4,8



Na základě 62 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml326,00 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola No Yellow 2 x 1000 ml stříbrný šampon440,97 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Fanola No Yellow 2 x 350 ml šampon pro blond vlasy Stříbrná sada šamponů
659,90 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alter Ego ChromeEgo Color Care Color Protection Shampoo ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml
493,43 Kč/1kg
199,87 Kč
-34,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alter Ego ChromeEgo Silver Maintain Anti-yellow Shampoo neutralizující šampon pro platinově blond a šedivé vlasy 300 ml
551,00 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
296,00 Kč/1l
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alter Ego CureEgo Silk Effect Shampoo šampon pro uhlazení a lesk vlasů 300 ml
691,37 Kč/1l
241,04 Kč
-33,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
207,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Numero Ovesný Rekonstruující Šampon s Provitamínem B5, 1000ml
381,56 Kč/1l
381,56 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Balance Shampoo 1000 ml
293,00 Kč/1l
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Blonďatá
- Efekt šamponu:
- Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Rozsah hodnot pH:
- 5 - 5,2
- Vhodné pro vegetariány a vegany:
- Ano
- Složení:
- Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Acid violet 43, Parfum (Fragrance), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Wine Extract, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Triethylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
S [Fanola No Yellow Shampoo] můžete zbavit barvené, odbarvené a melírované vlasy nepříjemných žlutých tónů. šampon [Fanola No Yellow Shampoo] jemně čistí vlasy a spolehlivě redukuje žluté odlesky pomocí fialových pigmentů. Melíry, blond a šedivé vlasy získají po každém umytí lehký stříbrný lesk. U šedivých vlasů dokonce umožňuje dosáhnout čistě bílého efektu. Řada [No Yellow] od společnosti Fanola nabízí také masku, kterou lze použít společně se šamponem pro ochranu vlasů před vysoušením a pro dosažení světlejší a silnější blond barvy.
[Použití]
Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Šampon nechte krátce působit a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.
Složení
Aqua (Voda), Sodium Laureth Sulfate, sodium cocoamphoacetate, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, citric acid, acid violet 43, parfum extract, benzyl alcohol, triethylene glycol, propylene glycol, sodium chloride, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, magnesium nitrate, magnesium chloride, chlorphenesin, potassium metabisulfite
Šampon Fanola No Yellow proti žlutému efektu. Jeho složení tónuje zesvětlené a odbarvené vlasy, zjemňuje všechny žluté odlesky a zajišťuje dosažení čistě bílého efektu na šedivých vlasech.
PoužitíFanola No Yellow Shampoo Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Nechte šampon krátce působit a poté jej důkladně opláchněte. V případě potřeby proces opakujte.
Fanola No Yellow Shampoo Šampon je ideální pro šedivé, odbarvené a odbarvené vlasy. Fialová barva odstraňuje nežádoucí žluté tóny u šedivých, světle blond a melírovaných vlasů. Použití: Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a nechte působit 1-5 minut, poté opláchněte. Opakujte podle potřeby
Šampon Fanola No Yellow 1000ml
Fanola No Yellow Shampoo je profesionální přípravek pro péči o vlasy speciálně vyvinutý pro blond, zesvětlené nebo šedivé vlasy. Je ideální pro ty, kteří chtějí chránit barvu svých vlasů před vyblednutím a udržet si chladný, platinově blond tón.
Jedinečné složení šamponu obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují nežádoucí žluté tóny a osvěžují vlasy. Šampon navíc neobsahuje sulfáty a parabeny a obsahuje cenné složky, jako je kokosový olej a eukalyptový olej, které vlasy šetrně čistí a vyživují.
Vlastnosti:
- Speciální šampon pro blond, zesvětlené nebo šedivé vlasy
- Neutralizuje nežádoucí žluté tóny a osvěžuje vlasy
- Obsahuje fialové pigmenty a cenné složky, jako je kokosový olej a eukalyptový olej
- Bez sulfátů a parabenů
- Obsah: 1000 ml
Použití:
Šampon Fanola No Yellow se nanáší na mokré vlasy, jemně se vmasíruje a nechá se působit 1-5 minut. Poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Fanola No Yellow Shampoo je ideální přípravek pro péči o vlasy pro všechny, kteří si chtějí udržet chladný, platinový blond odstín. Objednejte si nyní 1000ml láhev a užívejte si profesionální výsledky doma!
Šampon No Yellow pro blond vlasy k neutralizaci žlutých tónů.
- Vysoce pigmentovaný
- Umožňuje dosáhnout vysněného odstínu během jediného mytí šamponem
- Poskytuje dlouhotrvající popelavý a lesklý efekt
- Obsahuje hedvábné proteiny
Ideální pro péči o stříbrné ombre vlasy. Šampon Fanola No-Yellow si oblíbily ženy po celém světě. Zaručuje chladný tón vlasů, je ideální pro péči o studené blond vlasy a eliminaci žlutých tónů na odbarvených vlasech.
Návod k použití: Používejte tento přípravek na odbarvení vlasů:naneste na mokré vlasy, jemně vmasírujte a nakonec opláchněte vodou. Pro intenzivnější účinek umyjte vlasy ještě jednou šamponem a nechte přípravek na vlasech působit 5 minut.
Pokud máte ve vlasech červený pigment (z barvení nebo od sebe) a chcete si vlasy obarvit na blond, může se stát, že budete mít oranžové, žluté nebo blond vlasy s příliš teplým žlutým nádechem. Chcete mít pěkný studený blond odstín, ale dopadne to teplejší nebo žlutější, než chcete.
Fanola No Yellow šampon je ideální volbou pro blond vlasy potřebující intenzivní hydrataci. Tento vyživující šampon s anti-žlutým efektem byl speciálně vyvinut pro neutralizaci nežádoucích žlutých odstínů, čímž pomáhá udržet vaše blond vlasy svěží a stříbrné. Díky 1 litrové lahvičce nebudete muset často dokupovat nový produk, což je skvělé z hlediska udržitelnosti. Navíc jeho vysoce kvalitní složení dodá vašim vlasům potřebnou živinovou podporu a lesk. Užijte si své krásné blond vlasy s pomocí Fanola No Yellow šamponu!
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Fanola z kolekce No Yellow byly vytvořeny pro šedivé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Fanola - No Yellow Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Fanola No Yellow Shampoo (1000 ml) je stříbrný šampon speciálně vyvinutý pro snížení žlutého nebo zeleného odstínu blond vlasů. Chcete-li dosáhnout intenzivního výsledku, nechte šampon působit dvě minuty. Poté jsou vlasy vyživené a hedvábně lesklé. Při pravidelném používání jsou vlasy nádherně hebké a získávají zpět svůj přirozený lesk.
Šampon Fanola No Yellow
Nádherný,
Fanola No Yellow Shampoo 96147 ITALIË karton @ 1 stuk x 1000 ml
Tento jedinečný produkt nabízí INTERNATIONAL Fanola Glamourpuss
- Model
- No Yellow
- Hmotnost
- 1245 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, ACID VIOLET 43, PARFUM (FRAGRANCE), GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, WINE EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, TRIETHYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE METHYLISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, CHLORPHENESIN, POTASSIUM METABISULFITE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8032947861477
- Číslo produktu
- 96147
- Model
- No Yellow
- Hmotnost
- 1245 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, DECYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, CITRIC ACID, ACID VIOLET 43, PARFUM (FRAGRANCE), GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, WINE EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, TRIETHYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE METHYLISOTHIAZOLINONE, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, CHLORPHENESIN, POTASSIUM METABISULFITE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8032947861477
- Číslo produktu
- 96147
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Fanola No Yellow, 350 ml, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Barevná korekce, Vyživující, Lesklý, Láhev
773,23 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola maska Fanola Wonder No Red Mask 350ml
1 380,71 Kč/1l
483,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

