5,0



Na základě 1 hodnocení
Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
272,23 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč-20,30Kč
1 007,72 Kč / 1l
plus 129,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
867,46 Kč/1l
867,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
4 961,80 Kč/1l
1 240,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
851,93 Kč/1l
851,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell DS B&H Anti-Yellow Shampoo 250ml + Conditioner 200ml + 60sec Treatment 200ml
1 356,82 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
554,68 Kč/1l
554,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell DS B&H Anti-Yellow Shampoo 250ml + 60sec Treatment 200ml
1 290,96 Kč/1l
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Klorane Blond Highlights Shampoo šampon pro blond vlasy 2 x 400 ml
1 094,79 Kč/1l
875,83 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
929,00 Kč/1l
246,86 Kč
-14,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,25 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo 250 ml
955,08 Kč/1l
238,77 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights šampon proti žlutým odstínům 1000 ml
1 508,55 Kč/1l
1 508,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Goldwell DS B&H Šampon - 250 ml - Proti žloutnutí - Pro blond a melírované vlasy - Péče o barvené vlasy
Chraňte své blond a melírované vlasy před vyblednutím a nežádoucími žlutými tóny se šamponem Goldwell DS B&H - pro zářivou barvu a zdravou strukturu vlasů!
Intenzivní péče o barvu blond vlasů
- Šampon Goldwell DS B&H byl vyvinut speciálně pro blond a melírované vlasy. Díky inovativnímu složení Fade Stop s lipidovým mirabelkovým olejem zůstává barva zářivá a intenzivní. Tento šampon zajistí, že vaše vlasy budou nejen krásné, ale také zůstanou zdravé. Chrání před vyblednutím barvy a dodává vlasům zářivý lesk.
Účinná neutralizace žluté barvy
- Častým problémem blond vlasů je sklon ke žlutému nádechu. Šampon Goldwell DS B&H působí speciálně proti tomuto žlutému nádechu a zajišťuje, že barva vašich vlasů zůstane jasná a čistá. Neutralizuje nežádoucí žluté podtóny a zanechává vaše vlasy svěží a zářivé. S tímto šamponem si můžete být jisti, že vaše blond prameny budou vždy vypadat co nejlépe.
Regenerace a péče
- Kromě péče o barvu nabízí šampon Goldwell DS B&H také hloubkovou regeneraci vašich vlasů. Speciální složení zajišťuje, že vaše vlasy jsou hydratované a působí zdravě. Pomáhá posilovat vlasovou strukturu a dodává vlasům živiny, které potřebují, aby zůstaly lesklé a zářivé. Hýčkejte své vlasy péčí, kterou si zaslouží!
Výhody produktu: - Vhodný pro vlasy s dlouhou životností a dlouhými vlasy:
- Technologie Fade Stop: Chrání barvu vlasů před vyblednutím a zajišťuje dlouhotrvající intenzitu.
- Neutralizace žlutých tónů: Účinně bojuje proti žlutým tónům pro zářivé blond prameny.
- Regenerační účinek: Posiluje a regeneruje vlasy a dodává jim hebkost a pružnost.
- Hydratace: Dodává vlasům potřebnou vlhkost pro zdravý vzhled.
- Pro všechny typy vlasů: Ideální pro blond a melírované vlasy, vhodné pro každodenní použití.
Nejlepší výhody používání výrobku
- Šampon Goldwell DS B&H nabízí dokonalou kombinaci péče o barvu a zdraví vlasů. Chrání před vyblednutím, neutralizuje žluté tóny, regeneruje vlasy a poskytuje jim intenzivní hydrataci. Hýčkejte své vlasy tímto vysoce kvalitním šamponem a užívejte si zářivě krásné, zdravé blond prameny, které září po celý den!
Revitalizujte blond a melírované vlasy pomocí šamponu Goldwell Dualsenses Blondes &; Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml:
• Neutralizuje žluté tóny pro jasnější a chladnější blond.
• Jemně čistí, aniž by zbavoval vlasy vlhkosti.
• Zvyšuje lesk a zanechává vlasy hebké a poddajné.
Šampon je speciálně vyvinutý pro potřeby blonďatých a melírovaných vlasů. Unikátní systém Fade Stop Formula aktivně posiluje zakotvení barevných molekul. Tím prodlužuje životnost barvy, vlasy čistí a regeneruje.
Goldwell Dualsenses
Šampon proti žloutnutí blondýnek a melírů 250 ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo je šampon proti žloutnutí pro světlé blond a melírované vlasy. Krémová pěna čistí vlasy obzvlášť šetrně, zatímco jedinečná FadeStopFormula ukotvuje molekuly barvy ve vlasech a ztrátu barvy na minimum.
