytek
4 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stříbrný šampon
Objem 0,3 l
Pro mě nejlepší šampon na bílé/stříbrné vlasy. Tón vlasů se zvýrazní a získají lehce stříbrný lesk !!!!.
Ohodnoceno dne 13. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,5 l
Výrobek je přesvědčivý, doporučuji kdykoli.
Ohodnoceno dne 22. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní!
Objem 0,5 l
Produkt známý. Přišel rychleji, než se očekávalo
Ohodnoceno dne 25. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stříbrný šampon
Objem 0,5 l
dobrý produkt; odstraňuje žlutý nádech
Ohodnoceno dne 28. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 0,5 l
Zde je levnější koupit
Ohodnoceno dne 24. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super šampon
Objem 0,5 l
Vykouzlí ve vlasech krásný lesk!
Ohodnoceno dne 26. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l