4,7



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml629,93 Kč/1kg
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
272,23 Kč
-20,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 728,68 Kč/1l
432,17 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 661,32 Kč/1l
415,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 961,80 Kč/1l
1 240,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml sada šamponů proti žloutnutí
514,47 Kč/1l
1 028,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
886,20 Kč/1l
886,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
554,68 Kč/1l
554,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
1 296,72 Kč/1l
324,18 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
8 942,00 Kč/1kg
894,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Goldwell Dualsenses
Šampon proti žloutnutí blondýnek a melírů 1000ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo je šampon proti žloutnutí pro světlé blond a melírované vlasy. Krémová pěna čistí vlasy obzvlášť šetrně, zatímco jedinečná FadeStopFormula ukotvuje molekuly barvy ve vlasech a ztrátu barvy na minimum.
Použití:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby proces opakujte
Obecné informace:
- Řada Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow je ideální pro světlé blond a melírované blond vlasy.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, C1214 Pareth-12, Kyselina citronová, Butylene Glycol, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Isopropyl Alcohol, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, C.I. 60730, HC Blue No.11.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám tónovací šampon Goldwell Dualsense pro blond vlasy pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Šampon
- Složení: Složení: Složení na vlasy, Složení na vlasy, Složení na vlasy, Složení na vlasy:
- Složení: Parfém (parfém)
- Glykoproteiny
- Isopropylalkohol
- Panthenol
- Peg-150 pentaerythrityl tetrastearát
- Peg-3 distearát
- Fenoxyethanol
- Glycerol
- Kyselina mléčná
- Kyselina benzoová
- Laureth-9
- Oktyldodecyl Pca
- Trideceth-12
- Kyselina octová
- Ethylhexylglycerol
- Distyrylbifenyl disulfonát disodný
- Polykvaternium-10
- Extrakt z kůry vrby černé (Salix nigra)
- Octan sodný
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Lauroylsarkosinát sodný
- Pca sodný
- Extrakt z Verbascum thapsus
- Amodimetikon
- Butylenglykol
- C12-14 pareth-12
- Kyselina citronová
- Doporučené použití:
- Blond vlasy
- Vlasy s melírem
- Objem: 1 litr
- Pohlaví: Unisex
- Vlastnosti:
- Zjemňuje barvu a zabraňuje žloutnutí
- Dodává lesk
- Ošetření proti žloutnutí
ztrátu barvy na minimum, neutralizuje nežádoucí žlutý nádech.
[Šampon proti žlutému odstínu]
- dodává okamžitý barevný lesk
- neutralizuje nežádoucí žlutý nádech
- minimalizuje ztrátu barvy
Složení
Voda/Aqua/Eau, Laureth-sulfát sodný, Lauroyl-sarkosinát sodný, Lauryl-hydroxysultain, PEG-3-distearát, Ethylhexylglycerin, kyselina mléčná, chlorid sodný, polyquaternium-10, amodimethicon, PEG-150 pentaerythrityl-tetrastearát, PPG-2, hydroxyetyl-kokamid, panthenol, C12-14-pareth-12, butylenglykol, Glycerin, Octyldodecyl, PCA, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Sodium PCA, Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Trideceth-12, Acetic Acid, Glycoproteins, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Benzoic, Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Fragrance/Parfum, Ext., Violet 2/CI 60730, HC Blue No. 12.
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights šampon proti žlutým skvrnám 1000 ml
Pro blond a melírované (barvené i nebarvené) vlasy.
- Dodává okamžitý barevný lesk
- Neutralizuje nežádoucí žlutý nádech
- Minimalizuje ztrátu barvy
Jak používat
Naneste na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
FadeStopFormula
Součástí šamponu je vylepšená formule FadeStopFormula, která výrazně omezuje další ztrátu barvy během mytí.
Luminescine
Nová technologie Luminescine přeměňuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří ohromující zářivost barvy.
Šampon proti nežádoucím teplým odstínům
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
GW DS BL&HL Šampon proti žloutnutí 1000ml Dualsenses Blond & Highl
/ Pro blond a melírované vlasy / Neutralizuje žlutý odstín / Dodává blond odstínům nový barevný jas
- Hmotnost
- 1.1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028574
- Číslo produktu
- 202857
- Hmotnost
- 1.1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028574
- Číslo produktu
- 202857
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Kryt + 2x ochranné sklo pro Samsung Galaxy A15 4G / 5G pancéřové pouzdro černé
347,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
1 235,72 Kč/1l
617,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 239,53 Kč/1l
335,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
1 595,65 Kč/1l
319,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
272,23 Kč
-20,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 728,68 Kč/1l
432,17 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
629,93 Kč/1kg
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
685,93 Kč/1l
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 661,32 Kč/1l
415,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

SP Balance Scalp šampon pro ženy 1000 - Wella Professionals
529,00 Kč/1l
529,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 109,25 Kč/1l
3 109,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
886,20 Kč/1l
886,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Ultimate Repair Shampoo 1000 ml
1 150,19 Kč/1l
1 150,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Glynt Pure Shampoo čisticí šampon pro všechny typy vlasů 40 g
6 187,75 Kč/1kg
247,51 Kč
Prodejce: Tersorte

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
851,93 Kč/1l
851,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
1 555,63 Kč/1l
466,69 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
510,93 Kč/1kg
510,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 1 l
Vše je skvělé, super produkt za skvělou cenu. Od objednání až po doručení druhý den vše proběhlo v pořádku.
Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ohodnotit šampon
Objem 0,25 l
Šampon je velmi výdatný. Vlasy jsou po umytí hebké a lehké.
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šampon
Objem 1 l
Velmi spokojen s šamponem...
Ohodnoceno dne 16. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 21. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 1. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l