Použití:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby proces opakujte
Obecné informace:
- Řada Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow je ideální pro světlé blond a melírované blond vlasy.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, C1214 Pareth-12, Kyselina citronová, Butylene Glycol, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Isopropyl Alcohol, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, C.I. 60730, HC Blue No.11.
Šampon proti nežádoucím teplým odstínům
BLOND A MELÍR PRO BLOND A MELÍROVANÉ VLASY (BARVENÉ I NEBARVENÉ)
Šampon proti žlutému odstínu >> Dodává okamžitý lesk barvy >> Neutralizuje nežádoucí žlutý odstín
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo Luminosity For Blonde Hair DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 250 ml
GW DS BL&HL Šampon proti žloutnutí 250ml Dualsenses Blond & Highl
/ Pro blond a melírované vlasy / Neutralizuje žlutý odstín / Dodává blond odstínům nový barevný jas
Řada Dualsenses Blondes & Highlights od značky Goldwell je určena pro ženy. Šampon Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow (250 ml) se v posledních dvanácti měsících umístil mezi 344 nejprodávanějšími produkty pro péči o vlasy pro ženy.
- Rozměry
- 250 ml.
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua (water)sodium laureth sulfatesodium lauroyl sarcosinatesodium chloridelauryl hydroxysultainepeg-3 distearateamodimethiconeverbascum thapsus extractoctyldodecyl pcasodium pcasalix nigra (willow) bark extractethylhexylglycerinlactic acidpolyquaternium-10peg-150 pentaerythrityl tetrastearateglycerinppg–2 hydroxyethyl cocamidepanthenolc12-14 pareth-12citric acidbutylene glycolppg-9disodium distyrylbiphenyl disulfonatesodium acetatec11-15 pareth-7isopropyl alcohollaureth-9glycoproteinstrideceth-12acetic acidsodium benzoatebenzoic acidphenoxyethanolparfum (fragrance)C.I. 60730hc blue 11
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028567
- Číslo produktu
- 55721116238207
- Rozměry
- 250 ml.
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua (water)sodium laureth sulfatesodium lauroyl sarcosinatesodium chloridelauryl hydroxysultainepeg-3 distearateamodimethiconeverbascum thapsus extractoctyldodecyl pcasodium pcasalix nigra (willow) bark extractethylhexylglycerinlactic acidpolyquaternium-10peg-150 pentaerythrityl tetrastearateglycerinppg–2 hydroxyethyl cocamidepanthenolc12-14 pareth-12citric acidbutylene glycolppg-9disodium distyrylbiphenyl disulfonatesodium acetatec11-15 pareth-7isopropyl alcohollaureth-9glycoproteinstrideceth-12acetic acidsodium benzoatebenzoic acidphenoxyethanolparfum (fragrance)C.I. 60730hc blue 11
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028567
- Číslo produktu
- 55721116238207
K tomu se hodí také

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 250ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 239,53 Kč/1l
335,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60Sec Treatment 200 ml
1 595,65 Kč/1l
319,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Vzorované punčochové kalhoty Love potion 15 DEN - srdce Černá 3-M
597,60 Kč
-403,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
194,51 Kč
Prodejce: Cactula

Goldwell DS B&H Šampon proti žluté 250ml + Goldwell DS B&H Kondicionér 200ml
2 869,65 Kč/1l
573,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
4 619,30 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
531,93 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
867,46 Kč/1l
867,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
851,93 Kč/1l
851,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml
1 035,72 Kč/1l
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 274,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal DX Professional šampon 300 ml
29 265,83 Kč/1l
1 755,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro blond a šedivé vlasy Dualsenses Silver (Silver Shampoo) 250 ml
1 728,68 Kč/1l
432,17 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
827,15 Kč/1l
827,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší dodávka
Super produkt
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l