SELECTIVE Kondicionér pro barvené vlasy COLOR BLOCK – 1000 ml + PUMPIČKA
451,35 Kč/1l
662,86 Kč
-211,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 416,76 Kč/1l
708,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

2L láhev na pití Sportovní láhev Láhev na vodu Láhev na pití s brčkem, časový marker Gradient Red
310,74 Kč
-6,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,52 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
35 019,20 Kč/1l
1 750,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Fanola - Botugen Mask 1000ml
292,38 Kč/1kg
292,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

No Yellow bezoplachová péče 2-Phase Potion pro ženy 150 - Fanola
1 395,77 Kč/1kg
234,49 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Wella Color Fresh Mask, Šeříková, Lilac Frost, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Tuba
9 724,00 Kč/1l
1 458,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Plastový věšák s kolejničkou na kalhoty - černý / balení 50 ks - věšák na saka košile halenky s kravatou a držákem na opasek
493,50 Kč
Prodejce: Special-trends

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Držák na TV Univerzální držák na stěnu TV do 35 kg 13-42" palců
225,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Proces nákupu a dodání byl nekomplikovaný a rychlý. Po nehodě při barvení jsem se chtěla zbavit žlutooranžového nádechu a dosáhnout popelavého tónu. Po 2x 20 min. reakční době se vše podařilo skvěle. Mé vlasy jsou krásně popelavě blond bez červených pigmentů. Vůně je v pořádku. Při nanášení šamponu je nejlepší používat rukavice. Účinek šamponu je opravdu velmi dobrý. A nikde jsem nenašla 1l láhev levněji. Proto 5 hvězdiček pro Fanolu a 5 hvězdiček pro Kaufland.de.
Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlasy se stávají mega lehké
Super šampon. Vlasy jsou po něm super lehké. Nepoužívejte příliš často, jinak to povede k vypadávání vlasů. Aplikujte pouze v rukavicích, jinak vám zfialoví ruce.
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stříbrný šampon
Díky tomuto produktu mají moje šedivé vlasy o něco hezčí barvu. Znovu a znovu
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Běda
Miluji to
Ohodnoceno dne 10. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super šampon
Je prostě super. Žlutý nádech zmizí, jen si musíte dát pozor, abyste ho nenechali působit příliš dlouho, pokud nechcete mít šedivé vlasy :)
Ohodnoceno dne 15. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší šampon proti žlutému nádechu
Tento šampon jsem měla již před několika lety a byla jsem z něj nadšená. Tentokrát jsem si objednala 1 litr. Jednou jsem si s ním umyla vlasy a ten pitomý žlutý nádech v mých blond vlasech je konečně pryč!
Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Žádný žlutý šampon
Velmi dobrý
Ohodnoceno dne 20. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše se hodí
Docela dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l