4,9



Na základě 17 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy1 682,80 Kč/1l
336,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 747,25 Kč/1l
1 747,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hluboce čisticí šampon pro všechny typy vlasů Dualsenses Scalp Specialist (Deep Cleansing Shampoo), 250 ml
952,00 Kč/1l
238,00 Kč
Prodejce: Anteros

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
540,45 Kč/1l
540,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Ultra Volume, 250 ml, Suchý šampón, Unisex, Všechny vlasy, Zvětšující objem, With Rice Protein: known for its strengthening effect, visibly and touchably more volume for fine...
1 237,72 Kč/1l
309,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Elements Renewing Szampon do włosów, 250ml
2 144 464,23 Kč/1kg
600,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Gliss Kur šampon pro objem 250ml
564,60 Kč/1l
141,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo 250 ml
1 041,96 Kč/1l
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 147,72 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Arkemusa | Šampon proti mastnotě - 500 ml - pro mastné vlasy - čisticí - osvěžující - s rozmarýnovým olejem
429,96 Kč/1l
214,98 Kč
Prodejce: HAIRSALE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Normální vlasy, Řídké vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Vhodné pro citlivý skalp:
- Ano
- Efekt šamponu:
- Posilující, Ošetření
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Vůně:
- Grep, Plum blossom
- Složení:
- With Rice Protein: known for its strengthening effect, visibly and touchably more volume for fine and limp hair.
- :
- Způsob použití:
- Work through wet hair. Lather and rinse thoroughly.
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
- Materiál obalu:
- Plast
Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume je určený pro normální a jemné vlasy, které šetrně myje, aniž by je zatěžoval. Dodává vlasům okamžitě znatelný a viditelně větší objem a díky ultra lehké gelové konzistenci posiluje vlasy. Výsledkem jsou vlasy lesklé na pohled a jemné na dotek!
Goldwell Dualsenses
Šampon na objem Ultra Volume Bodifying 1000ml
Posilující šampon Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo je vhodný pro jemné až zplihlé vlasy. Šetrně čistí, aniž by vlasy zbytečně zatěžoval, a díky obsaženým rýžovým proteinům jim dodává sílu a plnost. Zajišťuje také hedvábný lesk a zdravé, poddajné vlasy.
Použití: Vlasy jsou jemné, jemné a hebké:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby proces opakujte
Obecné informace:
- Řada pro jemné až zplihlé vlasy posiluje každé vlasové vlákno od kořínků až po konečky a poskytuje beztížnou péči a plnost.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Chlorid sodný, Lauryl Hydroxysultaine, Amodimethicone, Hydrolyzed Rice Protein, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearát, Panthenol, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, PPG-9, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Isopropyl Alcohol, Glykoproteiny, Trideceth-12, Kyselina octová, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Ext. Violet 2 / C.I. 60730, Green 3 / C.I. 42053, Yellow 5 / C.I. 19140.
Goldwell New Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo Šampon pro jemné až normální vlasy bez života, obohacený o komplex microPROtec a rýžový protein. Okamžitě vytváří znatelný a viditelný objem. Zlepšuje přirozený lesk. Jedinečná formule FadeStopFormula minimalizuje ztrátu barvy při každém použití. Stejně jemný jako voda. Použití: Vložte do vlasů a nechte je odbarvit: Aplikujte na vlhké vlasy Napěňte vlasy a důkladně opláchněte
Goldwell Dualsenses Ultra Volume posilující šampon 1000 ml
Pro jemné až zplihlé vlasy.
- Okamžitě znatelný a viditelný objem
- Zlepšuje přirozený lesk
- Minimalizuje ztrátu barvy
Jak používat
Aplikujte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
FadeStopFormula
V šamponu je obsažena vylepšená formule FadeStopFormula, která výrazně omezuje další ztrátu barvy během mytí.
Rýžový protein
Známý pro svůj posilující účinek, viditelný a znatelný objem pro jemné a zplihlé vlasy.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo (1000 ml) je čisticí přípravek pro všechny typy vlasů. Lehké složení zároveň zajišťuje, že vlasy jsou jemně, ale intenzivně vyčištěny, aniž by je vysušoval nebo zatěžoval. Díky svému složení je šampon vhodný pro každodenní použití. Vlasy jsou nádherně hebké a při pravidelném používání získávají zpět svůj přirozený lesk a jsou znatelně posíleny.
DualsensesUltraVolumeTělový šampon1000ml
0
Goldwell Dual Senses Ultra Volume Shampoo For Fine Hair 202928IE-DMC02IE NĚMECKO karton @ 1 ks x 1000 ml
GOLDWELL_Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo objemový šampon 1000ml
Goldwell. Dualsenses Ultra Volume Bodifying Shampoo 1000 ml
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609029281
- Číslo produktu
- 202928
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609029281
- Číslo produktu
- 202928
K tomu se hodí také

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 1000 ml
629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 747,25 Kč/1l
1 747,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pro Zvýšení Objemu Vlasů, 1000ml
961,09 Kč/1l
961,09 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 200 ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lak na vlasy pro lesk Stylesign (Perfect Hold Magic Finish 3), 500 ml
825,86 Kč/1l
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 779,23 Kč/1kg
491,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold 5 600 ml
604,52 Kč/1l
362,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kryt na gril Vodotěsný kryt pro Weber Q1000 Q2000 series black
1 036,27 Kč/1m²
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 500 ml
942,11 Kč/1kg
518,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

COLOR brilliance šampon 1000ml
781,79 Kč/1l
781,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 097,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Goldwell ULTRA VOLUME, 150 ml, Silné vlasy, Řídké vlasy, Tekutina, Sprej, Aqua, Alcohol denat., VP/VA Copolymer, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Hydrolyzed rice protein,..., 1 kusů
2 612,87 Kč/1l
391,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Siemens TZ80001A, Čisticí tablety, 10 kusů, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
1 300,00 Kč/1kg
283,87 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,00 Kč
Prodejce: Teshop

Homeware Expert: Čisticí prostředek Ajax 5l s esencí citronu
80,62 Kč/1l
403,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
666,35 Kč/1l
666,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 687,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Rychlonabíječka s 20W adaptérem Apple + 1m USB C
339,40 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
540,45 Kč/1l
540,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml sada texturovacích past
4 479,65 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.
720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hluboce čisticí šampon pro všechny typy vlasů Dualsenses Scalp Specialist (Deep Cleansing Shampoo), 250 ml
952,00 Kč/1l
238,00 Kč
Prodejce: Anteros
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
94% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
94%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Objem 1 l
Dodávka dorazila do 2 dnů. Balení dobré. Šampon kadeřnické kvality. Znatelný rozdíl oproti běžným šamponům. Skvělý výrobek.
Ohodnoceno dne 17. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tak rychlé doručení za výhodnou cenu
Objem 1 l
Jelikož tento produkt znám, jsem s dodávkou naprosto spokojen
Ohodnoceno dne 21. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 1 l
Skvělý produkt! Rozdíl je patrný již po prvním šamponu. Okamžitě větší objem
Ohodnoceno dne 19. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový šampon
Objem 0,25 l
Super šampon, dodržuje to, co slibuje. Cenový výkon je 1a!
Ohodnoceno dne 8. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vyzkoušel jsem to jako první...
Objem 0,25 l
...a velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 11. března 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objemový šampon
Objem 1 l
dobrý
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l