4,9



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml sada šamponů proti žloutnutí598,47 Kč/1l
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 747,25 Kč/1l
1 747,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 899,80 Kč/1l
1 224,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hluboce čisticí šampon pro všechny typy vlasů Dualsenses Scalp Specialist (Deep Cleansing Shampoo), 250 ml
952,00 Kč/1l
238,00 Kč
Prodejce: Anteros

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 669,96 Kč/1l
417,49 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 147,72 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
540,45 Kč/1l
540,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon je speciálně vyvinutý pro potřeby blonďatých a melírovaných vlasů. Unikátní systém Fade Stop Formula aktivně posiluje zakotvení barevných molekul. Tím prodlužuje životnost barvy, vlasy čistí a regeneruje.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights šampon 1000ml
Šampon neutralizující nežádoucí teplé žlutavé tóny. Pro zářivé blond a melírované vlasy. Inovativní Fade Stop Formula a microPROtec Complex snižují ztrátu barvy na minimum a poskytují beztížnou péči.
Nová technologie Luminescine přeměňuje neviditelné UV světlo a okamžitě zvýrazňuje zářivost barvy vlasů.
Goldwell Dualsenses
Šampon proti žloutnutí blondýnek a melírů 1000ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo je šampon proti žloutnutí pro světlé blond a melírované vlasy. Krémová pěna čistí vlasy obzvlášť šetrně, zatímco jedinečná FadeStopFormula ukotvuje molekuly barvy ve vlasech a ztrátu barvy na minimum.
Použití:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby proces opakujte
Obecné informace:
- Řada Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow je ideální pro světlé blond a melírované blond vlasy.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, C1214 Pareth-12, Kyselina citronová, Butylene Glycol, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Isopropyl Alcohol, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, C.I. 60730, HC Blue No.11.
GoldwellDualSenses Blondes & Highlights Shampoo 1000ml
Šampon Blondes & Hightlights byl vyvinut pro blond a melírované vlasy a díky speciálnímu složení Fade Stop s lipidovým olejem mirabelle zajišťuje, že barva nevybledne, ale zůstane zářivá a intenzivní. Šampon také zabraňuje žloutnutí vlasů, takže odbarvené vlasy zůstávají krásné, zářivé, lesklé a upravené. Šampon je také zodpovědný za regeneraci vlasů.objem:1000 ml
- Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights šampon proti žlutým skvrnám 1000 ml
Pro blond a melírované (barvené i nebarvené) vlasy.
- Dodává okamžitý barevný lesk
- Neutralizuje nežádoucí žlutý nádech
- Minimalizuje ztrátu barvy
Jak používat
Naneste na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
FadeStopFormula
Součástí šamponu je vylepšená formule FadeStopFormula, která výrazně omezuje další ztrátu barvy během mytí.
Luminescine
Nová technologie Luminescine přeměňuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří ohromující zářivost barvy.
Goldwell Dualsenses Blonde & Highlights šampon proti žloutnutí 200ml / 1000ml
proti žlutým odstínům.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo je šampon pro zářivou, chladnou blond. Už dlouho si přejete, aby z vašich blond vlasů zmizel nepříjemný žlutý nádech?
Pak je nový šampon Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo přesně to, co potřebujete.
Složení Fade Stop ztrátu barvy na minimum. Molekuly barvy jsou ve vlasech pevně ukotveny.
Zatím nejlepší Dualsenses - pro všechny, kteří chtějí čistou, zářivou a chladnou blond barvu. Se šamponem Dualsenses pečujete o blond vlasy a vlasy s tím správným odstínem blond.
Použití: Vložte do vlasů a vlasů s jemným a čistým odstínem. Krémová konzistence vlasy jemně čistí. V případě potřeby opakujte.
Vlasy jsou jedinou skutečnou věcí...
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Goldwell New Dualsenses Blondes & Highlights Anti Yellow Tint Shampoo. Šampon pro blond a melírované barvené i nebarvené vlasy. Dodává okamžitý barevný lesk, neutralizuje nežádoucí žlutý nádech. Komplex microPROtec zajišťuje rovnoměrné rozložení aktivních pečujících složek. FadeStopFormula další ztrátu barvy během mytí šamponem a Luminescine vytváří ohromující zářivost barvy. Použití: Vložte do vlasů, abyste se mohli odbarvit: Aplikujte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-Yellow Shampoo 1000ml ztrátu barvy neutralizuje žlutý nádech 1000 ml ztrátu barvy na minimum, neutralizuje nežádoucí žlutý nádech Hmotnost 1,1 kg Velikost balení 1000 mililitrů
DSBL&HLAnti-YellowShampoo1000mlDualsensesBlond&Highlights
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Šampon proti odbarvování - 1000 ml
Goldwell Dual Senses B&H šampon 202912IE DUITSLAND karton @ 1 krabice x 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609029120
- Číslo produktu
- 13278
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609029120
- Číslo produktu
- 13278
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
1 235,72 Kč/1l
617,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 077,73 Kč/1l
311,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
1 595,65 Kč/1l
319,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
666,35 Kč/1l
666,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 213,73 Kč/1l
332,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující kondicionér pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Conditioner), 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.
720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Samec/samec, Bílá
205,98 Kč/1m
411,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 747,25 Kč/1l
1 747,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dlouhodobá Ošetřující Kúra pro Poškozené Vlasy
2 379,65 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Maska pro suché a poškozené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml
1 315,86 Kč/1l
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Tónovací kondicionér Neutral Brown Dualsenses Color Revive (Color Giving Condicioner), 200 ml
1 969,00 Kč/1l
492,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Kbelík na odpadky do kuchyně, 16 litrů, senzorový, bílý, automatický, odpadkový koš, vhodný do koupelny, kanceláře
820,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mattel Jurský svět Křídový kemp Tyrannosaurus REX řvoucí 55cm
3 628,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 429,12 Kč/1l
714,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
615,93 Kč/1l
615,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Vlasové sérum, 150 ml, Unisex, Lesklý, 1 kusů
2 146,20 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Braun CCR5 + 1, Modrá, Plast, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Irsko, 1,19 kg, 135 mm
885,25 Kč
Prodejce: esiteo

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Regenerační Sérum pro Suché a Poškozené Vlasy, 100ml.
3 466,70 Kč/1l
355,00 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask Intenzivní regenerační maska na vlasy bez oplachování, 15 ml
67 252,67 Kč/1l
1 008,79 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Podle mého názoru jeden z nejlepších šamponů pro blondýnky! Používám ho už několik let a stále jsem z něj nadšená.
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vydrží věčně
Velmi výnosný, vydrží dlouho, hezky voní, dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 24. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
skvělý šampon pro blond vlasy
Výrobek je skvělý, vlasy se po umytí krásně lesknou.
Ohodnoceno dne 24. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje žena ho používá už léta
Super věc Top produkt
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l